Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Isla Bonita, nuplaukite augalo šaknis ir persodinkite.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 24, 20:22)
seminare minėjo, kad jie "nemirtingi"  rolleyes.gif  , po kiek laiko vistiek atsiranda, rekomenduočiau nerizikuot ir mest augalą verysad.gif


na bet tokia didžiulė ir graži orchidėja, šaknys kokios thumbup.gif
gal surizikuosiu ax.gif
izoliuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2011 03 24, 19:43)
Suradau internete foto, kur substrate tokie patys balti taskiukai. Aisku tik foto labai maza.. O mano fotikas tai visai neryskiai fotografuoja, tai visai nieko nesimato.
Kaip manot ar cia pelesis? Ar liga gal kokia uzpuolus?
user posted image

pas mane tas pats buvo persodinau, ir dar kalio permanganate pamerkiau, kolkas viskas gerai ax.gif
Atsakyti
grybelinis pelėsis
Atsakyti
Aciu uz patarimus! smile.gif Persodinsiu, tikiuosi ziedukai nenukris, nes labai jau grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 24, 18:35)
kažin ar tie miltuotieji skydamariai labai bjaurūs, na ar vėl pasireiškia juos taremai išnaikinus g.gif

Tikrai bjaurus.Esu pora orchideju numarinus-viena purskiau nuodais nuo vabzdziu-tai nudeginau(nors bendradarbe sakesi,kad purske juo ir padejo),teko ismest,nes nebeatsigavo gelyte.Kita numire nesupratau del ko,bet matyt parazitai sunaikin ja.
O viena isgelbejau(bijau sakyt,kad tu parazitu jau nebera joje,bet man regis,kad tikrai nebera).Bet naikinau gal 4metus.Rankiodavau is giliausiu vieteliu su dantu krapstuku,pastoviai purksdavau ukisko muilo tirpalu.Ir vat zydi ji,ir nei vieno parazito net zieduose nematyti.O tai budavo jau nera tu bjaurybiu nei ant lapu,nei giliausiose augalo ertmese,bet kai pradeda zydet-tai ant ziedu rasdavau. doh.gif
Dziaugiuosi,kad neismeciau gelytes.Bet laikiau ja izoliuota nuo kitu orchideju,salia 2palergoniju ir alijosiu.Ant palergoniju tie parazitai nelipo,matyt kvapas nepatinka,o ant toliau stovincio alijosiaus pora sykiu radau,bet nuemiau ir daugiau nebesimate.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 24, 19:22)
seminare minėjo, kad jie "nemirtingi"  rolleyes.gif  , po kiek laiko vistiek atsiranda, rekomenduočiau nerizikuot ir mest augalą verysad.gif


Nereiktu skubeti - isnaikinau su zaliu ukisku muilu (su tulzimi). Ismuilinau lapus, palaikiau truputi ir nuploviau. Po kazkiek laiko procedura pakartojau ir gelyte atsidekojo ziedais wub.gif Iki siol jokiu gyviu, tfu tfu tfu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2011 03 25, 02:07)
Nereiktu skubeti

dėl vieno augalo nerizikuočiau prarast visų schmoll.gif , jis lb užkrečiamas rolleyes.gif . Dėl to ir reikia naujai įsigytą augalą laikyti karantine, stebėti.
Lapus galima plauti ir su feiry skiediniu, veikia geriau nei muilas rolleyes.gif


džiunglynas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 25 kovo 2011 - 07:33
Turiu klausimą apie cimbidį: turiu žydintį baltis žiedais su šviesia lūpa, bet va žiūriu apatinių žiedų lūpos viena po kitos darosi rožinės. Ar čia vysta žiedai, ar kas darosi?
Atsakyti
sveikos,auginu cymbidium nesenai,gal pasakysite kas jam ,lapo kraštai ruduoja..user posted image lieju karta per sav..nejau perliejau.. doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 25, 14:03)
sveikos,auginu cymbidium nesenai,gal pasakysite kas jam ,lapo kraštai ruduoja..

greičiausiai,kad taip,jų dažnai liet nereikia
Atsakyti
Mano ir viduriukai eme raudonuot, ir poto nukrito ziedas
Atsakyti