Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 03 23, 14:04)
tam, kad atsakyti į jūsų klausimą reikia žinoti, kokias orchidėjas turite, kaip prižiūrite, ar tręšiate, ar pirmo puslapio nuorodas vartėte...

iš kitos pusės... pas mane dabar žydi du falenopsiai po dviejų metų pertraukos..



Taip, varciau pirmo psl nuorodas. Pas mane visos trys phalaenopsis, viena is ju phalaenopsis orchidaceae, kuri is vis nerodo jokiu gyvybes zenklu, neisleidzia jokiu nauju saknu, persodinau ja dabar ziuresiu kas bus... Kitos dvi bent leidzia naujas saknis. Gal netycia isleis ziedkoti...Tresiu jas universaliom trasom, nes turiu daug skirtingu augalu, bet turbut tokios netinka, reikia skirtu orchidejoms blush2.gif


Atsakyti
niekas nenori padėti verysad.gif patarti ką nors verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasute @ 2011 03 23, 13:50)
Taip, varciau pirmo psl nuorodas. Pas mane visos trys phalaenopsis, viena is ju phalaenopsis orchidaceae, kuri is vis nerodo jokiu gyvybes zenklu, neisleidzia jokiu nauju saknu, persodinau ja dabar ziuresiu kas bus... Kitos  dvi bent leidzia naujas saknis. Gal netycia isleis ziedkoti...Tresiu jas universaliom trasom, nes turiu daug skirtingu augalu, bet turbut tokios netinka, reikia skirtu orchidejoms  blush2.gif


pabandykit karsta dusa wink.gif blogiau nebus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 03 23, 15:07)
pabandykit karsta dusa wink.gif blogiau nebus  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif tik nusausinkit skrotelę po visko
Papildyta:
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 23, 14:23)
niekas nenori padėti  verysad.gif patarti ką nors verysad.gif


ką reiškia nenori?? ką galėjai, viską padarei.. ar nepagalvojai, kad persodinimas, šaknų, stiebų karpymas sukelia stresą, o tu nori greitų augimo požymių doh.gif o gal galvoji, kad pabursim ir viskas išsispręs bigsmile.gif aš paburiau, geras mintis paleidau schmoll.gif visa kita jų "rankose"... paskutinis būdas pastatyti "veidu" į šiūkšlinę ir pasakyti, kas bus, jei keikio neišleis... net jei išleis keikį, ar užteks stiebe jėgų jį užauginti? o jei atskirsi, ar galėsi suteikti sąlygas mažylio augimui?
ir dar nesuprantu, ko taip liūdi blush2.gif atidavė nustekentą augalą, tu už jį nemokėjai, o liūdi taip, kaip būtum pati numarinus atsisiųstą iš kokios vokietijos rūšinį dendrobį..

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 23, 18:14)
drinks_cheers.gif tik nusausinkit skrotelę po visko
Papildyta:
ką reiškia nenori?? ką galėjai, viską padarei.. ar nepagalvojai, kad persodinimas, šaknų, stiebų karpymas sukelia stresą, o tu nori greitų augimo požymių doh.gif o gal galvoji, kad pabursim ir viskas išsispręs bigsmile.gif aš paburiau, geras mintis paleidau schmoll.gif visa kita jų "rankose"... paskutinis būdas pastatyti "veidu" į šiūkšlinę ir pasakyti, kas bus, jei keikio neišleis... net jei išleis keikį, ar užteks stiebe jėgų jį užauginti? o jei atskirsi, ar galėsi suteikti sąlygas mažylio augimui?
ir dar nesuprantu, ko taip liūdi blush2.gif atidavė nustekentą augalą, tu už jį nemokėjai, o liūdi taip, kaip būtum pati numarinus atsisiųstą iš kokios vokietijos rūšinį dendrobį..

4u.gif



ta reiškia, kad nesulaukiu patarimų ax.gif 4u.gif
kita kart žinosiu, kad neverta su tokiom prasidėti doh.gif
liūdžiu, na koks čia liūdėjimas, ima nervas, kad prisiiėmiau ir tiek ax.gif
na tai čia tie stiebai tai niekis, kaip bus taip bus ax.gif
aš čia dėl to oncidium, kad lapai susiraukšlėja g.gif ir bulbios susiraukšlėjusios g.gif vat to tai būtų gaila, nes žiedai turėtų būti gražūs blush2.gif nudaiguoti nesinorėtų verysad.gif
ar jam čia taip normalu, ar gal drėgmės trūkumas ar dar kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 23, 16:38)

aš čia dėl to oncidium, kad lapai susiraukšlėja g.gif 


gal ir drėgmės trukumas..
kai mano zygo "sijonėlis" į apačią susisuko, irgi sakė, kad oro drėgmės trukumas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 23, 18:59)
gal ir drėgmės trukumas..
kai mano zygo "sijonėlis" į apačią susisuko, irgi sakė, kad oro drėgmės trukumas mastau.gif


na aišku, tad dėkui 4u.gif
kažkaip skaičiau, kad kai bulbos susiraukšlijusios, tad reikia lieti dažniau ir atsistato g.gif bet čia vėl nuo dažno lejimo, kad kas neįsimestų g.gif
Atsakyti
Kiek teko girdet, tai jei susiraukslejo tai visam laikui, nes jei ir prisipildys (issipus) vandens, bet jos vistiek po menesio kito susitrauks... Zodziu, tas susiraukslejimas visam laikui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 23, 20:24)
Kiek teko girdet, tai jei susiraukslejo tai visam laikui, nes jei ir prisipildys (issipus) vandens, bet jos vistiek po menesio kito susitrauks... Zodziu, tas susiraukslejimas visam laikui 4u.gif


na tos senosios nužydėjusios tai taip smile.gif jau iš jų nėra ko ir tikėtis smile.gif bet jaunutės g.gif
Atsakyti
Sveiki, mano miniukus apipuole mazos musytes, kai juos nusipirkau persodinau i normalu substrata ir kaip kvaisa idejau mikrolizes doh.gif , galvoju gal geriau saknis augins, o va prisiveise mazu musyciu butent ant siu miniuku, aisku jie skraido jau po visa buta. Truputi pagooglinau, tai radau kad kai kurios mamytes taip pat skundesi jog butent ant orchideju kur ideta mikrolize isiveise musytes. O klausimas butu toks, rytoj eisiu pirkt kokiu nors chemikalu joms isnaikint, bet mano miniukai leidzia lapukus kai kurie jau sukrove pumpurus, ar niekas jiems neatsitiks nuo chemijos? Aciu uz atsakyma. Na ir dar gal kas koki patarima duos is savo patirties 4u.gif
Atsakyti
*joka*, nupirkit specialių lipnių gėlėms lapelių, būna pirkt "Sėkluva" ir kt.specializuotose parduotuvėse, išbandytas reikalas, visi prilimpa ir nereikia namie jokių chemijų, tikrai veiksminga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 23, 19:56)
*joka*, nupirkit specialių lipnių gėlėms lapelių, būna pirkt "Sėkluva" ir kt.specializuotose parduotuvėse, išbandytas reikalas, visi prilimpa ir nereikia namie jokių chemijų, tikrai veiksminga  4u.gif


Aciu labai 4u.gif , butu super thumbup.gif jei pades, reiks lekt ieskot, nes taip nesinori tos chemijos, namuose mazas vaikas, vis vien prieina prie geliu paciupineja, baisu truputi.
Atsakyti