Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 23, 21:49)
nebūtinai nušalt, bet žemesnė temperatūra galėjo neigiamai paveikt pumpurus, o daug dar lemia ir pasikeitusios sąlygos tarp prekybcentrio ir jūsų namų. Laaaaabai dažnai iš maximų parsineštos orchidėjos netenka dalies pumpurų.


Supratau... angel_sadangel.gif Man taip nera dar buve niekada... unsure.gif
Tada tegul greiciau meta visus pumpurus, kad greiciau nauju isleistu rolleyes.gif Kazin, o jei nukirpciau ziedstiebi, gal pradetu leisti nauja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 23, 23:07)
Supratau...  angel_sadangel.gif  Man taip nera dar buve niekada...  unsure.gif
Tada tegul greiciau meta visus pumpurus, kad greiciau nauju isleistu  rolleyes.gif  Kazin, o jei nukirpciau ziedstiebi, gal pradetu leisti nauja?  g.gif

nemanau. Juk jai dar adaptuotis reikia.
Atsakyti
Šiandien apžiūrinėjau savo vandas lens.gif, ieškojau žiedų užuomazgų parodai laugh.gif , tai atkreipiau dėmesį, kad pas jas žiedkotis augo kas tris lapus į viršų blink.gif .
Jei tai iš tikro ir pas jus, tai daugmaž galima būtų prognozuoti žydėjimą blink.gif
Lb įdomu kaip pas kitas? Prašom pasidalinti patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 24 vasario 2011 - 11:43
pažiūrėjau saviškę tai jos žiedstiebiai kiekvienam lape buvę. PAs mane nežydėjus dar, tai gal be hormonų ir tik po trijų lapų pasirodys laikas parodys kaip bus
Atsakyti
Merginos, vakar teko man sveciuotis pas pazistama kuri irgi yra orchideju megeja. Pas ja 3 palanges Phalaneopsiu ir visi gausiai zydi, ant kiekvieno ziestiebio po 15- 20 ziedu, jeigu ne daugiau doh.gif Net apakau... Likau apkereta. Niekada gyvenime nemaciau kazko panasaus. Jinai man pasake kad viena karta i menesi laisto vandeniu su aspirinu ir viena karta vandenyje istirpina vitamino pankalis tablete blink.gif Ar kuri is jusu taip daro? g.gif
Atsakyti
Gal kas matėt cimbidžiams aukštų siaurų vazonų?
Jau lipa lauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 24, 14:39)
Gal kas matėt cimbidžiams aukštų siaurų vazonų?
Jau lipa lauk  doh.gif

pirkau orchidejos.lt
Papildyta:
QUOTE(Nikolle @ 2011 02 24, 14:32)
Merginos, vakar teko man sveciuotis  pas pazistama  kuri irgi yra orchideju megeja. Pas ja  3 palanges Phalaneopsiu ir visi gausiai zydi, ant kiekvieno ziestiebio po 15- 20 ziedu, jeigu ne daugiau  doh.gif Net apakau... Likau apkereta. Niekada gyvenime nemaciau kazko panasaus. Jinai man pasake kad viena karta i menesi laisto vandeniu su aspirinu ir viena karta vandenyje istirpina vitamino pankalis tablete  blink.gif  Ar kuri is jusu taip daro?  g.gif

viena lieja taip, kita lieja kiaušinių lukštų antpilu, kita lieja juoda arbata, kita mirkina parą, kita tręšia šhultz. kas kam tinka. matyt, kad bent jau nekenkia tai tikrai, o ar nuo to taip žydi kas ten žino.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 24, 14:14)
pirkau orchidejos.lt

lauksiu kol atsiveš naujokių ir tuo pačiu užsisakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 24, 15:40)
lauksiu kol atsiveš naujokių ir tuo pačiu užsisakysiu  smile.gif

aš irgi naujokų laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 24, 15:00)
aš irgi naujokų laukiu biggrin.gif

man prižadėta atvežti "nėščia" raibuolė lotuliukas.gif , tai jau laukiu išsišiepus ax.gif
Atsakyti
su kiek palikuonių ? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 24, 15:05)
su kiek palikuonių ? hihihi.gif

matysim ax.gif
Atsakyti