Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

aciu uz patarimus,jau pasodinau savo varksiuke,ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 03 21, 20:06)
As pora tokiu iskart sodinau i substrata ir manau,kad joms viskas gerai,nes jau menuo praejo,leidzia isorines saknytes.

O vat reanimuot nemoku.Leido lapelius viena,,bet sumasciau uzmaut buteli ant vazono-tai po keliu dienu(buvau isvykus)radau "sugedusius"lapelius-suminkstejo(dregnai),patamsejo,kaip kose pasidare ir ismeciau,nes jau ir saknu neliko.Nesupratau kodel,gal,kad deguonies negavo. verysad.gif ,uzduso,dregme nesugebejo isgaruot.

gal... nes į dieną bent kartą būtinai reikia pravėdint
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2011 03 21, 14:50)
man atrodo kad zydintiem netinka dusas.  g.gif

svarbu ant žiedų neliet.

Bet visumoj žydinčiom nėra reikalo naudot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2011 03 21, 21:11)
Du mano  phalaenopsiai su naminiu žydėjimu labai kestai žydi, jų žiedų lapeliai kažkokie tai užsilenke,  kas jiems ne gerai? visi kiti žydi normaliai
user posted image


mano ką tik išskleistą žiedą taip suraito 1 orchidėja, bet dienos bėgyje atsistato ir būna normalus, bet visi taip žiedai, vat vakar paskutinis išsiskleidė ir tas taip pat užsirietęs;)
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 21, 20:05)
pvz - reanimacijai - jūsų augalas liko be šaknų, jūsų tikslas jį atpumpuot, paskatint, kad leistų šaknis
pvz- adaptacijai- parsisiuntėt augalą iš tolimos šalies, o jis vis nerodo jokių augimo požymių, tikslas pagreitinti adaptavimąsi jūsų sąlygose


Ačiū dbr žinosiu, kada naudoti dušą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2011 03 21, 19:11)
Du mano  phalaenopsiai su naminiu žydėjimu labai kestai žydi, jų žiedų lapeliai kažkokie tai užsilenke,  kas jiems ne gerai? visi kiti žydi normaliai


man atrodo, čia dėl sauso oro.. o kad kitos normaliai, tai ne rodiklis, kiekviena orchidėja individuali smile.gif
Atsakyti
ziurejau pirmam psl bet ten info rusu kalba,, o skaitant rusiskai nei bum bum as doh.gif
tad noriu paklaust, jei nesunku atsakykit kaip daromas karstas dusas nuo A iki Z ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 21, 21:19)
ziurejau pirmam psl bet ten info rusu kalba,, o skaitant rusiskai nei bum bum as  doh.gif 
tad noriu paklaust, jei nesunku atsakykit kaip daromas karstas dusas nuo A iki Z  ax.gif


tam pačiam pirmam puslapy yra nuoroda į rojaus sodų forumą, spaudžiate "bendroji priežiūra ir, o, štai kur ji bigsmile.gif visa tema apie karštą dušą LIETUVIŠKAI
Atsakyti
Kaip Jums sekasi auginti mazas (nykstukines) orchidejas (falenopsius)? As pirkau Ermitaze, taciau nuzydejus uzsikonservavo ir stovi.
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 03 21, 21:25)
Kaip Jums sekasi auginti mazas (nykstukines) orchidejas (falenopsius)? As pirkau Ermitaze, taciau nuzydejus uzsikonservavo ir stovi.


labai gerai sekasi smile.gif persodinau iš kiminų į smulkų substratą ir auginu taip pat kaip ir dideles
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 03 21, 23:25)
Kaip Jums sekasi auginti mazas (nykstukines) orchidejas (falenopsius)? As pirkau Ermitaze, taciau nuzydejus uzsikonservavo ir stovi.


aš taip pat persodinau ir auga gerai ir žydi 4u.gif
Atsakyti
As irgi i smulku is orchidejos.lt persodinus ir auga, ir zydi thumbup.gif
Atsakyti
Kaip supratau, tai nereikia laikyt tos nuograuzos iki puvimo, jis juk dziuna. Zodziu arba padarys numiro kvietkos arba ne doh.gif
Atsakyti