Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

man atrodo kad zydintiem netinka dusas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 21, 14:07)
Sakykite, o karštą dušą kokiais tikslais naudojate?

Ir ar žydinčioms orch. naudojate?

karštas dušas yra skirtas adaptacijai ir reanimacijai.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 21, 15:02)
karštas dušas yra skirtas adaptacijai ir reanimacijai.

Tą aš žinau, o paprasčiau.... blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 21, 16:11)
Tą aš žinau, o paprasčiau.... blush2.gif  g.gif


labai viskas paprasta, na pvz.tavo gelyte stovi ilga laika be jokiu pozymiu,kad ji auga,tai darai karsta dusa,kad ja pazadint is miegu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 03 21, 17:17)
labai viskas paprasta, na pvz.tavo gelyte stovi ilga laika be jokiu pozymiu,kad ji auga,tai darai karsta dusa,kad ja pazadint is miegu  smile.gif

va dbr aišku, ačiū smile.gif

Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 21, 16:48)
va dbr aišku, ačiū smile.gif



prasom
Atsakyti
Vakar suzinojau, dar vienas trasas mirksiukas.gif ant skanu , isoriniu aisku, reikia uzdet obuolio grauztuka, ir palaikyt, o po to pakeist kitu, kasd musytes nesiveistu. Dukrai pasakojo sveicare moteris, sako lb tada greit orches krauna ziedus ir jie buna dideli.Jau pradejau eksperimenta, nes gerai pagalvojus juk tai organine trasa mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu žinokit bijau iš anksto prikarksėt, bet man atrodo karštas dušas manąjai padėjo bigsmile.gif bent jau lapams tai tikrai, nes paliko kietesni, na kaip ir normalūs lapai, ir jie pasikelė, nebeliko nulinkę...
ir žiedukai lyg ir daugiau prasiskleidžia dabar, ir tie kur nauji lenda ir nebesudžiuvę bigsmile.gif

tai dabar klausimas, ar užtenka to karto, ar pabuvus dar daryt? ar užteks tik su šaltu jau dabar pamirkyt vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 21, 17:11)
Tą aš žinau, o paprasčiau.... blush2.gif  g.gif

pvz - reanimacijai - jūsų augalas liko be šaknų, jūsų tikslas jį atpumpuot, paskatint, kad leistų šaknis
pvz- adaptacijai- parsisiuntėt augalą iš tolimos šalies, o jis vis nerodo jokių augimo požymių, tikslas pagreitinti adaptavimąsi jūsų sąlygose
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2011 03 21, 19:43)
Nu žinokit bijau iš anksto prikarksėt, bet man atrodo karštas dušas manąjai padėjo  bigsmile.gif  bent jau lapams tai tikrai, nes paliko kietesni, na kaip ir normalūs lapai, ir jie pasikelė, nebeliko nulinkę...
ir žiedukai lyg ir daugiau prasiskleidžia dabar, ir tie kur nauji lenda ir nebesudžiuvę  bigsmile.gif 

tai dabar klausimas, ar užtenka to karto, ar pabuvus dar daryt? ar užteks tik su šaltu jau dabar pamirkyt vandeniu?

galit dar po poros savaičių pakartoti. O lieti reikia ne šaltu vandeniu, o kambario temperatūros arba vos šiltesniu
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 21, 12:37)
gal galit padeti?jau nezinau ka daryti?ar jau mest i siuksline

As pora tokiu iskart sodinau i substrata ir manau,kad joms viskas gerai,nes jau menuo praejo,leidzia isorines saknytes.

O vat reanimuot nemoku.Leido lapelius viena,,bet sumasciau uzmaut buteli ant vazono-tai po keliu dienu(buvau isvykus)radau "sugedusius"lapelius-suminkstejo(dregnai),patamsejo,kaip kose pasidare ir ismeciau,nes jau ir saknu neliko.Nesupratau kodel,gal,kad deguonies negavo. verysad.gif ,uzduso,dregme nesugebejo isgaruot.
Atsakyti
Du mano phalaenopsiai su naminiu žydėjimu labai kestai žydi, jų žiedų lapeliai kažkokie tai užsilenke, kas jiems ne gerai? visi kiti žydi normaliai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 21, 19:33)
Vakar suzinojau, dar vienas trasas mirksiukas.gif ant skanu , isoriniu aisku, reikia uzdet obuolio grauztuka, ir palaikyt, o po to pakeist kitu, kasd musytes nesiveistu. Dukrai pasakojo sveicare moteris, sako lb tada greit orches krauna ziedus ir jie buna dideli.Jau pradejau eksperimenta, nes gerai pagalvojus juk tai organine trasa mirksiukas.gif

na kaip toks variantas tai nežianu g.gif bet šiaip tai bent jau pūvančių vaisių dujos orchidėjų žiedams ypač kenkia g.gif g.gif g.gif
Atsakyti