Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

grange, tas rudumas prie lapu ar ne puvinys? g.gif
Atsakyti
Sos gelbekit. Siandien ant savo baltojo palenopsio ant zemiu pamaciau vaiksto kazkokie labai mazi vabaliujkai tokie pailgi bet labai mazi ir ju labai daug blink.gif blink.gif blink.gif Net nezinau ka daryti orchideja grazi didelia bujoja zydi vabaliukai mazi kaip petuniju seklos, pasiemiau viena zemes gabaleli, ir pasiemiau padidinamo stikla ir paziurejau pailgi vabaliukia su usiukais sidabrines spalvos tokie labai maziukai, ar man persodinti orchideja? Bet ji juk dabar zydi, gali pakenkti jai, bet ir vabaliukai negerai, kurie landzioja per jos saknys. Padekite man unsure.gif unsure.gif unsure.gif blink.gif blink.gif verysad.gif verysad.gif Ka daryti su vargsele mano?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 03 19, 10:46)
grange, tas rudumas prie lapu ar ne puvinys?  g.gif

nežinau unsure.gif nu nėra minkšta ar kaip kitaip,kad jaustųsi, tik ta spalva tokia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 19, 12:04)
Sos gelbekit. Ka daryti su vargsele mano?


kada laistei paskutinį ir priešpaskutinį kartą?
Atsakyti
Ka daryti orhideja visa isdziuvus neauga, nei lapu nei stiebo. Gal perlaisciau, bet dabar nebelaistau jau 2savaites. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2011 03 19, 12:31)
Ka daryti orhideja visa isdziuvus neauga, nei lapu nei stiebo. Gal perlaisciau, bet dabar nebelaistau jau 2savaites.  verysad.gif


foto prasom smile.gif
Atsakyti
Zuzla, matau , kad Jūs čia, tai gal patart. Pagyrų temoj saket kad sergat dendrobiais smile.gif turiu paprastą baltą dendrobium nobile, pernai per vasarą išaugino penkis naujus tokius" riebius" auginukus, rudeniop liejau mažiau , laikiau šiek tiek šalčiau ir tikėjaus žiedų, bet dėja, dabar žiuriu kad vėl kyla nauji 6 auginukai, o senieji taip ir nežydėję sensta. Ką darau netaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2011 03 19, 12:44)
Ką darau netaip g.gif


sakot, liejot mažiau, o lieti visai negalima, kai nusprendžiat daryti ramybės periodą smile.gif net jei per mėnesį neparodys pumpurų, negalima lieti... jei per daug pradės raukšlėtis bulbos, reiškia nepakankamai vėsiai laikomas, geriausia būtų ne daugiau +16
o kad meta lapus, tegu meta, kitą sezoną lapai neužstos žiedų grožio, ko ir linkiu smile.gif
Atsakyti
Grange,net nezinau ka patart.Vis laukiu ka ekspertes psakys,nes i man idomu.
As tai turiu virs 20orchideju ten kur nieks ju nepriziuri(tik as,karta i menesi ar kas 2-3sav.)palaistau-tai kai dabar nuvaziavau po menesio-tai vaizdas buvo liudnokas,ziedeliai kaip tavo orchidejos-ryskiai del sausros nudziuve.Bet sako,kad gali ir nuo dregmes nudziuti,nuo sauso oro,nuo skersveju ir t.t.Ir dar-nuo sviesos trukumo(cia jau manau paskutine priezastis-kai nerandi kitu-tai pritaikai ja
As saviskes (kurios namuose)labai priziuriu,nieko joms netruksta,pradejau dazniau laistyt,bet neperlaistau,bet vat vienos vistiek nudziuvo ziedukas.Nors tikrai jai netruksta sviesos,stovi ant sviesiausiojo lango.
Atsakyti
Nusipirkau dvi žydinčias nykštukines orchidėjas. Peržydėjo jos ir stovi dabar labai "nusiminusios". Lapai negražūs, netolygi spalva, lyg raitosi kraštai, nepanašu kad norėtų augti. Auginu Falenopsius, sekasi gerai, tačiau su nykštukinėmis nesiseka. Gal kas gali pasidalinti patirtimi 4u.gif ?
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 19, 14:04)
Sos gelbekit. Siandien ant savo baltojo palenopsio ant zemiu pamaciau vaiksto kazkokie labai mazi vabaliujkai tokie pailgi bet labai mazi ir ju labai daug blink.gif  blink.gif  blink.gif  Net nezinau ka daryti orchideja grazi didelia bujoja zydi vabaliukai mazi kaip petuniju seklos, pasiemiau viena zemes gabaleli, ir pasiemiau padidinamo stikla ir paziurejau pailgi vabaliukia su usiukais sidabrines spalvos tokie labai maziukai, ar man persodinti orchideja? Bet ji juk dabar zydi, gali pakenkti jai, bet ir vabaliukai negerai, kurie landzioja per jos saknys. Padekite man unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  blink.gif  blink.gif  verysad.gif  verysad.gif  Ka daryti su vargsele mano?

As turiu ta pacia problema doh.gif Anksciau man taip pat buvo tai as persodinau orhyte ir keliom savaitem tie vabaliukai dingo,o dabar ju pilna,orhyte zydi ir naujus ziedus leidzia,ka daryti? doh.gif Jei vel persodinsiu bijau,kad ir vel jie atsiras doh.gif Prasau padekite 4u.gif
Atsakyti