Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Dziuste @ 2011 03 18, 14:17)
Suprantu, kad atrodau visiska blondine. biggrin.gif
Tiesiog geles absoliuciai ne mano dalykas. smile.gif
Mesgtu paveikslus ir kitoki matoma mena, bet geliu niekada nemegau.
Dabar uzejo noras tu geliu turet, bet absoliuciai nezinau kaip jomis rupintis, ypac tokiomis, kaip orchidejos. smile.gif)

Kad visoms butu aiskiau, idetu foto, kaip atrodo tas mano "uglys" ;D
Aciu uz patarimus! wink.gif
http://img577.images...i/img0153h.jpg/

ziedukus kraus ant tos sakutes smile.gif
Atsakyti
viršu gali nukirpt tik virš jusu vadinamo ūglio....
Atsakyti
Aciu labai. Dabar kerpant ranka nedrebes. biggrin.gif
Atsakyti
tik nenukirpk prie pat šakelės kad nenuvystu...kirpk truputi aukščiau..
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 18, 13:24)
tai palenopsis... biggrin.gif 


prašom neklaidinti žmonių nono.gif arba lot. phalaenopsis arba liet. falenopsis, bet ne taip kaip parašei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 18 kovo 2011 - 13:46
QUOTE(grange @ 2011 03 17, 19:41)
Sako lepios Orchidėjos, daug priežiūros, bet va, parodysiu kokia namie LT auga


Kaip gražu bigsmile.gif Kokia lango puošmena thumbup.gif Ar būna tiesiogiai ant saulės?

Dar klausimas, o kam karštas dušas orchidėjai, kad atsigautų, ar ir šiaip retsykiais jai jis patinka? Nes nekyla ranka su jom taip elgtis ax.gif Karštu, kad ir mano rankai būtų karšta??
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 18, 15:07)
Karštu, kad ir mano rankai būtų karšta??


kad galėtum kentėti tą karštį
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 18, 14:07)
Kaip gražu bigsmile.gif Kokia lango puošmena thumbup.gif Ar būna tiesiogiai ant saulės?

Taip, tiesioginius spindulius gaudavo, nes buvo ir ant pietinio, ir ant pietvakarių lango.

Na va padariau dabartinės orchės foto, kur sakiau dėl žiedelių
tai va jie kokie:

user posted image

jau iš kart kai pradėjo augt tokie rausvi ir matos, kad padžiuvę.

nors dabar žiūriu ant kitos šakutės ir lyg ir leidžia, bet tas kaip ir priklauso atrodo, bent jau kol kas, toks kietas, tamsiai žaliai violetinis

user posted image

o va tokie keturi žiedai, kabo kur nei prasiskleidę, nei krenta
user posted image
kaip buvo taip ir pasiliko jie tokie.

keturi žiedukai prasiskleidę normaliai
user posted image

vazonas
user posted image

user posted image

tie rudumai prie lapelio ir įtartini g.gif

šaknys nelabai matos, nėr kaip nupaveiksluot
user posted image

vabaliukų nematyt, supuvusių tokių baisių ir nematau, arba nežinau kaip turi atrodyt supuvę unsure.gif

gavo dušą dabar, žiūrėsim kas bus.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 03 18, 18:36)

o va tokie keturi žiedai, kabo kur nei prasiskleidę, nei krenta

Gal sulipe ziedlapiai?Pas mane taip buvo.Pats pirmas,didziausias ziedas eme ir neprasiskleide,savaites begyje prasiskleide kiti,o tas ir liko toks.Paimiau ir atlipinau su rankom,truputi prasiskleide,bet netaip kaip kiti ziedai,o po kokiu 4d.ir nudziuvo tas ziedelis.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 03 18, 17:14)
Gal sulipe ziedlapiai?Pas mane taip buvo.Pats pirmas,didziausias ziedas eme ir neprasiskleide,savaites begyje prasiskleide kiti,o tas ir liko toks.Paimiau ir atlipinau su rankom,truputi prasiskleide,bet netaip kaip kiti ziedai,o po kokiu 4d.ir nudziuvo tas ziedelis.

bandžiau ir aš vieną praplėst blush2.gif nu bet ne, taip atrodo, kad jau tuoj tuoj skleisis, tik saulės reik, nu bet ne,taip jie ir stovi, kai tuo tarpu kita orchė, jau 7tą skleidžia turbūt jei ne daugiau dabar.
Atsakyti
Sveikos orchidėju mylėtojos, norėjau paklausti "jediaros" apie jos vanda "Sunsay Blue" kaip ten ji be zemiiu kazkokioje gylioje vazoje. Aš taip pat turiu vanda taip pat melyna ir as tai ja zemėse laikau o galima ir taip, be zemiu? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 18, 22:28)
Sveikos orchidėju mylėtojos, norėjau paklausti "jediaros" apie jos vanda "Sunsay Blue" kaip ten ji be zemiiu kazkokioje gylioje vazoje. Aš taip pat turiu vanda taip pat melyna ir as tai ja zemėse laikau o galima ir taip, be zemiu? g.gif  blush2.gif


kaip jus taip? auginat vanda ir nieko apie ja nezinot.. siulyciau pasidometi. visose parduotuvese jos yra pardavinejamos neisodintos, dazniausiai buna vazose, nors yra ir siaip be nieko, pakabintos.tame ir yra vandos idomumas(na bent jau man). cia galit paziuret kaip jas augina.
http://www.flickr.co...in/photostream/
Atsakyti