Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 17, 14:06)
o bandei karsta dusa padaryt? g.gif as manyciau kad dar palauk,gal koki viena zieduka isskleis...jai yra saknu geru,nesupuvusiu,tada dar gyvens mirksiukas.gif
Papildyta:
turetu po duso atsigaut smile.gif
nebandžiau dar nieko, nu apart laistymo (purškimo) ir įstatymo į indą, nes tik gavau 02.28, kadangi dvi, tai kita viskas normaliai, jau per tą laiką man atrodo ar ne 7 žiedai išsiskleidė, o šita tai nejuda.
tai bijojau ką daryt, bet dabar reiks pabandyt, ar taip ar taip, nemanau, kad pakenks.


QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 17, 14:32)
įmesk foto, vabaliukų neturi jokių?
šeip kartais gali nepakakti vandens laistant, o ypač žydėjimo metu g.gif todėl geriau pamirkyti mirksiukas.gif

padarysiu foto, pabandysiu jei išeis, o jei ne,tai ryt, nes dabar jau apniukę, nieko gerai nesimatys.
nu vabaliukų nemačiau nieko g.gif
nežinia kaip toj pardėj ten elgės, kiek laikė, tai visko gali būt, nors abi iš tos pačios ir pirktos.

Sako lepios Orchidėjos, daug priežiūros, bet va, parodysiu kokia namie LT auga
user posted image

dabar jau eina ketvirti metai, tris metus žydėjo be perstojo, paskiau pailsėjo biškutuką, dabar mama sakė vėl žydi. ant karto max buvau suskaičiavus 53 žeidus (prasiskleidusius ir besiruošiančius).
O nedarėm nieko ypatingo. vanduo tiesiai iš krano, tręšta buvo su eilinėm gėlių trąšom, nepersodinta, aišku jau šaknys iš po vazoniuko lindo, bet bijojom judint, matyt kad jai taip patiko. ėjo iš proto wub.gif lapų nedaug buvo, ir ne ypatingai gražūs, bet žiedai viską atpirko.
ir lygiai taip pat, mama gavo dovanų dvi, ant tos pačios palangės buvo, viena numirė po kelių mėn, o va kitaip kaip ilgai...
Atsakyti
na dusas tai tikrai nepakenks smile.gif nu grazu,net pasaka tiek ziedu matyt wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2011 03 17, 17:15)
tada taip, nes tie iš pirmos nuotraukos rusų terminologijoje dAr skirstomi į tikruosius ir netikruosius laugh.gif

na gal atsiras kas nors kas pasakys kaip iš tikrųjų tie kiautuotieji vadinasi smile.gif

jie taip ir vadinasi-skydamariai,o jie nesunaikinami tik apnaikinami,po kiek laiko jie vel atsiranda...jie labai greitai dauginasi ir buna tvirtokai prilipe,jai ilgiau pabuna pvz ant lapo tai po to toje vietoje toks parudimas buna smile.gif stai kiek zinau apie juos blush2.gif gal kas daugiau gali apie juos papasakot? smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Cia kaip suprantu visos tikrosios orchideju augintojos susirinkusios. smile.gif
Turiu toki klausimeli..
Dovanu rudeni gavau orchideja. Ji nuzydejo ir dabar pradejo leisti nauja ugli. Kaip supranti, ji ten toliau kraus naujus ziedus.
Ka daryti su likusiu ilgu ziedakociu?
Kazkur skaiciau, kad ji reikia nukirpti.. Ar tikrai? Kazkaip labai jau gaila. smile.gif

Aciu uz pagalba! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 03 17, 21:57)
Sveikos mergaites,

Cia kaip suprantu visos tikrosios orchideju augintojos susirinkusios. smile.gif
Turiu toki klausimeli..
Dovanu rudeni gavau orchideja. Ji nuzydejo ir dabar pradejo leisti nauja ugli. Kaip supranti, ji ten toliau kraus naujus ziedus.
Ka daryti su likusiu ilgu ziedakociu?
Kazkur skaiciau, kad ji reikia nukirpti.. Ar tikrai? Kazkaip labai jau gaila. smile.gif

Aciu uz pagalba! wink.gif

tai nekirpk,jai jis nores tai pats nudzius,o tada galesit pasalint...tai tikriausiai kad dar viena zietkoti leidzia ir kraus ziedukus,jaigu ten ne kokia orine saknis lotuliukas.gif be foto sunku pasakyt
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 03 17, 20:57)
Ji nuzydejo ir dabar pradejo leisti nauja ugli. Kaip supranti, ji ten toliau kraus naujus ziedus.
Ka daryti su likusiu ilgu ziedakociu?


o kokią orchidėją turite?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 17, 22:55)
o kokią orchidėją turite?


Ruzava. biggrin.gif
Atvirai pasakius, tai tikrai nezinau. biggrin.gif
Tokia, kur visose maximose buna. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 03 18, 01:25)
Ruzava. biggrin.gif
Atvirai pasakius, tai tikrai nezinau. biggrin.gif
Tokia, kur visose maximose buna. biggrin.gif


jeigu norite gražau žiedstiebio kirpkite,o jei ne tai laikykite iš jo išaugs šakelės (jei savaime pats nenudžiūs)
Papildyta:
grange nuostabi gėlytė, o jau žiedų gausumėlis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 03 17, 23:25)
Ruzava. biggrin.gif
Atvirai pasakius, tai tikrai nezinau. biggrin.gif
Tokia, kur visose maximose buna. biggrin.gif


mane subalamutino jūsų panaudotas žodis "uglys" mastau.gif galima suprasti, kad orchidėją leidžis naują auginį, o ne žiedstiebį, nes iš tikrųjų yra orchidėjų, kurios žydi būtent tik iš naujų auginių..
o prieš kiek laiko nužydėjo senas žiedkotis? jei nesenai, tai galima nukirpti iki pirmos nežydėjusios akutės ir laukti šakelės, bet jei nužydėjęs jau apie porą mėn ir jokių šakelių, aš tokį kirpčiau smile.gif
šakelė dažniausiai subrandina mažiau žiedų nei naujas žiedstiebis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 18 kovo 2011 - 08:22
QUOTE(zuzla @ 2011 03 17, 22:55)
o kokią orchidėją turite?

QUOTE(Dziuste @ 2011 03 17, 23:25)

taikliai įvardinta lotuliukas.gif , kam reikia, tas supras ir patars priežūros klausimais biggrin.gif
Atsakyti
Suprantu, kad atrodau visiska blondine. biggrin.gif
Tiesiog geles absoliuciai ne mano dalykas. smile.gif
Mesgtu paveikslus ir kitoki matoma mena, bet geliu niekada nemegau.
Dabar uzejo noras tu geliu turet, bet absoliuciai nezinau kaip jomis rupintis, ypac tokiomis, kaip orchidejos. smile.gif)

Kad visoms butu aiskiau, idetu foto, kaip atrodo tas mano "uglys" ;D
Aciu uz patarimus! wink.gif
http://img577.images...i/img0153h.jpg/
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 03 18, 14:17)
Suprantu, kad atrodau visiska blondine. biggrin.gif
Tiesiog geles absoliuciai ne mano dalykas. smile.gif
Mesgtu paveikslus ir kitoki matoma mena, bet geliu niekada nemegau.
Dabar uzejo noras tu geliu turet, bet absoliuciai nezinau kaip jomis rupintis, ypac tokiomis, kaip orchidejos. smile.gif)

Kad visoms butu aiskiau, idetu foto, kaip atrodo tas mano "uglys" ;D
Aciu uz patarimus! wink.gif
http://img577.images...i/img0153h.jpg/


tai palenopsis... biggrin.gif leidžia šakele iš miegančios akies,kuri žydės.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 03 18, 15:17)
Suprantu, kad atrodau visiska blondine. biggrin.gif
Tiesiog geles absoliuciai ne mano dalykas. smile.gif
Mesgtu paveikslus ir kitoki matoma mena, bet geliu niekada nemegau.
Dabar uzejo noras tu geliu turet, bet absoliuciai nezinau kaip jomis rupintis, ypac tokiomis, kaip orchidejos. smile.gif)

Kad visoms butu aiskiau, idetu foto, kaip atrodo tas mano "uglys" ;D
Aciu uz patarimus! wink.gif
http://img577.images...i/img0153h.jpg/


tai čia šakelė, ant kurios sukraus žiedelius smile.gif
Atsakyti