Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 03 16, 22:01)
tai užsisakykit iš orchidejos.lt smile.gif arba skelbimuose parašykit, kad pirktumėte kiminų

kol jie iki manęs atkeliaus, praeis savaitė. O kur man ją dabar dėti?
Atsakyti
maciau kazkada net maximose buvo substrato is orchidjos.lt, kiminu, vazoneliu... g.gif kazin gal ir dabar dar galima sutikti...
Atsakyti
QUOTE(lai @ 2011 03 16, 22:04)
kol jie iki manęs atkeliaus, praeis savaitė. O kur man ją dabar dėti?


galite dėti į kokį nors indelį nepilnai uždarytą, bet padėtą šiltai, padėkit šalia drėgną kempinėlę drėgmei palaikyti
o kas dėl keramzito, tai turėtų būti bet kokioj didesnėj parduotuvėj
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 16, 22:10)
galite dėti į kokį nors indelį nepilnai uždarytą, bet padėtą šiltai, padėkit šalia drėgną kempinėlę drėgmei palaikyti
o kas dėl keramzito, tai turėtų būti bet kokioj didesnėj parduotuvėj

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
KIminu yra maksimose nedideliais kiekiais supakuota, ten kur trasos pagaliukais ir siaip visokios prieziuros priemones gelems
Atsakyti
sveikos kas nusimanote apie katlėjas turiu viena nupiginta..galvoju kaip čia jai padėjus suvešėt..ar persodint reikia,nes man įartina jos žemė...prašau patarimu..
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kazin jei cimba sodinsiu i kvadratini plastikini vazona g.gif , ar turi buti tik apvalus g.gif snd uzejau viena parduotuve, tai vazonikai cimbams nuo 1.80 iki 4 lt, o mazi permatomi nuo 0.48 iki 1.70, pagal senukus tai kaip ir dykai thumbup.gif
Papildyta:
Gal tik revizija padaryt ir atgal i ta pati vazoncika g.gif
Atsakyti
ar dar nėra naujos orchidėjų pirkimo ir gyrimosi temutė g.gif
Atsakyti
Jau yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 17, 15:59)

gal nuorodą įmestumėt, nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 17, 12:18)
sveikos kas nusimanote apie katlėjas  turiu viena nupiginta..galvoju kaip čia jai padėjus suvešėt..ar persodint reikia,nes man įartina jos žemė...prašau patarimu..

Zurnale "Orchidejos" skaiciau, kad po persodinimo augalas neisvengiamai praranda dali arba beveik visas senas saknis. Sujudintos saknys beveik visada sunyksta. Tad jei dar neblogai atrodo - gal nejudink.

Beje, as ta pati irgi pastebejau, bet maniau, kad blogai persodinau, o cia pasirodo kitaip yra.
Atsakyti
Sveikos,

kur galejau paskaiciau iki siol, vis dar ieskau, pirmam psl rusu kalba straipsniu neskaitau verysad.gif bet turiu beda verysad.gif
vienas is mano phalenopsiu manau kad nebegyva verysad.gif esme tame, kad jau kai gavau dovanu (rinko vyras, kuris nelab. ismano kaip turejo atrodyt sveika) man kilo itarimas, nes lapai tokie pominksciai buvo ir "nusileide" na ne taip kaip gerai augancios jie buna tokie tvirti.
keli ziedukai buvo prasiskleide, kiti dar ne, ir ant sakuciu galu mates pumpuriukai, bet jie tokie jau kaip padziuve buvo.. ir dabar jau praejo beveik 3 sav, ir tie kur buvo neprasiskleide taip ir laikos, atrodo tiek nedaug reikia, bet ir nesiskleidzia.
o tie kur maziukai ant galu, paaugo, bet jau vel matau kad ngyvi, nes tokie rausvi, tarsi sudziuve, ne taip kaip sviezus nauji auga.
tai galvoju ka cia geriau padarius g.gif ar leist taip laikytis kol visus numes ziedukus nudziuvusius ir nukirpt tada, ar kirpt is kart dabar ir tiketis, kad atsigaus? g.gif
saknys nekelia didelio itarimo, kad supuve g.gif
Atsakyti