Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

ai o aš tada tik galvojau , bet neparašiau, sakei gerai, kad grybai neužpuolė, bet pelėsis juk ir yra grybas tai tokiu atveju tikrai koks fungicidas nepamaištytų
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 23, 20:51)
ai o aš tada tik galvojau , bet neparašiau, sakei gerai, kad grybai neužpuolė, bet pelėsis juk ir yra grybas tai tokiu atveju tikrai koks fungicidas nepamaištytų


na taip, bet tas grybelinis pelėsis nebaisus, kad fungicidą būtinai naudot, bent jau iš mano patirties smile.gif žodžiu kas po ranką tą ir naudot user posted image
Atsakyti
As vel su klausimu... unsure.gif

Praeita savaite nusipirkau nauja orchideja is Maximos. Issirinkau tokia, kur butu kelios sakeles su nemazai neprasiskleidusiu ziedu. Na ir ka jus sau galvojat? Ogi tie neisiskleide ziedai eme vysti.... verysad.gif Net nzn, ka daryti, kad taip nebutu? Pati gele tikrai sveika, grazios saknys bei lapai, bet tie ziedu vytymai unsure.gif Help..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 23, 22:00)
na taip, bet tas grybelinis pelėsis nebaisus, kad fungicidą būtinai naudot, bent jau iš mano patirties smile.gif žodžiu kas po ranką tą ir naudot user posted image

nebaisus, bet jei parazitas taip linkes atsinaujinti .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 23, 21:06)
Help.....  4u.gif


niekuo nepadėsi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 23, 22:06)
As vel su klausimu...  unsure.gif

Praeita savaite nusipirkau nauja orchideja is Maximos. Issirinkau tokia, kur butu kelios sakeles su nemazai neprasiskleidusiu ziedu. Na ir ka jus sau galvojat? Ogi tie neisiskleide ziedai eme vysti....  verysad.gif  Net nzn, ka daryti, kad taip nebutu? Pati gele tikrai sveika, grazios saknys bei lapai, bet tie ziedu vytymai  unsure.gif  Help.....  4u.gif

perkat orchidėjas prie minus keliolikos ir spėliojat, kas nutiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 23, 20:07)
nebaisus, bet jei parazitas taip linkes atsinaujinti .... biggrin.gif

doh.gif doh.gif doh.gif tai vel man ja traukt lauk is to vazono? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 23, 21:36)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  tai vel man ja traukt lauk is to vazono? g.gif


netrauk, mirkyk taip
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 23, 21:09)
niekuo nepadėsi schmoll.gif


Ka ten joms padaro, kad vysta ziedai?... unsure.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 23, 21:10)
perkat orchidėjas prie minus keliolikos ir spėliojat, kas nutiko?  g.gif


Kad per lauka nesiau tik tris metrus, nejau spejo nusalti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 23, 21:47)
Ka ten joms padaro, kad vysta ziedai?...  unsure.gif
Kad per lauka nesiau tik tris metrus, nejau spejo nusalti?  blink.gif

Juk aplinkos pokyciai blush2.gif Mano ir nubarste net 11 pumpuru doh.gif o 9 issiskleide ir ka jau padarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 23, 22:47)
Ka ten joms padaro, kad vysta ziedai?...  unsure.gif
Kad per lauka nesiau tik tris metrus, nejau spejo nusalti?  blink.gif

nebūtinai nušalt, bet žemesnė temperatūra galėjo neigiamai paveikt pumpurus, o daug dar lemia ir pasikeitusios sąlygos tarp prekybcentrio ir jūsų namų. Laaaaabai dažnai iš maximų parsineštos orchidėjos netenka dalies pumpurų.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 23, 20:37)
netrauk, mirkyk taip

gerrai,dekui,bandysiu 4u.gif
Atsakyti