Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(evers @ 2011 03 15, 18:42)
sakoma kai gerai pradziuva žemė patys išnyksta...buvo kalbėta keleta puslapiu atgal..


niekur jie neisnyksta, tik buna pasislepe, o kai uzlieji vandeliu tai jiem riesta pasidaro ir islenda lauk kad nepaskestu biggrin.gif paisilepia kur nors tarp lapu ir pan. smile.gif
Atsakyti
tai paskandykit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurawdg @ 2011 03 15, 19:07)
as taip padariau,nes bijau,kad dregmes netruktu,o db zydi,tai persodint kaip suprantu negalima...
na bet jei nereikia joms tiek tos dregmes,jei gerai augs ir taip,tai aisku,kad paprastai graziau.
nepykit,dar neismanau,paskaityt yra viena,o igyt patirties auginant,visai kas kita  blush2.gif


aš ir žydinčią ir su pumpurais persodinau ir ta žydinti žydi ir antrosios pumpurais skleidžiasi, nes vyras nupirko 2 in 1. Tai man jų pagailo, tai persodinau ir liuks thumbup.gif
gal papraščiausiai sąlygos dar patiko, o ir substratas naujas ax.gif pilnas medžiagų ax.gif šeip visas orchidėjas parsineštas persodinu smile.gif vat persodinau išvis su žiedais 5 orchidėjas, na visos žiedus laiko kuo puikiausiai, nekrenta ax.gif
Atsakyti
jai šaknu nereikėjo-ia kirpt tai gali ir nesustresuot... mirksiukas.gif
Atsakyti
aurawdg labai dailiu vazoniuku pirkau maksimoje jie butent orchidejom ir tik sesi su centais per akcija vazonams po tris litus nusipirkau thumbup.gif Ipilu vandens ir istatau su vazoniuku ten spec., paukstinimas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 15 kovo 2011 - 22:20
kartais geriau persodinti su ziedais, negu laukti kelis men. kol nuzydes nes per ta laika zala gali buti didesne, nei tas persodinimo sokas.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 03 15, 22:25)
kartais geriau persodinti su ziedais, negu laukti kelis men. kol nuzydes  nes per ta laika zala gali buti didesne, nei tas persodinimo sokas.

drinks_cheers.gif
Manajai net persodinti nereikejo nubarste tris riebius pumpurus kol vyras transportavo dovana namo verysad.gif Bet aciu die kiti normalus jau nesirauksleja rolleyes.gif leidzia is akuciu dvi sakytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 03 15, 19:29)
niekur jie neisnyksta, tik buna pasislepe, o kai uzlieji vandeliu tai jiem riesta pasidaro ir islenda lauk kad nepaskestu  biggrin.gif paisilepia kur nors tarp lapu ir pan.  smile.gif

oiiii tai ka daryt moterytes patarkit ji labai grazi mano gelyte nenoriu kad sugraustu ja sie parazitai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 15, 23:20)
aurawdg labai dailiu vazoniuku pirkau maksimoje jie butent orchidejom ir tik sesi su centais per akcija vazonams po tris litus nusipirkau thumbup.gif Ipilu vandens ir istatau su vazoniuku ten spec., paukstinimas yra mirksiukas.gif


gal parodyt gali,o jie moliniai ar kokie...
Atsakyti
ar dendrobium nobile taip pat šaknis pakarpius cinamonas tinka pabarstyti, ar nereikia?
vakar persodinau , na tų šaknų buvo nemažai, bet jau tokios patrunijusios,tai apkarpiau, tai tų sveikų kaip ir nieko neliko blink.gif
na žiūrėsim, pas mane namai virto sendaikčių surinktuve, pradėjo pažystami per pažįstamus atidavinėti nuleibusias orchidėjas smile.gif
kad taip sveikas neštų biggrin.gif
sakykit gal kas žinot kur info daugiau apie dendrobium nobile? internete ieškojau, bet tokios reanimacijos jų niekur ir neradau, gal kas nuorodėlę kokią žinot, galit pasidalinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 16, 11:48)
ar dendrobium nobile taip pat šaknis pakarpius cinamonas tinka pabarstyti, ar nereikia?
vakar persodinau , na tų šaknų buvo nemažai, bet jau tokios patrunijusios,tai apkarpiau, tai tų sveikų kaip ir nieko neliko blink.gif
na žiūrėsim, pas mane namai virto sendaikčių surinktuve, pradėjo pažystami per pažįstamus atidavinėti nuleibusias orchidėjas smile.gif
kad taip sveikas neštų  biggrin.gif
sakykit gal kas žinot kur info daugiau apie dendrobium nobile? internete ieškojau, bet tokios reanimacijos jų niekur ir neradau, gal kas nuorodėlę kokią žinot, galit pasidalinti ax.gif


pabandyk pasižvalgyt čia...http://www.passiflora.ru/forum

bandau dar syki...
http://www.passiflor...isplay.php?f=84
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 16 kovo 2011 - 11:31
QUOTE(evers @ 2011 03 16, 13:17)


neatidaro man nuorodo, sako,kad klaida g.gif
Atsakyti