Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

blagai jai tai tikrai nebus. bet ar jums pačiai gražu? nes tokios gėlės auga ir paprastai pastatytos ir karts nuo karto laistomos pagal poreikį
Atsakyti
yra ir vazonėliu orchidėjom,ten galima įpilt vandenuko ant dugno jai norisi,nes gėlei toks paaukštinimas yra...
Atsakyti
as taip padariau,nes bijau,kad dregmes netruktu,o db zydi,tai persodint kaip suprantu negalima...
na bet jei nereikia joms tiek tos dregmes,jei gerai augs ir taip,tai aisku,kad paprastai graziau.
nepykit,dar neismanau,paskaityt yra viena,o igyt patirties auginant,visai kas kita blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aurawdg @ 2011 03 15, 16:46)
imetu pora foto,viena mano ismastymo,kita ziedeliu :


šaknys gal ir drėkinasi, o oras aplink? smile.gif geriau į gilesnę šiek tiek platesnę už vazono dugną lekštutę pripilti gražių akmenukų, vandens ir pastatyti vazonėlį, vanduo neturi liestis su vazonėliu
Atsakyti
dėl persodinimo ,o kam reikia... g.gif atrodo gerai,taip gali augt dar pora meteliu(jai nepūna,nėra žievės sutrupėjusios,nelenda šaknys lauk)
Atsakyti
šaknys apačioj vazonėlio kelios išlindusios,bet dar nėra taip baisu,to persodinimo bijau baisiai,bet kai ateis laikas teks bandyt doh.gif man orinės šaknys labai nepatinka,beveik visos nudžiuvusios arba bent jau pusė nudžiuvusi šaknies (tokią jau gavau),kaip suprantu iš visos info taip nutiko dėl sauso oro parduotuvėj,tai ir galvojau,kad taip reabilituosiu smile.gif kol kas tų orinių šaknų neliečiau,bet jaučiu reiks apkarpyt nudžiuvusias kai nužydės.
Atsakyti
QUOTE(aurawdg @ 2011 03 15, 17:38)
šaknys apačioj vazonėlio kelios išlindusios,bet dar nėra taip baisu,to persodinimo bijau baisiai,bet kai ateis laikas teks bandyt  doh.gif 


o iš kokio jus miesto? smile.gif vilniuje kaip tik šį savaitgalį Lietuvos orchidėjininkų draugija organizuoja seminarą, kurio metu mokysimes persodinti orchidėjas, plačiau čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 15 kovo 2011 - 17:43
aš iš Klaipėdos,tai nelabai pavyks dalyvauti schmoll.gif žiūrėjau video apie persodinimą,bet seminaras visai thumbup.gif būtų
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 15, 13:50)
tai išverskit puslapį google pagalba į anglų, labai pakenčiamai verčia smile.gif

aš gal ir padėčiau, bet be nuotraukos spręsti kas per pilki vabaliukai negaliu smile.gif kur jie, substrate, ant lapų? bent nuotraukas pasižiūrėkit, gal ką panašaus į savo problemą rasit, tada ir versim priemonių planą į lt

jie substrakte smulkus tokie mazi neimanoma ju nufotkinti nesimato fotkeje g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 03 15, 18:53)
jie substrakte smulkus tokie mazi neimanoma ju nufotkinti nesimato fotkeje g.gif


tai gal nuo drėgmės tokie maži būna...kai palaistai tada pasirodo...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 15, 17:55)
tai gal nuo drėgmės tokie maži būna...kai palaistai tada pasirodo...

jojo butent tokie kai palaistai islenda.gal zinot kaip juos isnaikinti?
Atsakyti
sakoma kai gerai pradziuva žemė patys išnyksta...buvo kalbėta keleta puslapiu atgal..
Atsakyti