Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Tai kazin, ar vandos sodinasi? g.gif , kad nenumarintum geliuko
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 15, 14:17)
Tai kazin, ar vandos sodinasi? g.gif , kad nenumarintum geliuko


sodinasi dar ir kaip mirksiukas.gif augintojai, kurie neturi laiko dažnai laistyt, ypač vasarą, taip ir daro

bet man visas vandos grožis yra tame, kad ji auga be vazono rolleyes.gif

seseilgakasė, įmaišyk, blogiau nebus smile.gif
Atsakyti
kad sodinasi tai tikrai. galiu imest keleta pavyzdziu, jei muotrauku savininkes nesupyks smile.gif
sugalvojau pasodint nes vasara arteja, nesugebesiu as daznai jos purskeliot ir mirkyt, o isodinus, vis reciau tai daryt reikia..
http://public.fotki....1/alim2230.html

http://public.fotki....-rugpjutis.html
Atsakyti
atidavė visai prastai atrodančią Dendrobium nobile, padžiūvusi gerokai, sakykit, ar dar yra ją tikimybė išgelbėti ir ką su ja pirmiausia daryti? greičiausiai persodinti? neturi lapų ir dar benešant paskutinė viršūnė su lapuku nulūžo doh.gif

neauginu tokios orchidėjos, eisiu dabar skaitytis info, bet gal ir jūsų gerų patarimų sulauksiu ax.gif
Atsakyti
dekui zuzla, taip ir padarysiu. vat man irgi yra graziau kai jos "palaidos" ir kas ateina visi ziuri su tokiu - "o kaip cia taip"... na bet manau man bus vargo maziau, beto vasara, kaimo, ezeru laikas rolleyes.gif
o siaip idomu pasidare ka duoda kamsciai substrate? jie sugeria daug vandens? ar kaiptik atsparūs vandeniui ir suteikia oro pralaiduma?
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 15, 14:51)
neauginu tokios orchidėjos, eisiu dabar skaitytis info, bet gal ir jūsų gerų patarimų sulauksiu ax.gif


galima dėt į reanimatorių ir laukti keikių mastau.gif

QUOTE(seseilgakase @ 2011 03 15, 14:55)
o siaip idomu pasidare ka duoda kamsciai substrate? jie sugeria daug vandens? ar kaiptik atsparūs vandeniui ir suteikia oro pralaiduma?


savo vieną pasodinau į stambios žievės/pjaustytų kamščių mišinį 50/50, tai ne itin gerai kamščiai sugeria vandenį, kol kas tik pralaidumą duoda, nežinau, kaip toliau bus
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 15, 17:16)
galima dėt į reanimatorių ir laukti keikių mastau.gif
savo vieną pasodinau į stambios žievės/pjaustytų kamščių mišinį 50/50, tai ne itin gerai kamščiai sugeria vandenį, kol kas tik pralaidumą duoda, nežinau, kaip toliau bus


o čia taip pat kaip falenopsiui? reanimacija?
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 15, 15:36)
o čia taip pat kaip falenopsiui? reanimacija?


turiu omeny kažką panašaus, bet čia tiesiog iš stiebo dalies, o pas tave kaip suprantu, dar su šaknimis, jei jos geros, tai persodink ir lauk, juk pavasaris, turėtų prasidėt naujas augimas; jei po revizijos šaknų nebus, tai stiebą dėk į reanimatorių
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 15, 17:54)
turiu omeny kažką panašaus, bet čia tiesiog iš stiebo dalies, o pas tave kaip suprantu, dar su šaknimis, jei jos geros, tai persodink ir lauk, juk pavasaris, turėtų prasidėt naujas augimas; jei po revizijos šaknų nebus, tai stiebą dėk į reanimatorių


dėkui 4u.gif na tad eisiu bandyti žiūrėti, traukti lauku ax.gif bet čia apdendti kaip suprantu ar kur įkišti nereikia? ieškojau info, bet vat ant greitųjų ko reikia ir nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 15, 15:57)
bet čia apdendti kaip suprantu ar kur įkišti nereikia?


kąąą? kur tu nori ką įkišti? biggrin.gif
nu kaip tai apdengti nereikia, juk reanimatorius tai arba maišelis arba indelis arba dar kas nors, kas užsidaro ir retkarčiais atidaromas pravedinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 15, 18:03)
kąąą? kur tu nori ką įkišti? biggrin.gif
nu kaip tai apdengti nereikia, juk reanimatorius tai arba maišelis arba indelis arba dar kas nors, kas užsidaro ir retkarčiais atidaromas pravedinti smile.gif


aš apie maišelį ar indą kalbu, kad kur įkišti ax.gif dabar jau aišku ax.gif falenopsiui žinau, bet sakau tokios neauginau, todėl ir žalia,na juk orchidėjoms ne visoms viskas vienoda, tad galvoju, gal ir reanimacija gal kažkaip kitaip, juk ir keikiai skirtingai auga 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,nesenai gavau dovanu orchideja,mano pirmoji,labai daug skaiciau apie prieziura,tai visur raso,kad jos labai megsta dregme,bet vanduo neturi liesti saknu,tai sumasciau i didele taure ipilt vandens ir ja imontuot ten,bet saknys su vandeniu nesiliecia,tai labai idomi butu jusu nuomone ar nebus jai per dregna? nes seip gyvenu bute,sildymas savo daro,tai kambary gana sausas oras.
o seip tai labai as jau ja myliu,kasdien apziurineju ir dziaugiuos,kad beveik kasdien po ziedeli gaunu,tik bijau del nemoksiskumo tokia grazuole numarint smile.gif
bukit geros,padekit ax.gif

imetu pora foto,viena mano ismastymo,kita ziedeliu :

http://img189.images...0110315218.jpg/
Atsakyti