Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 14, 19:25)
as irgi sita girdejau tai vis uzmetu aki i ta rasa  ax.gif  bet labiausiai atkreipiu demesi i saknu spalva  mirksiukas.gif
o jei i tema tai noriu paklaust kokiu budu dar yra padaryt orcem ''soka'' kad imtu zydet? aisku be acto  doh.gif 

LAUROXY bent jau as tai mirkau vandeny apie pusvalandi poto nuvarvinu kad lekstute butu sausa ir nebebegtu daugiau



na aš tokių būdų kaip ir nelabai žinau, šeip trąšų įvairių būna, tai aš jas naudoju 4u.gif
o vat mano viena ir be trašų pražydo, nes buvau persodinusi į substratą šviežią, o ten parašyta, kad puse metų galiu netręšti, tai netrešiau, kad suvešėjo wub.gif pati dIdžiulė išaugo, du žiedkočius su gražiais žiedais man pAdovanojo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 14, 19:43)
*va manau aiskiau nei as parasete  thumbup.gif  ta pati  rasiau bet nemoku isaiskint, taip iseina kad gerai darau  rolleyes.gif

**jei cia man skirta tai as ir turejau omeny kad lekstute turi likt sausa (ta prasme tiek nuvarvint kad nebebegtu daugiau  )


ne, ne jums rašiau smile.gif šeip išskyriau, kad būtų aišku. Aš ir žinodama,kad negalima palikti prisidirbau, na pamiršau ir palikau kelioms dienoms doh.gif doh.gif doh.gif
grįžtu ogi siaubas išlindusios šaknytėms šakės verysad.gif
Atsakyti
sveikos bukit mielos padekite ka daryti orchideja uzpuole kazkokie parazitai vabaliukai tokie smulkus pilki ka daryti?jei galit parasykite i az labai lauksiu aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 03 15, 10:33)
sveikos bukit mielos padekite ka daryti orchideja uzpuole kazkokie parazitai vabaliukai tokie smulkus pilki ka daryti?jei galit parasykite i az labai lauksiu aciu is anksto


nusipirkti kokio truco vabalams siurbaintiems ir grauziantiems pvz. actara ir perlieti..jei nepadeda, tada persodinu. dazniai pirktines turi tokiu parazitu. todel is pardes parsinesu ir visad persodinu..pas viena tokia net kazkokie simtakojai vaiksciojo... doh.gif
Atsakyti
aš irgi visad parsinešusi persodinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nereikia paskui galvos sukti smile.gif

o kas per velnes šiandien žiūriu ant to pagaliuko, kur žiedą laiko kažkoks pelėsiukas užsidėjas g.gif apžiūrėjau visą substratą kur gėlė pasodinta, na nieko, ji persodinta nesenai g.gif
tikiuosi nepradės pelėsis vidui mestis g.gif
ar verta nerimauti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 03 15, 10:33)
sveikos bukit mielos padekite ka daryti orchideja uzpuole kazkokie parazitai vabaliukai tokie smulkus pilki ka daryti?jei galit parasykite i az labai lauksiu aciu is anksto

aciukas bandysiu ieskot kur nupirkt ta priemone ,gaila kad namu salygom kazko perpilt negalima ju g.gif
Atsakyti
va radau, va tokioj terpėj orchidėjas reikia sodinti pH–5,5-6.
tai jau šiek tiek rūgštoka terpė g.gif
tai acto tas lašelis gal ir nepakenks, jei terpė nerūgšti, bet jeigu jau substratas turi tokį pH ir dar acto daugiau, tai ir šakės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 03 15, 11:31)
aciukas bandysiu ieskot kur nupirkt ta priemone ,gaila kad namu salygom kazko perpilt negalima ju g.gif


buna kad ir senukuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 03 15, 11:31)
aciukas bandysiu ieskot kur nupirkt ta priemone ,gaila kad namu salygom kazko perpilt negalima ju g.gif


aišku, kad galima smile.gif tik reikėtų pirmo puslapio nuorodas pasklaidyt
Atsakyti
nežinau, ar atsakysit man... nes aš čia matyt vienintelė, bandžiusi atgaivinti augalą auginant lapus, ne šaknis. sėdėjo jis pas mane "reanimatoriuje" ir leido sau naują augimo centrą, lapelius skleidė. palaipsniui grūdinau ją, kad apsiprastų prie gaivaus oro, paskui persodinau. ir vat tie lapeliai išauginti suminkštėjo ir nunyko jau du. nežinau ką toliau daryt. pasodinta ji. nu laukiu g.gif nejuda. o štai reanimatoriuje tiap sparčiai augo, kad kasdien buvo matyt poslinkis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 15 kovo 2011 - 12:49
QUOTE(fuksas11 @ 2011 03 15, 11:31)
aciukas bandysiu ieskot kur nupirkt ta priemone ,gaila kad namu salygom kazko perpilt negalima ju g.gif

mielai perskaityciau bet ten rusu kalba tad nesigaus kazka namu salygom padaryt jauciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 03 15, 12:53)
mielai perskaityciau bet ten rusu kalba tad nesigaus kazka namu salygom padaryt jauciu doh.gif


tai išverskit puslapį google pagalba į anglų, labai pakenčiamai verčia smile.gif

aš gal ir padėčiau, bet be nuotraukos spręsti kas per pilki vabaliukai negaliu smile.gif kur jie, substrate, ant lapų? bent nuotraukas pasižiūrėkit, gal ką panašaus į savo problemą rasit, tada ir versim priemonių planą į lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 15 kovo 2011 - 14:08
sodinsiu vanda i vazoneli. ar del tik pusu zieves ar tinka imaisyt ir smulkinto kamscio?
Atsakyti