Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(kicia @ 2011 03 13, 21:12)
Ziurejau kazkada laida "Nesesi-nepjausi", tai ten i viena vazona sodino kelias geles, ju tarpe ir faleonopsi. Tai vedancioji istare tokia fraze:" Rugsciamege orchideja galima sodint su kitomis gelemis, jas atskiriant drenazo sluoksniu".  g.gif



na tas drenažo sluoksnis matyt sulaiko tą rugštindumą g.gif vandenį g.gif ar ką g.gif na aišku eksperimentuoti juk niekas nedraudžia mirksiukas.gif

ai va vis paklausti noriu, ar kas esat girdėjusios, bet man atrodo kad nesamonė schmoll.gif
nesenai skaičiau, kad atceit kaip atpažinti ar orchidėjų substratas išdžiūves smile.gif tipo jei rasoja vazonėlis per 2 pirštus nuo apačios-dugno blink.gif
ar gal kas ištikro taip atpažįstat rolleyes.gif
Atsakyti
manau rasoja,dėl temperatūros skirtumo diena ir nakty...(aišku drėgmės dar truputi yra jai rasoja biggrin.gif doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 18:24)
4u.gif oi būtinai pranešiu doh.gif nu bet sesuo augina nuostabią orchidėją ir sakė karts nuo karto irgi šoką tokį su actu daro ir jos gėlei nieko, o va mano tikriausiai koncentratas per stiprus buvo  doh.gif


bože bože, tai net koncentracijos nepaklausėt... drąsi

Laura81r, aš persodinčiau, visada persodinu nupirktas gėles.. o tas pelėsis vazonėlyje ar ant paviršiaus? ar nebus grybelinis pelėsis.. nuotraukos tai neįdėjai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 20:43)
4u.gif visai čia ne į temą, bet negaliu nieko nepasakyti apie jūsų ir jūsų vyro darbus  wub.gif lovely labai labai

Irgi ne i tema : Aciu blush2.gif

Del rasojimo, tai mano vazoneliai rasojo is tos puses, kur nera silumos: nuo lango puses biggrin.gif Bet jau perkeliau savo orches i kita vieta, ziuriu po keliu dienu lapai stangrus pasidare. Matyt jom ant tos palanges per karsta buvo (rytine puse, saule nuo patekejimo iki 13-14 val.,po palange radiatorius, ant palanges +24- +28, purksdavau kasdien). ax.gif
Atsakyti
Vakar beveik visos mano orches gavo karsta dusa biggrin.gif Atsibodo laukti, kol prades zydeti ar isleis koki lapiuka, tai tikiuos dabar bus geriau. Po proceduros ikisau kiekvienai po trasu lazdele - lauksiu rezultatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 13, 22:07)
manau rasoja,dėl temperatūros skirtumo diena ir nakty...(aišku drėgmės dar truputi yra jai rasoja  biggrin.gif  doh.gif )



su tuo rasojimu, tai sakau nesamonė schmoll.gif bet vat kokių tik neprideda nesamonių doh.gif manieji kai saulė pašildo, tai aprasoja smile.gif ar būna palaistyti ar ne vistiek rasoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 13, 19:12)
Ziurejau kazkada laida "Nesesi-nepjausi", tai ten i viena vazona sodino kelias geles, ju tarpe ir faleonopsi. Tai vedancioji istare tokia fraze:" Rugsciamege orchideja galima sodint su kitomis gelemis, jas atskiriant drenazo sluoksniu".  g.gif

Aš irgi pasižiūriu tą laidą,kartais pasako klaidingą informaciją.Kad ir praeitoj laidoj ax.gif
Atsakyti
Sveikos, as naujoke su orchidejom :0 ar jas reikia i lekstute laistyti ar i vazona pilti? ir mazdaug kiek vandens. Dekui, tikiuosi atsalysite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 13, 19:59)
na tas drenažo sluoksnis matyt sulaiko tą rugštindumą g.gif vandenį  g.gif ar ką g.gif  na aišku eksperimentuoti juk niekas nedraudžia mirksiukas.gif 

ai va vis paklausti noriu, ar kas esat girdėjusios, bet man atrodo kad nesamonė schmoll.gif 
nesenai skaičiau, kad atceit kaip atpažinti ar orchidėjų substratas išdžiūves smile.gif tipo jei rasoja vazonėlis per 2 pirštus nuo apačios-dugno blink.gif
ar gal kas ištikro taip atpažįstat rolleyes.gif

as irgi sita girdejau tai vis uzmetu aki i ta rasa ax.gif bet labiausiai atkreipiu demesi i saknu spalva mirksiukas.gif


o jei i tema tai noriu paklaust kokiu budu dar yra padaryt orcem ''soka'' kad imtu zydet? aisku be acto doh.gif

LAUROXY bent jau as tai mirkau vandeny apie pusvalandi poto nuvarvinu kad lekstute butu sausa ir nebebegtu daugiau
Atsakyti
QUOTE(lauroxy @ 2011 03 14, 19:18)
Sveikos, as naujoke su orchidejom :0 ar jas reikia i lekstute laistyti ar i vazona pilti? ir mazdaug kiek vandens. Dekui, tikiuosi atsalysite smile.gif


šeip naujokam pirmiau siūlyčiau nepamiršti pirmojo puslapio smile.gif
o šeip pilama t.y. laistoma iš viršaus, o mano nuomone geriausia mirkyti smile.gif į dumenį su vandeniu įmerkti orchidėjas taip, kad vanduo būtų beveik iki viršaus vazono (iki tos vietos, kur pradeda augti lapai orchidėjoje). ir palaukti išėmus kol vanduo ištekės rolleyes.gif na tikiuosi aišku ax.gif
o mirkau įvairiai nuo 15min iki 30min

lėkštutėje palikti tikrai nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 14, 17:37)
*šeip naujokam pirmiau siūlyčiau nepamiršti pirmojo puslapio smile.gif
o šeip pilama t.y. laistoma iš viršaus, o mano nuomone geriausia mirkyti smile.gif į dumenį su vandeniu įmerkti orchidėjas taip, kad vanduo būtų beveik iki viršaus vazono (iki tos vietos, kur pradeda augti lapai orchidėjoje). ir palaukti išėmus kol vanduo ištekės rolleyes.gif na tikiuosi aišku ax.gif
o mirkau įvairiai nuo 15min iki 30min

**lėkštutėje palikti tikrai nereikia schmoll.gif



*va manau aiskiau nei as parasete thumbup.gif ta pati rasiau bet nemoku isaiskint, taip iseina kad gerai darau rolleyes.gif

**jei cia man skirta tai as ir turejau omeny kad lekstute turi likt sausa (ta prasme tiek nuvarvint kad nebebegtu daugiau )
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 14, 17:43)
*va manau aiskiau nei as parasete  thumbup.gif  ta pati  rasiau bet nemoku isaiskint, taip iseina kad gerai darau  rolleyes.gif

**jei cia man skirta tai as ir turejau omeny kad lekstute turi likt sausa (ta prasme tiek nuvarvint kad nebebegtu daugiau  )

Labai dekui uz paaiskinima
Atsakyti