Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

aš ja persodinčiau,visas šaknis gerai nuplaučiau..
o apie actą net girėjusi nesu(bent jau gėlų auginime naudojant)... g.gif (tokiais būdais kažin ar vaišinčiau gėlę) 4u.gif
Atsakyti
nežinia, kokia ten acto koncentracija buvo. gal tas baltas yra acto nuosėdos? g.gif
Atsakyti
4u.gif ačiū

pabandysiu nuplauti, ir apčiupinėjus pamateu, kad dalis šaknų tokios skystos, tai reikės nukirpti g.gif skaičiau, kad kirpimo vietas cinamonu patept, teisingai?
reikės paieškoti, kaip teisingai persodint gėlytę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 12:04)
sveikos gėlininkės,

prieš kokią savaitę, pamokinta sesers, padariau šoką savo orchidėjoms - pamirkiau jas vandens acto tirpale. Aiškino, kad greičiau pradės leisti stiebuką žydėjimui. Nes miega jua kokį gerą pusmetį, ar tai normalu?

dabargi žiūriu, kad vienos gėlytės šaknys baltu pelėsiu apėję  doh.gif kas tai? ir kaip turėčiau toliau elgtis?

ačiū atsakiusioms ax.gif


acto tirpalu blink.gif blink.gif blink.gif
bet ir klausot patarimų doh.gif doh.gif doh.gif jaučiu ta jūsų sesuo nei vienos neturi, kad svaidosi taip drasiai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 14:18)
4u.gif ačiū

pabandysiu nuplauti, ir apčiupinėjus pamateu, kad dalis šaknų tokios skystos, tai reikės nukirpti  g.gif skaičiau, kad kirpimo vietas cinamonu patept, teisingai?
reikės paieškoti, kaip teisingai persodint gėlytę ax.gif



pasikaitykit info puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 13 kovo 2011 - 13:13
Sveikos, gelininkes 4u.gif gal galit pasidalinti savo patirtimi apie ta gryba mikorize? ax.gif ar duoda kokiu pastebimu rezultatu ir pan. ir kokiom rusim tinka labiausiai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 14:18)
4u.gif ačiū

pabandysiu nuplauti, ir apčiupinėjus pamateu, kad dalis šaknų tokios skystos, tai reikės nukirpti  g.gif skaičiau, kad kirpimo vietas cinamonu patept, teisingai?
reikės paieškoti, kaip teisingai persodint gėlytę ax.gif


parašiau, kad pasiskaityk biggrin.gif o kad 1 puslapyje neparašiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 13, 17:44)
parašiau, kad pasiskaityk biggrin.gif o kad  1 puslapyje neparašiau doh.gif

4u.gif radau, gi dar mastau biski

aciu labai jums uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 19:19)
4u.gif radau, gi dar mastau biski

aciu labai jums uz pagalba  4u.gif


aha smile.gif o prieš kišant į actą su vandeniu ką veikei rolleyes.gif kur mąstymas ax.gif
prašau mirksiukas.gif
na bet mane ramino ir aš tave raminu smile.gif atėjo pavasaris augalai pradeda augti, gal atsigaus, pradės leisti naujas šaknis 4u.gif
pranešk, kaip eisis reikalai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 13 kovo 2011 - 17:28
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 13, 18:25)
aha smile.gif  o prieš kišant į actą su vandeniu ką veikei  rolleyes.gif kur mąstymas ax.gif
prašau mirksiukas.gif
na bet mane ramino ir aš tave raminu smile.gif atėjo pavasaris augalai pradeda augti, gal atsigaus, pradės leisti naujas šaknis 4u.gif
pranešk, kaip eisis reikalai mirksiukas.gif

4u.gif oi būtinai pranešiu doh.gif nu bet sesuo augina nuostabią orchidėją ir sakė karts nuo karto irgi šoką tokį su actu daro ir jos gėlei nieko, o va mano tikriausiai koncentratas per stiprus buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 20:24)
4u.gif oi būtinai pranešiu doh.gif nu bet sesuo augina nuostabią orchidėją ir sakė karts nuo karto irgi šoką tokį su actu daro ir jos gėlei nieko, o va mano tikriausiai koncentratas per stiprus buvo  doh.gif


aš bandžiau ieškoti kokią terpią mėgsta orchidėjos, bet kad rūščią tai tikrai nemanau g.gif
tai gal kokį lašelį tik įlašina, nu nežinau, negirdėjau ir aš schmoll.gif tokių laistymų schmoll.gif

Atsakyti
Ziurejau kazkada laida "Nesesi-nepjausi", tai ten i viena vazona sodino kelias geles, ju tarpe ir faleonopsi. Tai vedancioji istare tokia fraze:" Rugsciamege orchideja galima sodint su kitomis gelemis, jas atskiriant drenazo sluoksniu". g.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 13, 20:12)
Ziurejau kazkada laida "Nesesi-nepjausi", tai ten i viena vazona sodino kelias geles, ju tarpe ir faleonopsi. Tai vedancioji istare tokia fraze:" Rugsciamege orchideja galima sodint su kitomis gelemis, jas atskiriant drenazo sluoksniu".  g.gif

4u.gif visai čia ne į temą, bet negaliu nieko nepasakyti apie jūsų ir jūsų vyro darbus wub.gif lovely labai labai
Atsakyti