Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(evers @ 2011 03 12, 14:53)
pabandyk augimo stimuliatorių..be to pavasaris.. prasidės savaiminis augimas.


kad jau tų šaknų kaip ir 0. O koksai čia stimuletorius? gal žinote kaip vadinasi? ar nuorodą ax.gif žiūrėjau cia ankstesniuose forumuose radau, bet neatverčia stimuletoriaus nuorodos schmoll.gif
Atsakyti
aš dabar keturis palenopsius bešaknius gaivalioju..žiuriu kur pirmas visko gavo šaknytes rodo...tad ir kitiems to paties ir šalia sudėjau..o stimuliatorius pas mane HB-101...super man jis...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 12, 15:06)
aš dabar keturis palenopsius bešaknius gaivalioju..žiuriu kur pirmas visko gavo šaknytes rodo...tad ir kitiems to paties ir šalia sudėjau..o stimuliatorius pas mane HB-101...super man jis...

čia sakykit užsisakėt, ar parduotuvėj pirko?
senukuose gal kartais būtų ar žalioje stotelėje?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 12, 13:59)
tie balti atsiranda nuo drėgmės smile.gif per dažnai laistai

g.gif Bet saknys tokios mizernos, "susitraukusios" pasidariusios nuo, man atrodo cool.gif , reto laistymo biggrin.gif O tai uzteks sumazint laistyma ar reiktu imtis dar kazkokiu priemoniu (nesinori vel persodinet ax.gif ): perpilt kokiu "trucu" ar pan.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicia: 12 kovo 2011 - 16:55
QUOTE(kicia @ 2011 03 12, 14:56)
Sveiki

Persodinau savo orchidejas, praejo menuo, o vazonuose vel pilna tu mikroskopiniu vabaliuku (balti, begiojantys). Vazonus "prakaitinau", zemes irgi orkaitej "pakepinau", geles pamirkius buvau permanganato tirpale (nes ir pries tai ju buvo, beto papuvusias saknis pjoviau lauk)... Is kur jie zarazos? Ir ar butina juos kaip nors naikint? Gal jie reikalingi???? Mirkau kas 7-9 d., stovi ant rytines palanges virs radiatoriaus.


gal kur kiaušinukų buvo pridėta ir užsiliko g.gif
na net neįsivaizduoju schmoll.gif man tai vieną kartą tokių kokoniukų - kiaušinukų buvo pridėta, siaubas kažkoks atrodė kaip pripilta doh.gif bet nieko persodinau ir viskas thumbup.gif
o va nesenai skydamariu atsikračiau rolleyes.gif
galvojau velnes nenunyks, bet per kelias dienas atšoko visi nuo žiedkočių ir lapų rolleyes.gif
ačiū merginoms už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 12, 17:52)
g.gif  Bet saknys tokios mizernos, "susitraukusios" pasidariusios nuo, man atrodo cool.gif , reto laistymo biggrin.gif O tai uzteks sumazint laistyma ar reiktu imtis dar kazkokiu priemoniu (nesinori vel persodinet ax.gif ): perpilt kokiu "trucu" ar pan.?


jai tie balti tokie šokinėja po laistymo,tai skaičiau kad padeda gėlėms įsmeigti degtukai,galvute į žeme(tai yra sieros galvute įsmeigt)tik kaip orchidėjoms tai pritaikyt... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 12 kovo 2011 - 17:06
vat gal jau kas skaitėt, bet jei ne kokia parasta renimacija šaknims 4u.gif
http://www.zebra.lt/...jas-181704.html
Atsakyti
o as susinervinau...apziurejau savo Valentinuke,ir te tau kad nori...ant saknu matyt pelesio doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif bet nuo pirkimo dienos as jos dar nelaisciau,nes jinai isodinta i samanas,tai ten taip prilaistyta buvo,kad net zliauge doh.gif tai ar man su ja ka daryti,ar tiesiog gerai isdziovinti,laistyti pagal rezima biggrin.gif ir viskas bus gerai? g.gif
Atsakyti
sveikos gėlininkės,

prieš kokią savaitę, pamokinta sesers, padariau šoką savo orchidėjoms - pamirkiau jas vandens acto tirpale. Aiškino, kad greičiau pradės leisti stiebuką žydėjimui. Nes miega jua kokį gerą pusmetį, ar tai normalu?

dabargi žiūriu, kad vienos gėlytės šaknys baltu pelėsiu apėję doh.gif kas tai? ir kaip turėčiau toliau elgtis?

ačiū atsakiusioms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 13, 10:04)
ar tai normalu?

dabargi žiūriu, kad vienos gėlytės šaknys baltu pelėsiu apėję  doh.gif kas tai? ir kaip turėčiau toliau elgtis?


pirmą kartą girdžiu

be nuotruakos sprendžiant grybelinis pelėsis tikriausiai, apie jį jau kalbėjom berods šioje temoje
Atsakyti
zuzla,o man ka daryt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 13, 11:13)
pirmą kartą girdžiu

be nuotruakos sprendžiant grybelinis pelėsis tikriausiai, apie jį jau kalbėjom berods šioje temoje

tai acto i vandenį pilti nederėtų????

aš kaip žiopla gėlių augintoja, tai nukirpau sitebus abiejų savo orchidėjų, kai visi žiedai nužydėjo. doh.gif ir tik neseniai sužinojau, kad yra ant stiebo tokie pumpuriukai, iš kurių leidžia naujus stiebelius ir toliau krauna žiedelius. Taigi mano gėlės tik lapinės ir neturi nei vieno stiebo. ar dar turėčiaau kažko iš jų tikėtis? puolu į neviltį verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipkute: 13 kovo 2011 - 11:17