Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(evers @ 2011 03 11, 11:45)
manau  Žvaigždėta_naktis ir aš apie kitus kalbėjomės..apie spalvotus bet buvo ir tokiu baltu-matinių... mirksiukas.gif


ir matinių balti su skylutėm ir skaidrūs permatomi taip pat kur perkam iš pardos orchidėjas tokiuose smile.gif o tie spalvoti be, senukuose yra jų pasirinkimo 4u.gif o maksimoje ir šeip gan neblogi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 11 kovo 2011 - 11:11
Tai i juos galima istatyti ir bus grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 11, 11:01)
Sitie tokie matiniai ir 5 spalvu, balti, geltoni, violetiniai, oranziniai ir raudoni mirksiukas.gif , o as uzsisakiau stova ir pagamins pagal vazonelius.kaip bus nzn doh.gif


aš apie tuos kalbėjau,bet man į stovą netiko.(bet spalvos jų man labai wub.gif ).o kas jums gamins stovą,gal kur užsisakyt galimą...man reikėtu dar kokiu trijų vazonėlių laikikliu....įtariu pirkt atskirai nėra... g.gif doh.gif
Atsakyti
Cia toks metalo meistras, tik nzn kaip ar bus, paprasiau, kad butu laikikliu kokiai 12 vazoneliu, kai susisieksiu paklausiu ar galetu padaryt lankeliu-laikiklius, tik diametra del viso pikto pamatuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 11, 14:33)
Cia toks metalo meistras, tik nzn kaip ar bus, paprasiau, kad butu laikikliu kokiai 12 vazoneliu, kai susisieksiu paklausiu ar galetu padaryt lankeliu-laikiklius, tik diametra del viso pikto pamatuokit mirksiukas.gif


ten standartas 12cm ar12,5cm....lauksiu žiniu...
Atsakyti
Jo , pirmadieni paklausiu thumbup.gif
Atsakyti
Laba, gal gali man kas pasakyti kas atsitiko mano ochidejai, pradejo kristi dar neissiskleide ziedai. doh.gif
Atsakyti
Vienas is dvieju, arba per sausa arba per slapia, o maniske mete todel,kad jai vieta nepatiko doh.gif , perkeliau kiton vieton, ne vieno pumpurelio nebenukrito thumbup.gif
Atsakyti
maniškė turėjo vabaliukų, kurie vandenį siurbė, tai metė žiedus smile.gif
taigi priežasčių N skaičius smile.gif
Papildyta:
gal kas žinot stebūklingą būda,kaip pagreitinti šaknų augimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 12, 13:23)
Papildyta:
gal kas žinot stebūklingą būda,kaip pagreitinti šaknų augimą ax.gif


pabandyk augimo stimuliatorių..be to pavasaris.. prasidės savaiminis augimas.
Atsakyti
Sveiki

Persodinau savo orchidejas, praejo menuo, o vazonuose vel pilna tu mikroskopiniu vabaliuku (balti, begiojantys). Vazonus "prakaitinau", zemes irgi orkaitej "pakepinau", geles pamirkius buvau permanganato tirpale (nes ir pries tai ju buvo, beto papuvusias saknis pjoviau lauk)... Is kur jie zarazos? Ir ar butina juos kaip nors naikint? Gal jie reikalingi???? Mirkau kas 7-9 d., stovi ant rytines palanges virs radiatoriaus.
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 12, 12:56)
Is kur jie zarazos? Ir ar butina juos kaip nors naikint? Gal jie reikalingi???? Mirkau kas 7-9 d., stovi ant rytines palanges virs radiatoriaus.


tie balti atsiranda nuo drėgmės smile.gif per dažnai laistai
Atsakyti