Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 10, 16:51)
o aš tai keikį ir augalą  pavaišinčiau karštu dušu cool.gif



o rimtai nebloga mintis, arba šiltu vandeniu vis papurkšti purkštuku g.gif
Atsakyti
Ar yra kamnors tekę sulaukt žiedų įmerkus nukirptą nužydėjusią šaką nuo falenopsio į vandenį?
Aš įmerkiau ir žiūriu ohoho kokią atšaką išaugino iš miegančios akutės, net pumpurą matau sukrautą. ar būna tokių stebuklų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 10, 15:13)
Kelinta diena suku galva doh.gif ,o jei as cimbuka persodinciau i auksta molini vazona? g.gif gal nieko blogo? g.gif , jis su skylutem, tai net drenazo nereikia ir mirkyt butu galima, ar butina tik i plastikini sodint? g.gif Zodziu pasimetus tuo klasuimu dabar doh.gif


prie molinio vazono sienelių prilips šaknys.. kaip po kelių metų persodinsi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 03 10, 16:55)
Ar yra kamnors tekę sulaukt žiedų įmerkus nukirptą nužydėjusią šaką nuo falenopsio į vandenį?
Aš įmerkiau ir žiūriu ohoho kokią atšaką išaugino iš miegančios akutės, net pumpurą matau sukrautą. ar būna tokių stebuklų? biggrin.gif

tuoj sužinosim biggrin.gif
Atsakyti
žinau kam taip keikis augo n laiko ant pamerkto į vandenį žiedstiebio... įdomu, kaip baigėsi g.gif
Atsakyti
Aiskumelis doh.gif , teks pirkt plastikini doh.gif , o beje senukuose tie akcijiniai plastikiniai vazoneliai labai linksmu spalvu ir kaina 2.50 thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane irgi kiekis ant motininio augalo kartu su mamyte žydi smile.gif
Dabar jau prasiskleidė žiedukas
Sorry už nuotraukos kokybę.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 10, 16:07)
tuoj sužinosim biggrin.gif

aš galvoju, kad nieko gero nesigaus čia man. nesitikėjau nieko, ale žiūriu auga kažkas, ilgėja šaka. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2011 03 10, 18:20)
Pas mane irgi kiekis ant motininio augalo kartu su mamyte žydi smile.gif
Dabar jau prasiskleidė žiedukas
Sorry už nuotraukos kokybę.


kad nėra tavo foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 03 10, 15:55)
Ar yra kamnors tekę sulaukt žiedų įmerkus nukirptą nužydėjusią šaką nuo falenopsio į vandenį?
Aš įmerkiau ir žiūriu ohoho kokią atšaką išaugino iš miegančios akutės, net pumpurą matau sukrautą. ar būna tokių stebuklų? biggrin.gif

šiaip,tai aš auginu keikį vandeny,tiksliau du,nu ir auga,nieko,vis pažiūriu ar kotas nepūna...tik kada užaugs,va kur klausimas yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 10, 17:20)
Aiskumelis doh.gif , teks pirkt plastikini doh.gif , o beje senukuose tie akcijiniai plastikiniai vazoneliai labai linksmu spalvu ir kaina 2.50 thumbup.gif


o tie vazonėlei nėra mažesni,nei iprasti orchidėjoms...kiek žiūrėjau tie kur akcijoj tai i stova netinka(nebent netuos pažiūrėjau doh.gif )
Atsakyti
Vazonelio aukstis 14 cm, virsaus plotis 12.5 cm, o dugnas 9.5 cm, gal maksej kazkiek didesni, ten rase 13x 16 cm, bet vazonelis su gele pilnai pasitalpina i ji mirksiukas.gif
Atsakyti