Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Aprile @ 2011 02 23, 01:45)
Tai va ir as linkstu lyg to puveku tikrai nematyt daugeu perdziovinta ji doh.gif bet kokios luzusios saknys doh.gif bijau kad desiu laistyt ir tos luzusios vietos man put nepradetu g.gif Tai jai uztenka tiek substrato? blush2.gif

atsiprasau, bet pataisysiu.. nukarpyceu, daugeu - klaidos. turi but nukarpyciau ir daugiau. a po minkstumo zenklo. kur kame? - rasom "e", o ka veikia? - "e" nereikia smile.gif
neisizeiskit, mokytojos specialybe prabilo biggrin.gif blush2.gif
o del saknu jei kazkas kalasi, tai palikit kaip yra, padziuvusios bus ir luzio vietos, manau neturetu pradet put. tokiu turiu nemazai, pavasari persodinesiu tas, kurios nezydi ir nesiruosia zydet. nieko jai nenutiks. tik nepersistenkit su laistymu, nes prades put ne del luziu, o del perlaistymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2011 02 23, 00:01)
atsiprasau, bet pataisysiu.. nukarpyceu, daugeu - klaidos. turi but nukarpyciau ir daugiau. a po minkstumo zenklo. kur kame? - rasom "e", o ka veikia? - "e" nereikia smile.gif
neisizeiskit, mokytojos specialybe prabilo biggrin.gif  blush2.gif
o del saknu jei kazkas kalasi, tai palikit kaip yra, padziuvusios bus ir luzio vietos, manau neturetu pradet put. tokiu turiu nemazai, pavasari persodinesiu tas, kurios nezydi ir nesiruosia zydet. nieko jai nenutiks. tik nepersistenkit su laistymu, nes prades put ne del luziu, o del perlaistymo  mirksiukas.gif

Man iprotis kazkoks taip rasyti doh.gif tongue.gif Nepykstu visai. Tai gerai apkarpau nudziuvusias sakneles ir stebesiu ka ji cia auginasi rolleyes.gif Idomu kada galima butu nuspresti ar sakele ar keikiukas blush2.gif
Atsakyti
šakelės čia,bus žiedų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 22, 22:32)
aš tokios nepersodinėčiau

mano praeitu metu Valentino orchyte yra lygiai tokios pacios bukles.as nepersodinau,daugiau nei pusmeti jinai man iszydejo thumbup.gif persodinau tik dabar,visai neseniai.lauksiu nauju ziedu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui papurskaliojau tas orines saknis. Bet kiek supratau sudulejo tas supstratas, nes saknys taip issiformave vazono viduryjy lyg jo butu, o istikruju tuscia unsure.gif
Sakau gal papilt zieviu i ta tustuma, kaip manot g.gif Pirma tokia gelyte isigijau su tiek geru sveiku saknu ir tik uz 10lt thumbup.gif
Vyras dovanojo uz 50lt o dabar reanimatoriuj sedi parvezta visa supudyta pasidzeugeu ziedukais ir pjoveu ziedstiebius doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveiki! Noreciau pasiklausti del savo orchideju saknu. Berods perlaisciau, nes vienai suglebo lapai ir nerodo jokiu gyvybes zenklu. ar jos supuvusios (tos, kur maziau saknu)? nelabai turiu patirties, todel nezinau kaip cia jos atrodyt turi..

user posted image
user posted image

Atsakyti
tos žalios spalvos ir baltos spalvos - tikrai geros. supuvusios (kai šlapios) yra rudos ir minkštos paspaudus. man tik ta skrotelė tokia keistoka, juoda ten, kur šaknys dygsta, bet čia merginos gal tegul atsako.
Atsakyti
zuzla,vel reikia tavo pagalbos.... rolleyes.gif jau susinervinau siandien juodai doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif mano ta "kilmingoji"orchideja vis dar grauzia mane tongue.gif as ja kuo graziausiai persodinau,saknis sutvarkiau,pasodinau,nelaisciau,nedrekinau zemiu.dar visa pusdieni padziuvo siaip,nes iskart net zemiu neturejau kai persodinejau.o siandien po dienos sviesai apziuriu,ir se tau kad nori...toliau jos saknys peleja doh.gif doh.gif kad tas ziedstiebis pagelto,tai isgyvensiu,bet ir tas "neamputuotasis"lapas tokios negrazios spalvos pasidare....o ir tos saknys doh.gif doh.gif doh.gif ka man su ja daryt?ar jau taupyt savo sveikata ir det i viena vieta,ar dar kazkokiais zaidimais uzsiimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 23, 18:52)
ka man su ja daryt?ar jau taupyt savo sveikata ir det i viena vieta,ar dar kazkokiais zaidimais uzsiimt  g.gif


tai a ko pelyja? šalta? g.gif o koks substratas? smulkus? gal geriau į stambų dėt mastau.gif
nežinau, aš visada sakau, kad išmesti visada spėsi, ir jei kantrybės yra, galima pažaist.. bet nenorėk, kad ji tau po savaitės kitos atsigaus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 23, 19:52)

o fungicidu tu ją perliejai?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 23, 18:43)
tai a ko pelyja? šalta? g.gif o koks substratas? smulkus? gal geriau į stambų dėt mastau.gif
nežinau, aš visada sakau, kad išmesti visada spėsi, ir jei kantrybės yra, galima pažaist.. bet nenorėk, kad ji tau po savaitės kitos atsigaus schmoll.gif

na,bandysiu dar laikyti g.gif bus matyti,kas cia is jos iseis.ne,neturetu buti salta..man kaip tik namie per silta,kai vyras sildyma nureguliaves lotuliukas.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 23, 18:58)
o fungicidu tu ją perliejai?

nea unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 23 vasario 2011 - 20:41
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 23, 20:39)


o ar ne tau sakiau permanganato tirpale pamirkyt? galva susisuko, neatsimenu blush2.gif
Atsakyti