Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zebrina @ 2011 03 10, 13:19)
Mergaites patarkit kaip privers keikį saknis isleist? g.gif Jau senokai jis pas mane ant mamos "gyvena" ir net nesiruosia pradet savarankiskai..va kokius ziedus issleide biggrin.gif ta vatos tamponelį purskiu kiekviena ryta,sakau gal kiek pades ,sugalvos saknytis,bet jokiu rezultatu cool.gif
KA DAR GALECIAU PADARYT? g.gif  rolleyes.gif

Jis pas mane toks isskirtinis -mama ziedkoti is viduriuko lapu isleidus ,ir vaikas toks pat doh.gif  lotuliukas.gif

user posted image

į parodą jį į parodą biggrin.gif

o šiaip tikrai įdomiai motininis augala išleido kaip ir naują savo pratęsimą - keikį, nes paskutinis žiedstiebis iš skrotelės, o mažius irgi taip pat pasielgė, va čia trpt nepavyko pasidauginimas augalui g.gif galetumėt gal dar kokiais kiminais ir tada vata apsukt g.gif ir drėkint
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 10, 12:30)
į parodą jį į parodą biggrin.gif

o šiaip tikrai įdomiai motininis augala išleido kaip ir naują savo pratęsimą - keikį, nes paskutinis žiedstiebis iš skrotelės, o mažius irgi taip pat pasielgė, va čia trpt nepavyko pasidauginimas augalui  g.gif galetumėt gal dar kokiais kiminais ir tada vata apsukt  g.gif ir drėkint



Aciukas,na bandysiu dar ji kiminais apmuturiuot biggrin.gif
O tai kai isleidzia ziedkotį is viduriuko ,cia jau jo gyvenimo pabaiga? g.gif nors lapeliu tai tikrai nera nei vieno per 2 metus isleides,tik zydejo be perstojo(viso 3 sakos buvo su daugybe ziedu)ir va ta keiki isaugino..
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 03 10, 14:19)
Mergaites patarkit kaip privers keikį saknis isleist? g.gif Jau senokai jis pas mane ant mamos "gyvena" ir net nesiruosia pradet savarankiskai..va kokius ziedus issleide biggrin.gif ta vatos tamponelį purskiu kiekviena ryta,sakau gal kiek pades ,sugalvos saknytis,bet jokiu rezultatu cool.gif
KA DAR GALECIAU PADARYT? g.gif  rolleyes.gif

Jis pas mane toks isskirtinis -mama ziedkoti is viduriuko lapu isleidus ,ir vaikas toks pat doh.gif  lotuliukas.gif

user posted image



nu šakės, negalvojau,kad dar taip būna thumbup.gif
matyt patnka jam taip thumbup.gif o ir mama jeigu gerai laikosi, nuo to nenukenčia, tai aš nedaryčiau nieko, ateis laikas bus ir vaika lotuliukas.gif tai ateis laikas šaknys pačios išlys mirksiukas.gif
čia mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 10, 12:36)
nu šakės, negalvojau,kad dar taip būna thumbup.gif
matyt patnka jam taip thumbup.gif o ir mama jeigu gerai laikosi, nuo to nenukenčia, tai aš nedaryčiau nieko, ateis laikas bus ir vaika lotuliukas.gif tai ateis laikas šaknys pačios išlys mirksiukas.gif
čia mano nuomonė mirksiukas.gif

Bet jau jis gal metai taip "parazituoja" ax.gif bijau kad mamos nenualintų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 03 10, 13:36)
Aciukas,na bandysiu dar ji kiminais apmuturiuot biggrin.gif
O tai kai isleidzia ziedkotį is viduriuko ,cia jau jo gyvenimo pabaiga? g.gif nors lapeliu tai tikrai nera nei vieno per 2 metus isleides,tik zydejo be perstojo(viso 3 sakos buvo su daugybe ziedu)ir va ta keiki isaugino..

ne bet kai išleidžia žiedstiebį iš skrotelės , baigiasi augimo taškas, dėl to dažniausiai išauginamas keikis-mažas augalo kloniukas, kuris toliau tęsia gyvenimą, bet va, kad toks liapsusas įvyktų dar nebuvo tekę matyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 03 10, 12:36)
O tai kai isleidzia ziedkotį is viduriuko ,cia jau jo gyvenimo pabaiga? g.gif nors lapeliu tai tikrai nera nei vieno per 2 metus isleides


nes nebeturi iš kur augti smile.gif turėtų išleisti keikį iš šono
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 10, 12:43)
ne bet kai išleidžia žiedstiebį iš skrotelės , baigiasi augimo taškas, dėl to dažniausiai išauginamas keikis-mažas augalo kloniukas, kuris toliau tęsia gyvenimą, bet va, kad toks liapsusas įvyktų dar nebuvo tekę matyt.  smile.gif

Tai va as irgi pirma karta su tokiu susiduriu g.gif kazkokia anomalija cool.gif Gal pardoj kokiu E buvo prifarširuotas lotuliukas.gif
Na ziuresiu kaip cia toliau bus rolleyes.gif
Atsakyti
bet ar pastebejot kad ant keikio ziedstiebio lapukas yra? man tai panasu kad dar ant keikio vienas keikis uzaugs biggrin.gif
o nemanot kad prie saknu neisleidimo prisideda zydejimas? augalui neuztenka jegu ir zydet ir saknis augint. as tai nieko nedaryciau siuo atveju. nebent nukirpciau keikio ziedus ir laukciau kas bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2011 03 10, 13:45)
bet ar pastebejot kad ant keikio ziedstiebio lapukas yra? man tai panasu kad dar ant keikio vienas keikis uzaugs biggrin.gif
o nemanot kad prie saknu neisleidimo prisideda zydejimas? augalui neuztenka jegu ir zydet ir saknis augint. as tai nieko nedaryciau siuo atveju. nebent nukirpciau keikio ziedus ir laukciau kas bus toliau smile.gif

drinks_cheers.gif As irgi kirpciau keikio ziedus juk laukiama saknu o ne keikio zydejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 03 10, 14:19)
Mergaites patarkit kaip privers keikį saknis isleist? g.gif Jau senokai jis pas mane ant mamos "gyvena" ir net nesiruosia pradet savarankiskai..va kokius ziedus issleide biggrin.gif ta vatos tamponelį purskiu kiekviena ryta,sakau gal kiek pades ,sugalvos saknytis,bet jokiu rezultatu cool.gif
KA DAR GALECIAU PADARYT? g.gif  rolleyes.gif

Jis pas mane toks isskirtinis -mama ziedkoti is viduriuko lapu isleidus ,ir vaikas toks pat doh.gif  lotuliukas.gif

user posted image


įmeskit jei nesunku pilną gėlytės foto, įdomu ax.gif
Atsakyti
o aš tai keikį ir augalą pavaišinčiau karštu dušu cool.gif
Atsakyti
Kelinta diena suku galva doh.gif ,o jei as cimbuka persodinciau i auksta molini vazona? g.gif gal nieko blogo? g.gif , jis su skylutem, tai net drenazo nereikia ir mirkyt butu galima, ar butina tik i plastikini sodint? g.gif Zodziu pasimetus tuo klasuimu dabar doh.gif
Atsakyti