Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 03 09, 15:11)
kaip norit, info apie "vaikų" atskyrimą pirmame puslapyje

beveik visos

ne drenažas, o sudedamoji substrato dalis

Ačiū, tikrai kvaili klausimai, bet drąsiau ką nors daryti, kai yra keletas nuomonių 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau paklausti, ar imanoma isgelbeti ziedstiebi kuris nuo virsaus pradejo dziuti? jis toks issisakojas i 3 dalis kaip sake yra, nes ziuriu ant to pacio ziedstiebio pan viduri lenda sakele...
taigi ka man daryti ar taip ramiai ir laukt kol jis visas nudzius? ar pakirpt? patarkit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 09, 20:26)
sveikos,
norejau paklausti, ar imanoma isgelbeti ziedstiebi kuris nuo virsaus pradejo dziuti? jis toks issisakojas i 3 dalis kaip sake yra, nes ziuriu ant to pacio ziedstiebio  pan viduri lenda sakele...
taigi ka man daryti ar taip ramiai ir laukt kol jis visas nudzius? ar pakirpt? patarkit  unsure.gif

Pas mane tas pats doh.gif nieko nebepadarysi, o taip gaila naujoke as auginime pirma kart auga pas mane kazkas is akutes ir setau verysad.gif Man panasiau i keikiuka lyg lapukai lenda, bet nudzius. Pakirpt bandziau nepadejo vistek dziuna unsure.gif
Atsakyti
tai nekirpkit,o laukit smile.gif nudzius tik iki neisnaudotos akutes ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 09, 21:54)
tai nekirpkit,o laukit smile.gif nudzius tik iki neisnaudotos akutes ir viskas smile.gif

ar esat tuom tikra? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 09, 21:01)
ar esat tuom tikra?  rolleyes.gif

Lerikyte gal tau taip buvo unsure.gif Nu taip gaila jai nudzius visas unsure.gif O jai ten keikis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 09, 22:04)
Lerikyte gal tau taip buvo unsure.gif Nu taip gaila jai nudzius visas unsure.gif O jai ten keikis doh.gif

nu jei džiūna vadinasi augalas nebepajėgia išlaikyt to žiedstiebio, tai ne jau tau norisi, kad jis dar su vaikais kankintųsi.. Jei džiūna vadinasi taip geriausiai šiuo atveju. Bus tų keikių, svarbu sveikas ir stiprus augalas 4u.gif Šiaip su tais džiuvimais patirtis tokia, kad jei pradėjo džiūt - prktiškai visada ir nudžiūna kirpk nekirpęs ten jau..
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 09, 23:12)
nu jei džiūna vadinasi augalas nebepajėgia išlaikyt to žiedstiebio, tai ne jau tau norisi, kad jis dar su vaikais kankintųsi.. Jei džiūna vadinasi taip geriausiai šiuo atveju. Bus tų keikių, svarbu sveikas ir stiprus augalas  4u.gif Šiaip su tais džiuvimais patirtis tokia, kad jei pradėjo džiūt - prktiškai visada ir nudžiūna kirpk nekirpęs ten jau..


tai jau taip jeigu džiūva, tai ir nelabai kas bepadės schmoll.gif va šiandien irgi vieną nukirpau stiebelį verysad.gif pirkau nukainuotą ax.gif bet vat kai nukerpi,kartais į jo vietą net 2 išlenda thumbup.gif
kaip aš sulaukiau įspūdingo derliaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 09, 22:01)
ar esat tuom tikra?  rolleyes.gif


pas mane taip. Net ryt galeciau pafokinti parodyti, jei idomu.

As tai visai megeja geliu auginime. Dabar ilindau ir kaip nustebau cia apie tuos ziestiebius paskaicius.... kazkaip visad maniau, kad jei nuzydi, tai ir nudziuti turi, o paskui naujus isleidzia.... Ot tamsuma doh.gif Tai vadinasi visai netaip
Atsakyti
na, aš tiesiog nenorėčiau sutikt kad ima ir nudžiūna iki neišnaudotos akies. Dar džiuvimas džiuvimui nelygus. Kai augalas jau yra pasiruošęs nudžiovinti žiedstiebį, nepadės jokie karpymai. Jei jis nesuruošia išvis jo nudžiovint tai taip padžiūna koks centimetras nuo viršaus ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 09 kovo 2011 - 21:31
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 09, 23:31)
na, aš tiesiog nenorėčiau sutikt kad ima ir nudžiūna iki neišnaudotos akies. Dar džiuvimas džiuvimui nelygus. Kai augalas jau yra pasiruošęs nudžiovinti žiedstiebį, nepadės jokie karpymai. Jei jis nesuruošia išvis jo nudžiovint tai taip padžiūna koks centimetras nuo viršaus ir tiek.


sutinku su tuo nudžiūvimu, čia iš patirties rolleyes.gif
o čia neišnaudota akis, tai kas ji?
tai čia tos vietelės, kur šakutės lenda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 09 kovo 2011 - 21:54
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 09, 21:25)
tai jau taip jeigu džiūva, tai ir nelabai kas bepadės schmoll.gif va šiandien irgi vieną nukirpau stiebelį verysad.gif pirkau nukainuotą ax.gif  bet vat kai nukerpi,kartais į jo vietą net 2 išlenda thumbup.gif
kaip aš sulaukiau įspūdingo derliaus thumbup.gif

pas mane taipogi nukainota grazuole atkeliavus gaila be galo na bet jei jau nieks nepades tai ka padarysi lauksiu kada nauja leis smile.gif
Atsakyti