Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

sakykit, ar normalu, kad ant orchidėjos atsirado lašeliai, kaip sakai, kažkas tokio g.gif
kiek auginu, dar su tuo nesusidūriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 09, 12:13)
sakykit, ar normalu, kad ant orchidėjos atsirado lašeliai, kaip sakai, kažkas tokio g.gif
kiek auginu, dar su tuo nesusidūriau g.gif


nieko baisaus, tai vadinamas lipčius, sako, kad taip falenopsis save vėsina mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 09, 11:02)
Mergaites kirba jau nuo ziemos man si mintis. Ar tresiat dar kuri nors augimo stimuliatoriumi savo geliukus ar pokyciai yra koie nors blush2.gif Jau gal pavyks isigyti juos lyg mineta buvo nuo pavasario.

nežinau nežinau,kad karštas dušas didesnį poveikį daro...rašo,kad ir purkšt su juo galima,bet sakyčiau,kad kenkia,lapus pažeidžia.Kalbu ne tik apie orchidėjas,bet ir apie visas gėles
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 09, 14:14)
nieko baisaus, tai vadinamas lipčius, sako, kad taip falenopsis save vėsina mastau.gif


ačiū 4u.gif
buvau išsigandusi, kažkaip įsikalbėjom su gėlių pardavėja, ji mane išgazdino, sako aceit kažkas yra blink.gif sako taip negali būti, kažkokie vabalai puola verysad.gif
na,kad sakau nieko nėra švari ta mano orchidėja, jokių gyvūnų neturi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 03 09, 13:45)
nežinau nežinau,kad karštas dušas didesnį poveikį daro...rašo,kad ir purkšt su juo galima,bet sakyčiau,kad kenkia,lapus pažeidžia.Kalbu ne tik apie orchidėjas,bet ir apie visas gėles

aisku gal nerizikuosiu auga jos ir taip biggrin.gif pas mane labai daug akuciu prasprogusiu, tai tuo karstu dusu saknis perliejat ar pacia gelyte galima apipurksti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 09, 14:07)
aisku gal nerizikuosiu auga jos ir taip biggrin.gif pas mane labai daug akuciu prasprogusiu, tai tuo karstu dusu saknis perliejat ar pacia gelyte galima apipurksti blush2.gif

aš purškimą su stimuliatorium,turėjau omeny smile.gif
o karštu dušu viską perlieju ir lapus,ir šaknis,nes pas mane keletas phal.stovėjo vietoj,jokio augimo nebuvo.O dabar ir šaknį viena išleido,kita lapelį.Kažkokios nesveikos,jau 4 keikius augina,o žiedų tik iš vienos sulaukiau smile.gif
Atsakyti
ir kas čia tas stimuletoriu rolleyes.gif
ieškojau ir neradau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 09 kovo 2011 - 14:17
Nusipirkau nukainuotą phalaenopsį, jis su dviem žiedkočiais, ir su dviem augaliukais, kaip mama su vaiku, tik vaikas ir šaknų daugybę turi, apžiūrėjau, kad vienoje vietoje pradėjusi žalsti vazonėlio sienelė, ar tik nebūtina man jo persodinti? g.gif
O ar reikia atskirti tuos du augaliukus, kurie dabar sau gyvena vienam vazone? g.gif

Kas čia per stimuliatoriai, mačiau kalbat? bigsmile.gif

Per skubėjimą nusipirkau orchidėjų persodinimui "Substratas "Ekstra Mix" orchidėjoms", labai stambokas man pasirodė, bet keletą phalaenopsių jau persodinau, augimas kaip r nesustojo, net kiminų neturiu.. Rašo, kad tinka Phalaenopsiams ir Cttleya.
Ar naudojate kuri šį substratą? ar geriau auginti kiminuose? g.gif
va toks: čia tie balti tai drenažas? doh.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kimalaugno: 09 kovo 2011 - 14:31
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 09, 14:17)
ir kas čia tas stimuletoriu rolleyes.gif
ieškojau ir neradau ax.gif

HB-101
http://www.staliausi...tintojas-hb-101
Atsakyti
Laba,
va ir aš ateinu su neatpažintu augalu... Mama iš darbo parsinešė, sakė orchidėja, iš jos pasakojimų man panašu į Dendrobium Phalaenopsis g.gif Na, rūšis gal ir kita, bet kaip manot - dendrobiumas ar ne? Ir sako, jis jau pusę metų jokių gyvybės požymių nerodo. Kaži gyvas? Kaip žinot? Įtariu, kad ir prižiūrimas buvo blogai, mirkomas reguliariai, o dabar skaitinėju internete, kad jų mirkyti negalima unsure.gif Žodžiu, patarkit ką daryt 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 03 09, 16:27)

dabar jau aišku smile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 09, 14:24)
O ar reikia atskirti tuos du augaliukus, kurie dabar sau gyvena vienam vazone?  g.gif

Ar naudojate kuri šį substratą?

va toks: čia tie balti tai drenažas?  doh.gif  blush2.gif


kaip norit, info apie "vaikų" atskyrimą pirmame puslapyje

beveik visos

ne drenažas, o sudedamoji substrato dalis
Atsakyti