Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

aciu lerikyte,ir as gavau atsakyma i klausima del tu vazoneliu... 4u.gif
nors siaip sako galima ir toki ir toki naudoti... g.gif
Atsakyti
ateinu vėl pas jus su klausimu;)
kur sakiau nusipirkau nukainuotas orchidėjas, tai va jos be pavadinimų ieškau internete, kaip supratau jos camrios abidvi? Ar aš klystu? Vienos lapai platesni, kitos siauri. Sunku atpažindi, nes nežinau, kaip atrodo žiedai g.gif

siaurais lapais
user posted image

user posted image

ir plačiais lapais
user posted image

Kitokių orchidėjų neauginu, tik Phalaenopsįus ir oncidiumą dar turiu. Tai noriu šiek tiek literatūros paskaitinėti apie naujokes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 08 kovo 2011 - 14:29
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 08, 15:27)
ateinu vėl pas jus su klausimu;)
kur sakiau nusipirkau nukainuotas orchidėjas, tai va jos be pavadinimų ieškau internete, kaip supratau jos camrios abidvi? Ar aš klystu? Vienos lapai platesni, kitos siauri. Sunku atpažindi, nes nežinau, kaip atrodo žiedai g.gif

siaurais lapais
user posted image

user posted image

ir plačiais lapais
user posted image

Kitokių orchidėjų neauginu, tik Phalaenopsįus ir oncidiumą dar turiu. Tai noriu šiek tiek literatūros paskaitinėti apie naujokes ax.gif

kambrijos cia abi,atrodo
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 08, 15:04)
kambrijos cia abi,atrodo


Odontoglossum hibridai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 kovo 2011 - 16:11
dėkoju už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sakykit ar kas nors esat bandę - BAC flower-
koks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(colore @ 2011 03 08, 14:55)
aciu lerikyte,ir as gavau atsakyma i klausima del tu vazoneliu... 4u.gif
nors siaip sako galima ir toki ir toki naudoti... g.gif

galima, bet kadangi šaknys nevykdo fotosintezės - nėra reikalo. Didesnis šansas, kad žalių samanų priauugs. galima sodint į permatomą, statyt į ne.
Atsakyti
Mergaites kirba jau nuo ziemos man si mintis. Ar tresiat dar kuri nors augimo stimuliatoriumi savo geliukus ar pokyciai yra koie nors blush2.gif Jau gal pavyks isigyti juos lyg mineta buvo nuo pavasario.
Atsakyti
yra tema kažkur konkrečiai apie stimuliatorių
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 09, 11:12)
yra tema kažkur konkrečiai apie stimuliatorių

Zinau mane domina nuomone tu mergaiciu kurios ji vis dar naudoja savo orchidejoms mirksiukas.gif Gundausi nusipirkti nors ir be jo visos gelytes pabudo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vakar dovanų gauta orchidėja wub.gif bet prie jos nemokamai radau skruzdėlių blink.gif gal patars kuri kaip išnaiknt? Senoj temoj radau, kad kažkuri plovė šaknis ir keitė substratą, ar tai vienintelis būdas? Ji dabar žydi, tai žiedeliai nukris turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 03 09, 11:49)
Sveikos 4u.gif
Vakar dovanų gauta orchidėja wub.gif bet prie jos nemokamai radau skruzdėlių blink.gif gal patars kuri kaip išnaiknt? Senoj temoj radau, kad kažkuri plovė šaknis ir keitė substratą, ar tai vienintelis būdas? Ji dabar žydi, tai žiedeliai nukris turbūt g.gif

As kirpau du zydincius ziedstiebius, kad isgelbeti gelyte bigsmile.gif Del skruzdeliu gal kuri kita pagelbes 4u.gif
Atsakyti