Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Labas rytas, turiu toki klausimeli, cimbuka persodinti, i kokio aukscio vazoneli?
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 07, 07:46)
Labas rytas, turiu toki klausimeli, cimbuka persodinti, i kokio aukscio vazoneli?

http://www.orchidejo....php?item_id=93
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 02 28, 15:19)
insecticidai biggrin.gif actara 4u.gif  4u.gif  4u.gif



na žinokit, jau kelios dienos praėjo, bet pokyčiai, ne tokie kokių tikėjausi schmoll.gif
tie mažesni rodos ir jau nyksta, bet dar daug jų yra, o didieji net nereguoja doh.gif
na sakau gal su dideliu kiekiu vandens atskiedžiau g.gif na bet kai pirkau, sakė ant 3litrų rolleyes.gif
na dar žiūrėsiu, kaip viskas toliau bus, sakė pakartotinai po sav. nupurkšti g.gif

Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 07, 10:27)
na žinokit, jau kelios dienos praėjo, bet pokyčiai, ne tokie kokių tikėjausi schmoll.gif
tie mažesni rodos ir jau nyksta, bet dar daug jų yra, o didieji net nereguoja doh.gif
na sakau gal su dideliu kiekiu vandens atskiedžiau g.gif  na bet kai pirkau, sakė ant 3litrų rolleyes.gif
na dar žiūrėsiu, kaip viskas toliau bus, sakė pakartotinai po sav. nupurkšti g.gif

actaros skiedimo norma parašyta ant pakuotės, net skirtingiem vabzdžiams ji būna skirtinga
Atsakyti
Sveikos,as pas jus su klausimuku blush2.gif atsiprasau jei pasikartosiu ir bus neseniai jis klaustas blush2.gif mano orchideja auga gerai,bet va problema pradejo rauksletis apatiniai lapeliai,purskiu kas dien,nes kambariai musu sausi bet nepadeda unsure.gif tik pliusas pradejo leist nauja lapuka thumbup.gif buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 07, 11:49)
actaros skiedimo norma parašyta ant pakuotės, net skirtingiem vabzdžiams ji būna skirtinga


nėra ant pakuotės jokios instrukcijos, nes gavau 2 g toki kaip coldrex pakelį. Gavau papildomą naudojimo lapelį, tačiau ieškojau apie vabzdžius ten nieko neparašyta, netgi vandens kiekis dekoratyviniams augalams 10litrų, o aš į 3 litrus supyliau, kaip sakė parduotuvėje g.gif
Atsakyti
sakykit kaip su oncidium orchidėja, nusipirkau nukainuotą ir noriu persodinti, ar jei reikia nepermatomo ar permatomo vazonėlio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 07 kovo 2011 - 17:13
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 07, 12:36)
nėra ant pakuotės jokios instrukcijos, nes gavau 2 g toki kaip coldrex pakelį. Gavau papildomą naudojimo lapelį, tačiau ieškojau apie vabzdžius ten nieko neparašyta, netgi vandens kiekis dekoratyviniams augalams 10litrų, o aš į 3 litrus supyliau, kaip sakė parduotuvėje g.gif

10 litrų 4 - 8 gr.

oncidium - nepermatomo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 07 kovo 2011 - 17:16
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 07, 19:15)
10 litrų 4 - 8 gr.

oncidium - nepermatomo


dėkoju mirksiukas.gif
na gavau dabar kažkokių gerųjų bakterijų, reikia pasiskaityti, sako turėtų būti neblogas pažiūrėsim g.gif

tai gal visos kurios parduodamos nepermatomose ir reikia persodint į nepermatomus?
nors esu phalaenopsį nusipirkus nepermatomam g.gif
turiu tokią su svogunėliu, nebeprisimenu pavadinimo, buvau intike radusi, bet atmintis mano doh.gif ir dabar neberandu jos doh.gif o nežydėjo,tad ir sunkiau atpažinti, nes nežinau kaip žiedas atrodo, senokai persodinau į permatomą doh.gif tai gal dėl to ir taip prastai atrodo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 07 kovo 2011 - 17:48
Norejau paklaust: mano cimbidzio vazonas yra 14x 22 cm. Kokiu mazdaug parametru reikia pirkt vazona?( na jo saknys i auksti dar apie 2-3 cm virs vazono islipe)
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 08, 09:05)
Norejau paklaust: mano cimbidzio vazonas yra 14x 22 cm. Kokiu mazdaug parametru reikia pirkt vazona?( na jo saknys i auksti dar apie 2-3 cm virs vazono islipe)


įsivaizduoju taip - aukštis min 22+3+ cimbidį reikės sodinti kokius 5-8 cm į apačią nuo vazono krašto, nes augdamas "lips" į viršų, o skersmuo pora cm didesnis už esamą...
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti