Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(neziniuxe @ 2011 03 04, 15:20)
Sveikos  smile.gif

Esu naujokė orchidėjų auginime....
O ar yra tokių, kurie mėgsta tiesioginius saulės spindulius?  g.gif Kažkaip beieškodama apie tai info, nieko neradau... Pas mus langai kaip tik pietinėj, vakarinėj pusėj, tai saulė ištisai kepina, mastau ar yra orchidėjų, kurioms tai patiktų  unsure.gif



aš jau rašiau čia ir pasikartosiu ir dar kažkas rašė,kad pas pažįstama orchidėja saulėja auga ištisus metus, jos kambarys su dideliais langai, tad saulė kiaura diena šviečia ant orchidėjų ir matytumėt kokia didžiulė ir kaip žydi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 03 04, 14:56)
Vat man irgi toks neaiškumas g.gif  Nu ne kaip salota pas mane, bet matosi, kad glemba. O šaknys dar ne pilkos. Vis pažiūriu - labai bijau perlaistyt ir supūdyt, nes mama jau vieną supūdė doh.gif papurškiu lapus beveik kasdien, bet jie vistiek ne tokie standūs, kaip naujos nusipirktos. Tos net blizga bigsmile.gif



QUOTE(agnieeeska @ 2011 03 04, 14:57)
va va. mano ir tokios, su ta salota kiek persistengiau, bet norėjau kad aiškiau būtų  ax.gif  tokios minštos, o šaknys gražios žalios. pradėjau ir aš dbr purkšti tik bijau perlaistyti  mirksiukas.gif

Mano irgi viena tokia.Dabar kaiptik zydet pradejo.Tai kasdien galvoju ka su ja daryt,ar nukirpt stieba ir persodint ar nekirpus persodint?Maniskes tai nelabai grazios saknys,orines tai visai nudziuve,stiebas vos laikosi vazone(paremiau pagaliuku,kad neisvirstu).Lapus pakisu po vandeniu kasdien(jau 2sav.),nezinau ka dar galeciau padaryt.Ir neapsisprendziu del persodinimo?Ar gali buti,kad nepersodinus atsigautu? g.gif
Atsakyti
Siandien uzmaciau parduotuvej dendrobium "spike" (jei tai ka nors sako biggrin.gif ). Tai ji priziuret kaip ir visus dendrobius? Ar yra kokie niuansai? (draugauju su lietuviu ir rusu kalbomis blush2.gif , jei duosit nuorodas)
Atsakyti
Radau foto dendrobiu, kuriuos uzmaciau: http://www.beautiful...on_redwine.html

ir
http://www.beautiful...m_burgundy.html

Jie prazysta tik is nauju gumbu ar ir jau zydeje dar sykeli sukrauna ziedukus?

Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 05, 00:33)
Radau foto dendrobiu, kuriuos uzmaciau: http://www.beautiful...on_redwine.html 

ir
http://www.beautiful...m_burgundy.html

Jie prazysta tik is nauju gumbu ar ir jau zydeje dar sykeli sukrauna ziedukus?


aš radau tokių nukainuotų, vakar beieškodama nukainuotų gėlyčių, bet jau nežinau kaip jas prižiūrėti, tai ir nepirkau, ir gan brangoka nukainuota apie 15-20lt
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 03 04, 21:35)
Siandien uzmaciau parduotuvej dendrobium "spike" (jei tai ka nors sako biggrin.gif ). Tai ji priziuret kaip ir visus dendrobius? Ar yra kokie niuansai? (draugauju su lietuviu ir rusu kalbomis blush2.gif , jei duosit nuorodas)


pirmam puslapy yra DUK, susirask dendrobium phalaenopsis

QUOTE(kicia @ 2011 03 04, 22:33)
Jie prazysta tik is nauju gumbu ar ir jau zydeje dar sykeli sukrauna ziedukus?


žydi ir iš senų
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 05, 11:33)
pirmam puslapy yra DUK, susirask dendrobium phalaenopsis
žydi ir iš senų

Aciu. 4u.gif

Atsakyti
Nzn, ar pamenat, bet nesenai skundziausi, jog is Maximos parsinestai orchei dziuna neprasiskleide ziedeliai ir krenta zemen. Tai vat, padejau as ja ant saules, ant pietines palanges ir ka jus sau galvojat bigsmile.gif Eme skleistis kiti ziedeliai, nei vienas nebekrenta bigsmile.gif
Ko gero kiekvienos atvejas yra idividualus ir niekada nezinosi, kuris poelgis ar pokytis pades gelytei atsigauti, jei, aisku, tai nera kazkokia rimta problema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 05, 12:42)
Nzn, ar pamenat, bet nesenai skundziausi, jog is Maximos parsinestai orchei dziuna neprasiskleide ziedeliai ir krenta zemen. Tai vat, padejau as ja ant saules, ant pietines palanges ir ka jus sau galvojat  bigsmile.gif  Eme skleistis kiti ziedeliai, nei vienas nebekrenta  bigsmile.gif
Ko gero kiekvienos atvejas yra idividualus ir niekada nezinosi, kuris poelgis ar pokytis pades gelytei atsigauti, jei, aisku, tai nera kazkokia rimta problema  4u.gif

drinks_cheers.gif Pvz manajai truko dregmes pumpurams saknynui sabakst buvo o tokia grazi verysad.gif
Atsakyti
Laba diena, orchideju myletojos 4u.gif biggrin.gif Kreipiuosi pagalbos identifikuojant orchireja, kuria pirkau maximoj uz 5 lt blush2.gif Gal galetumet pasufleruoti kokios ji veisles? nes pati jau susiveliau doh.gif o parasyta tai nebuvo...

user posted image
Aciu 4u.gif

P.S. jau isiaiskinau, kad tai hibridas vadinamas Cambia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 06 kovo 2011 - 15:48
Pas mane ir viena tokia suglebusiais lapais yra, tai tokia buvo kokius metus , nei gyva nei mirus doh.gif , o db pradejo leist naujas saknis ir naujus lapelius,plius ziedyna nauja, o senieji lapai "glebenos", baigia pagelst ir nukrist, kazkaip net linksma pasidare, kai pamaciau tuos veiksmus, ir priejau isvados, kad kai tik augalas naujas sakneles isleido, taip viskas ir atsistojo i savo vietas thumbup.gif
Atsakyti
Mano cimbidžiui reikia pagalbos,manau kad jis pavasario nesulauks.Vasarą augino lapus,buvo labai žalias,o dabar liko tikkeli lapai,ant lapo lukštas toks rudas,kaip prilipęs,turbūt skydamaris,lapai pagelsta. Augino 3žiedynus,vienas parudavo.Dabar du likę ,bet manau jie nepražydės,išaugo tokio ilgio panašiai,kaip lapai,bet stovi,turbūt ten ir supus.Galvojau per daug lieju,bet laisčiau jau seniai,o taip norisi išsvajotus žiedus pamatyt verysad.gif
Atsakyti