Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 03, 21:52)
vat vat jei saulutes nera ir tas gali buti, nes mano pirmoji del to ir numire, kad per mazai sviesos gavo, tamsiuose kambariuose gyvenom pirmam aukste, tai saule kiti namai uzstojo doh.gif

as mus tikrai šviesos nemažai, tik sakau, kad tiesioginių saulės spindulių neturim, langai be užuolaidų, roletai smile.gif kitos orchidėjos ant pietinės palangės jaučiasi puikiai, dar kitas sustačiau ant šiaurinės, šiluma visur vienoda, nes kūrenam dujom.. mirksiukas.gif

Žodžiu.. galėjo ji jau pašalus iki parduotuvės atkeliauti.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau patarimo ką darau ne taip kad vienos orchidėjos lapai labai sumikštėjo. tokie kaip salota. ir laistau lyg ir normaliai šaknytės gražios, gėlė žydi tik lapai tokie pavargę g.gif
Atsakyti
mano irgi vienai orchei taip pasidare,ir as nezinau kodel blush2.gif
Atsakyti
Mano smulkežiedis phalaenopsis liko su dviem šaknim gal po 2-3cm ilgio blink.gif visos nudžiuvę unsure.gif pabandžiau persodinti, tik ar su tiek šaknų ir vienu apgeltusiu lapu gali ji pasveikti? g.gif

ot, gaila man jos.. parduotuvėje vyras aiškino, kad negražios šaknys, sakau, nieko, nužydės persodinsim ir sutvarkysim tas šaknis, o dabar taaaaaip gaila.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 04, 11:57)
as mus tikrai šviesos nemažai, tik sakau, kad tiesioginių saulės spindulių neturim, langai be užuolaidų, roletai  smile.gif  kitos orchidėjos ant pietinės palangės jaučiasi puikiai, dar kitas sustačiau ant šiaurinės, šiluma visur vienoda, nes kūrenam dujom..  mirksiukas.gif

Žodžiu.. galėjo ji jau pašalus iki parduotuvės atkeliauti..  unsure.gif


na 2 sav jei net išbuvo ir viskas tvarkoj, na nemanau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Esu naujokė orchidėjų auginime....

QUOTE(lark @ 2011 03 03, 08:37)
ne visi falenopsiai perneša tiesioginius saulės spindulius, ypač pietinės, jiems labiau patinka išskaidyta šviesa

O ar yra tokių, kurie mėgsta tiesioginius saulės spindulius? g.gif Kažkaip beieškodama apie tai info, nieko neradau... Pas mus langai kaip tik pietinėj, vakarinėj pusėj, tai saulė ištisai kepina, mastau ar yra orchidėjų, kurioms tai patiktų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2011 03 04, 13:20)
mastau ar yra orchidėjų, kurioms tai patiktų  unsure.gif


vandos ir katlėjos smile.gif bet geriau, aišku, vakarinė saulė.. pietinę turbūt tik pelargonijos pakenčia laugh.gif bet prisiminkit, kad prie bet kokios saulės reikia pratinti po trututį
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2011 03 04, 13:20)
O ar yra tokių, kurie mėgsta tiesioginius saulės spindulius?  g.gif Kažkaip beieškodama apie tai info, nieko neradau... Pas mus langai kaip tik pietinėj, vakarinėj pusėj, tai saulė ištisai kepina, mastau ar yra orchidėjų, kurioms tai patiktų  unsure.gif

yra, katlėjos, vandos, tik pripratint reiktų mirksiukas.gif , svarbu dar drėgmė ir ventiliacija
Papildyta:
kartu su Zuzla tą patį parašėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 04, 13:40)
vandos ir katlėjos smile.gif bet geriau, aišku, vakarinė saulė.. pietinę turbūt tik pelargonijos pakenčia laugh.gif bet prisiminkit, kad prie bet kokios saulės reikia pratinti po trututį

QUOTE(lark @ 2011 03 04, 13:42)
yra, katlėjos, vandos, tik pripratint reiktų  mirksiukas.gif , svarbu dar drėgmė ir ventiliacija
Papildyta:
kartu su Zuzla tą patį parašėm  biggrin.gif

Labai ačiū 4u.gif Lėksiu toliau skaitinėtis ir kaupti informaciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2011 03 04, 13:45)
Labai ačiū  4u.gif Lėksiu toliau skaitinėtis ir kaupti informaciją biggrin.gif

http://www.orchidspe....com/indexc.htm saulytė pažymėta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 03 04, 12:19)
Sveikos, norėčiau patarimo ką darau ne taip kad vienos orchidėjos lapai labai sumikštėjo. tokie kaip salota. ir laistau lyg ir normaliai šaknytės gražios, gėlė žydi tik lapai tokie pavargę  g.gif

Vat man irgi toks neaiškumas g.gif Nu ne kaip salota pas mane, bet matosi, kad glemba. O šaknys dar ne pilkos. Vis pažiūriu - labai bijau perlaistyt ir supūdyt, nes mama jau vieną supūdė doh.gif papurškiu lapus beveik kasdien, bet jie vistiek ne tokie standūs, kaip naujos nusipirktos. Tos net blizga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 03 04, 13:56)
Vat man irgi toks neaiškumas g.gif  Nu ne kaip salota pas mane, bet matosi, kad glemba. O šaknys dar ne pilkos. Vis pažiūriu - labai bijau perlaistyt ir supūdyt, nes mama jau vieną supūdė doh.gif papurškiu lapus beveik kasdien, bet jie vistiek ne tokie standūs, kaip naujos nusipirktos. Tos net blizga bigsmile.gif


va va. mano ir tokios, su ta salota kiek persistengiau, bet norėjau kad aiškiau būtų ax.gif tokios minštos, o šaknys gražios žalios. pradėjau ir aš dbr purkšti tik bijau perlaistyti mirksiukas.gif
Atsakyti