Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Liutukeee @ 2011 03 02, 22:56)
Arba kol pristate iki parduotuves. g.gif:


o aš kaip parašiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 03 02, 18:57)
O koks jo pavadinimas?Koks kiekis?Nes SENUKUOSE tik uzsimine,kad dideliais kiekiais...



Effector, 10 gr. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 03 03, 00:10)
Effector, 10 gr.  smile.gif

Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 02, 21:07)
Laikiau ant pietinės palangės,

ne visi falenopsiai perneša tiesioginius saulės spindulius, ypač pietinės, jiems labiau patinka išskaidyta šviesa
Atsakyti
[quote=kimalaugno,2011 03 02, 23:07]
Nusipirkau Maximoje phalaenopsį smulkežiedį, taip džiaugiausi, tik žiūriu, kad staiga jis mane palieka unsure.gif

o man atrodo, kad kažkokia liga, pažiūrėkit lapai išraižyti, kai nušalo man tai lapai susiraukšlijo, kaip suvyte atrodė, o ir nušalimas greičiau manau pasireiškia, nei per 2 sav
mano pirmoji gėlė, taip pat taip nugeltonavo, bet nebuvo lapai taip išraižyti, tai kai ją išėmiau iš vazonėlio, pilna pelėsių buvoant šaknų blink.gif
o dar viena numirė, taip nugeltonavo, buvo pilna erkučių ar kaip jos vadinasi, pilna kiaušinėlių pridėta buvo.
na neesu ekspertė, bet nemanau,kad nušalinas g.gif
Papildyta:
[quote=kimalaugno,2011 03 02, 23:07]
Nusipirkau Maximoje phalaenopsį smulkežiedį, taip džiaugiausi, tik žiūriu, kad staiga jis mane palieka unsure.gif

ir dar man atrodo, o kad substratas labai sausas smile.gif gal vargšeliai vandenėlio gaili g.gif
Atsakyti
nuoroda rusų kalba, galima google pagalba išsiversti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dėl šalčio tai negalėjo sušalti, buvo gerai įvyniota..
Aš čia pagal rusų puslapį į ligą panašumų matau, tik rusų nesuprantu... iš foto sprendžiu.. blush2.gif
Ant pietinės palangės gyvena, bet saulės tiesioginių spindulių nėra, turim nemažas eglaites už lango, kambariai šviesūs, bet saulutė tik vakarop per langą pasisvečiuoja mirksiukas.gif

Spėju, kad teks atsisveikinti, kad neužkrėsčiau sveikųjų.. verysad.gif gaila, kad per maža patirtį tokį grožį prarandu.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 03, 20:43)
Dėl šalčio tai negalėjo sušalti, buvo gerai įvyniota..


juk parašiau, kad nebūtinai jus galėjot sušaldyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 03, 22:43)
Ačiū už atsakymus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dėl šalčio tai negalėjo sušalti, buvo gerai įvyniota..
Aš čia pagal rusų puslapį į ligą panašumų matau, tik rusų nesuprantu... iš foto sprendžiu..  blush2.gif
Ant pietinės palangės gyvena, bet saulės tiesioginių spindulių nėra, turim nemažas eglaites už lango, kambariai šviesūs, bet saulutė tik vakarop per langą pasisvečiuoja  mirksiukas.gif

Spėju, kad teks atsisveikinti, kad neužkrėsčiau sveikųjų..  verysad.gif  gaila, kad per maža patirtį tokį grožį prarandu..  verysad.gif


vat vat jei saulutes nera ir tas gali buti, nes mano pirmoji del to ir numire, kad per mazai sviesos gavo, tamsiuose kambariuose gyvenom pirmam aukste, tai saule kiti namai uzstojo doh.gif
na as irgi ziurejau rusu kalba, bet kad nesuprantu, verciausi zodynu kompe, bet kai isvercia tai nei i tvora nei i meta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 03, 21:52)
na as irgi ziurejau rusu kalba, bet kad nesuprantu, verciausi zodynu kompe, bet kai isvercia tai nei i tvora nei i meta doh.gif


Jei suprantat angliskai, verskit rusu i anglu - labai neblogai isvercia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 03, 23:57)
Jei suprantat angliskai, verskit rusu i anglu - labai neblogai isvercia  mirksiukas.gif


na anglu geriau ax.gif , bet kai eina kalba apie ligas, tai jau sudetingiau g.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Labai noreciau, kad pasidalintumete patirtimi apei Orchideju trasas. Kokias Jus naudojate zydejimo metu ir kokias norint, kad gelele atsigautu po zydejimo? Butu gerai su foto.
Atsakyti