Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

o man su misiom atrodo kad uzims daug laiko.
na dar su saviskiu nekalbejom apie tai.
Atsakyti
Užsisakyti santuoka su mišiomis mieste ypač vasarą yra tiesiog neįmanoma, nes per diena jie turi apie 20 santuokų, o laikas gi ribotas, nebus nuo 8h ryto iki 20h vakaro...Kiek žinau paskutinė santuoak vyksta 17h, nes 18h vakarinės mišios.Mes tuokiamės Marijos taikos karalienės bažnyčioje rugpjūčio 13 d. ir mišias pasirinkom ne dėl santuokos tvirtumo.Visada norėjau kad santuoka bažnyčioje truktų ne 10 min. Nesu labai tikinti bet bažnytinė santuoka man kur kas svarbiau už civilinę. Minėtoje bažnyčioje mūsų santuokos metu praktika atliks mano vaikystės draugas, jis yra klierikas. Visada svajojau kad jis mus sutuoks, bet dar negali, todėl pažadėjo surengti gražias mišias, papuošimą bažnyčios ir jo dėka mes gavome santuokai 1h, kai tuo tarpu paprastai ceremonijai skirta 30min. Nemanau kad per tiek laiko atsibos, mums bent jau tai nėra ilgai... Į mūsų vestuves grįš žmonės iš labai tolimų šalių, o ir iš Lietuvėlės skirtingų kraštų suvažiuos. Sodyba šventimui yra tolokai nuo Klp o ir svečiai jos neras vieni. Visi rinksis į bažnyčia, viskas vyks pagal šiuolaikines tradicijas (jaunikis jaunąją pamato tik bažnyčioje), dalyvaus mišiose ir poto bendrai važiuos į sodybą (aišku jeigu norės prieš tai į santuokų rūmus)
lotute, tai ne navarotai, mes taip norime ir darome ne dėl santuokos tvirtumo, o todėl kad ši diena būtų ypatinga ir įsimintina ne tik mums bet ir mūsų kviestiems svečiams...
Atsakyti
as manau kad baznyciai paaukoti uztenka ir 100Lt
Atsakyti
Tikrai uztenka 100lt. Mes kai tuokėmės tiek ir davėm ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 04 20, 14:11)
o man su misiom atrodo kad uzims daug laiko.
na dar su saviskiu nekalbejom apie tai.

Mums kursuose sake galima rinktis 10min 25 ar 45 min.misiu tai mes rinksimes 25minuciu kad nepertrumpai butu ir nelabai ilagi uztruktu ax.gif
Atsakyti

Mes manau taip pat aukosim 100lt. Tikrai turetu uztekti.
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 04 20, 15:35)
Tikrai uztenka 100lt. Mes kai tuokėmės tiek ir davėm ir viskas buvo thumbup.gif

as taip kazkaip ir galvojau, nes jei duoti 50Lt, tai gal ir per mažai jiems pasidodys, o 100Lt, manau pats aukso viduriukas:)
Atsakyti
Patikėkit merginos, užtektų ir 50lt, geras kunigas iš pašaukimo dirbantis niekada nepagalvos kad mažai. Kaip mano draugas klierikas sakė, kas kiek gali tas tiek ir aukoja, nėra nustatytos kainos...
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 04 20, 23:08)
Patikėkit merginos, užtektų ir 50lt, geras kunigas iš pašaukimo dirbantis niekada nepagalvos kad mažai. Kaip mano draugas klierikas sakė, kas kiek gali tas tiek ir aukoja, nėra nustatytos kainos...

gerai o taikada reikia duoti tuos pinigus?prieš visą ceremoniją ar po jos?
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 04 20, 14:39)
Na toks pasakymas, kad bažnytinė santuoka apsėjo be išlaidų nes tuokė kunigas pusbrolis labai jau stačiokiškai pasakyta. Gi auka duodama bažnyčiai, o ne mokama už kunigo darbą. Ir beje sakyti užpirktos mišios negalima, nes mišių niekas nepardavinėja.
Mūsų santuokoje dalyvaus mano vaikystės draugas, jo dėka gavome santuokai visą 1h, visa ceremonija vyks su mišiomis ir mes už tai planuojama ne tai kad dėl draugo neaukoti nieko, bet paaukoti už tokį rūpestį kur kas daugiau... biggrin.gif



nu man atrodo, kad tai didžiavimosi nuodėme daroma mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tai galvojame pasiusti sese su vyru su 100 lt ir uzteks, g.gif nes ir taip jau is musu 2 % ispese, tik atejome o jis iskarto: "kam jus paaukojote savo 2 %? cia va blankai galite uzpildyti ir paaukoti musu baznyciai". Mes ir paaukojome... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentinka: 21 balandžio 2005 - 13:40
QUOTE(Valentinka @ 2005 04 21, 13:39)
Mes tai galvojame pasiusti sese su vyru su 100 lt ir uzteks,  g.gif nes ir taip jau is musu 2 % ispese, tik atejome o jis iskarto: "kam jus paaukojote savo 2 %? cia va blankai galite uzpildyti ir paaukoti musu baznyciai". Mes ir paaukojome...  biggrin.gif

ot koks gudrutis:) thumbup.gif
Atsakyti