Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

nesamone, kad kunigas kainas sakytu... siaubas kazkoks... visai sumaterialejo seniai...
Atsakyti
kai tuokemes baznycioje tai as paklausiau kunigo kiek tai kainuos. Jis sake kad cia kainos nenustatytos. Ir kad tai ne jaunuju pareiga, bet pirsliu. Ir kad kiek jie nori tiek tegul ir aukoja. AUKOJA one MOKA.
Atsakyti
Pirma karta girdziu tokius dalykus, kad kunigas stafke turetu blink.gif
Mes, kai tuokemes, patys aukojome 50 Lt, o visa ceremonija vyko apie 1 val. Buvo viskas tiesiog nuostabu. Kunigo pamokslas, sveikinimai ir t.t. Ir beje manau, kad dabar patys jaunieji dazniausiai aukoja baznyciai, o ne pirsliai, juk jau seniai praejo tie laikai, kad nuo pirsliu devynis kailius butu galima nulupti laugh.gif
Atsakyti
Ot kunigai išnaglėjo 200litų - VAJĖZAU
Sovietmečiu gaudavo po 5 rublius ir džiaugdavosi
Atsakyti
NENUOSTABU, KAD MIESTO BAŽNYČIOJ TIEK PAPRAŠĖ. ŽADĖJAU KRIKŠTYT ŠAVO MAŽYLĘ VIENOJ KAIMO BAŽNYČIOJ, TAI KAI SUŽINOJAU ĮKAINIUS, TAI ATVĖSAU NUO SAVO NORŲ. UŽ VESTUVES "LUPA" 200LT O UŽ KRIKŠTYNAS-150LT. TIKRAS SIAUBAS.BET JEI TIEK NEIMS, TAI IŠ KO SAVO MERGOMS ŠAMPANUS PIRKS, UŽ KĄ Į PALANGĄ VEŠIS?
Atsakyti
Kokios mergos!!!!!!!!
Tegu celibato laikosi, rupūžės laugh.gif
Atsakyti
Pasakysiu stai ka....

Kiek duosit tokia ceremonija ir turesit biggrin.gif Mes pries nepilna menesi tuokemes Sv Mikalojaus baznycioje, vos tik iejus i zakristija, norejom atlikti ispazinti ir mano liudytoja pasake, "oi kaip cia salta", o kunigas jai atgal: "cia ne salta, o vesu". Paskui manes klausia, prie altoriaus ateisi su vyru, as jam sakau: "ne mane tetis atves", o jis man: " ne atves, o palydes, atveda tik gyvulius" sad.gif sad.gif sad.gif nu galvoju ir ikliuvom, nes buvom uzsirase pas kita kuniga, bet jis prie didesnes valdzios Vilniuje, tai turejo kazkokiu neatideliotinu reikalu ir tuoke kitas.

Nu bet ka, atlikom ispazinti, vyras padave vokeli su 200 Lt, matytumet kaip pasikeite jo elgesys laugh.gif laugh.gif laugh.gif vos pats ne keliais pries mus sliauzioti pradejo.

Paskui teko su savo bendradarbiais kalbetis, kurie atvaziavo i baznycia per anksti ir jiems teko stebeti kitu jaunuju ceremonija, tai klause pas mane, kodel taip skyresi, pas juos apeigos - nei priesaiku, tik taip ar ne; nei ieinant vargonai grojo, nei... tt.
O musu ceremonija buvo nuostabi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mane palydejo tetis prie altoriaus grojant vargonams zvagiu nutviekstu taku (jas statemes patys, tiksliau mamos, kol mes ruosemes ceremonijai); skaiteme vienas kitam priesaikas, gavom komunija, buvom pasitikti su vargonais ir islydeti su Mendelsono marsu, ir krintanciais po kojom roziu ziedlapiais (irgi patys organizavom) Ta baznycia turi savo aptverta kiemeli, tai mus sveikinanciu zmoniu prisirinko koks 100, kadangi mums buvo labai svarbios baznytines apeigos ir veiksmas po ju, buvom pasamde 4 muzikantus su styginiais instrumentais, jus neisivaizduojat, kiek jie suteike grozio ir jausmu tame kiemelyje, aplinkiniai vestuvininkai tik ziurejo ir stebejosi laugh.gif o mes buvom beprotiskai laimingi, kad viskas taip graziai gavosi. Aplinkui sklande jausmu ir dziaugsmo asaru kupina nuotaika...


Patarimas, jei jau nutaret daryti vestuves, negailekit pinigeliu ir atrodo smulkmenoms, nes tik tos smulkmenos papuos jusu svente, kuriai ruosiates graziausiu savo gyvenimo laikotarpiu... heart.gif heart.gif heart.gif

O del stavke statanciu kunigu... neverta analizuoti kodel jie tokie ar kitokie, ne mums juos teisti, o nervu ir be to per vestuves daug reikia....


Linkiu grazios ir nepamirstamos jums ceremonijos, nes is visu savo vestuviu tik ji viena priverte mane buti nirvanoje.... wub.gif wub.gif wub.gif
Yra taip kaip yra


P.S. o del ko jus manote jis klausineja ar turite buta, kuo dirbate? Tikrai ne del tevisko artumo ir idomumo. Tik tam kad ivertintu jusu pajamas ir galimybes kuo didesnei aukai biggrin.gif bukit gudrus ir issisukit nuo tiesioginiu atsakymu apie jusu pajamas isduodancius klausimus
Atsakyti
mes tai tuoksimes mano gimtajame kaimelyje, ten kunigas toks senukas, bet fainas. Jis mane pazysta nuo mazens, o mano busimaji - pirma karta pamate kai mes atejom tartis del vestuviu. Tai kai ta anketa pildem - as vos is juoko nemiriau - jis taip rimtai mano busimo vyro klausinejo - uzduoda klausima - ir TAIP ar NE??? jis sedi - taip... o man juokas ima - labai itartinai kunigas i ji ziurejo, turbut nenori atiduoti i blogas rankas wink.gif thumbup.gif thumbup.gif dar nusivede i baznycia, parode kaip reikes ieiti, kur priklaupti rolleyes.gif apie pinigus - nei zodzio, mes sakem vokelyje 50 Lt paduosim, o po to senele dar nunes torto ir saldumynu.... Ir kiekviena savaitgali prieina prie seneles po misiu ir klausia - nu, nepersigalvojo anuke??? Zenysis????

ir vargonininke pazystu, jinai man pazadejo kokia nors graudziai faina giesme pagiedoti:)))

ir mergaiciu kokiu nors paprasysiu, kad geliu lapeliu pametytu kai mes iseisim is baznycios thumbup.gif

laukiu laukiu, as labai vestuviu laukiu clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
o gal zinot, kiek mazdaug kainuoja susituokti baznycioje Vilniuj?
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 10 04, 12:13)
o gal zinot, kiek mazdaug kainuoja susituokti baznycioje Vilniuj?

nuo 100lt iki begalybes manau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 10 04, 12:13)
o gal zinot, kiek mazdaug kainuoja susituokti baznycioje Vilniuj?

Tai kad nelabai teisingai klausimas formuluojamas. bažnyčia - ne CMS, su nustatytais įkainiais. Tai, kas duodama kunigui, vadinama auka bažnyčiai. Manau, kad gali duoti tiek, kiek gali smile.gif Kiek žinau, "einamiausia" auka - 100 litų.
Atsakyti
na, manau, kad gal yra kazkokie rekomendaciniai ikainiai biggrin.gif ar dar kas nors, net ir nezinau, kaip pavadinti tongue.gif
visada maniau, kad katedroj susituokti butu labai brangu....
ar as neteisi? unsure.gif
Atsakyti