Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

nesuprantu g.gif kaip gali uztekti ar neuztekti? tainejaufi jei duosi ne 200lt o 100lt tai netuoks?????? verysad.gif
Atsakyti
Toks jau dalykas ta baznycia, kiek duosi tiek jie ir paims. Gal ir sunku pasakyti kiek gi ten reikia. Pati darbu esu siek tiek susijusi, tiksliau esu arti baznycios ir kunigu. Syki girdejau viena pasiakyma, jeigu neturi pinigu normaliai atsiskaityti su klebonu ir zakristijoju - nesizenyk. Bet, sorry, koks gi cia atsiskaitymas, juk cia yra auka. Jeigu turi duodi daugiau, jeigu ne - reiskia turetu pakakti maziau. Aisku yra tokiu, kurie tiksliai pasako, reikia tiek ir tiek. Kaip ir su isduodamom pazymom kleboniju rastinese, yra parapiju, kur aiskiai stambiom raidem parasyta, kiek reikia palikti uz isduota pazyma. Taigi, cia jau viskas nuo prarapijos seimininko, t.y. klebono, ivestos tvarkos priklauso.
Atsakyti
jie niekados nesakys sumos,bet kiek gali tiek ir duodi.jei as daugiau neturiu tai ka man daryti?neit i baznycia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2007 02 13, 15:11)
nesuprantu g.gif kaip gali uztekti ar neuztekti? tainejaufi jei duosi ne 200lt o 100lt tai netuoks?????? verysad.gif

as kiek zinau tai kunigui pinigelius duodi po ceremonijos, tai jau bus saukstai po pietu, juk jei duosi maziau, tai jis nieko negales padaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2007 02 17, 11:43)
as kiek zinau tai kunigui pinigelius duodi po ceremonijos, tai jau bus saukstai po pietu, juk jei duosi maziau, tai jis nieko negales padaryt 4u.gif



tai jo.. dar reiktų idėti tuos pinigėlius i voką lotuliukas.gif lotuliukas.gif
buvom siandien vytauto baznycioj, tai matosi, kad kunigėlis pinigus myli..
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2007 02 17, 20:44)
tai jo.. dar reiktų idėti tuos pinigėlius i voką lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ir dar užklijuotam voke doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau mes aukosime 300lt ir tikrai negaila, net geda butu maziau duoti, kai vestuvems isleidziame daug pinigu, tai pats svarbiausias dalykas tai kodel jis turi buti pigiausias g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta A @ 2007 02 17, 21:39)
Manau mes aukosime 300lt ir tikrai negaila, net geda butu maziau duoti, kai vestuvems isleidziame daug pinigu, tai pats svarbiausias dalykas tai kodel jis turi buti pigiausias g.gif  rolleyes.gif


Na as tokios pat nuomones drinks_cheers.gif , man keista, kad niekas nesipiktina makiazo ar sukneliu kainom, o paaukoti baznyciai 100 litu jau pasirodo daug, skiriama tam bene maziausia suma vestuviu biudzete, o juk tiek tikimasi is tos ceremonijos baznycioj...
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 02 17, 22:07)
Na as  tokios pat nuomones  drinks_cheers.gif , man keista, kad niekas nesipiktina  makiazo ar sukneliu kainom, o paaukoti baznyciai 100 litu jau pasirodo daug, skiriama tam bene maziausia suma vestuviu biudzete, o juk tiek tikimasi is tos ceremonijos baznycioj...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyte.uk @ 2007 02 13, 18:23)
jie niekados nesakys sumos,bet kiek gali tiek ir duodi.jei as daugiau neturiu tai ka man daryti?neit i baznycia ax.gif


manau kas kelia vestuves visi turi blush2.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Teta A @ 2007 02 17, 20:39)
Manau mes aukosime 300lt ir tikrai negaila, net geda butu maziau duoti, kai vestuvems isleidziame daug pinigu, tai pats svarbiausias dalykas tai kodel jis turi buti pigiausias g.gif  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif Tik gaila kad jie kartais nustato tas sumas ir dar aukomis pavadina doh.gif
Atsakyti
visai kitoks jausmas buna duodant pinigus savo noru ir kai kunigas aiskiai to praso ir dar tikslia suma nurodo. musu kunigelis nieko dar neprase, bet kai per pirmaji susitikima paaukojom 50lt, tai maciau, kaip savo knygutej uzsirase, kad butent mes davem tiek ir tiek. man tik idomu, o tuos pinigelius reiktu duot visus iskart ir ar pries ar po ceremonijos? nes mes kazkaip galvojam karts nuo karto nuvaziuojant i ta baznycia paaukot ir jau vestuviu diena po ceremonijos.
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2007 02 19, 16:34)
visai kitoks jausmas buna duodant pinigus savo noru ir kai kunigas aiskiai to praso ir dar tikslia suma nurodo. musu kunigelis nieko dar neprase, bet kai per pirmaji susitikima paaukojom 50lt, tai maciau, kaip savo knygutej uzsirase, kad butent mes davem tiek ir tiek. man tik idomu, o tuos pinigelius reiktu duot visus iskart ir ar pries ar po ceremonijos? nes mes kazkaip galvojam karts nuo karto nuvaziuojant i ta baznycia paaukot ir jau vestuviu diena po ceremonijos.

Kunigas uzsirase, kad jus aukojot pinigus todel, kad baznycioje yra privaloma kiek ir kas jiems aukoja uzrasyti tai tik del to, kad pinigai atitektu baznyciai, o ne kunigui doh.gif keisti jus zmones jei sito nesuprantat tai tik irodo kaip daznai lankotes baznycioje ir kiek ji jums reiskia, tik kyla klausimas kam tada isvis tuoktis baznycioj jei gaila bent poros simteliu per visa gyvenima paaukot baznyciai...Pinigus paprastai aukoja po ceremonijos...
Atsakyti