Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(Ribosiuke @ 2006 09 22, 21:32)
O as dar norejau tuoktis Vytauto baznycioje  cry.gif Aciu mergaites uz tokia idomia informacija nes dabar as ten ne uz ka neisiu ir da drauge atkalbesiu nono.gif

O as kaip tik VYtauto baznycia likau labai patenkinta, uz gelias mokejaom 40lt bet papuosta buvo tikrai nuostabiai thumbup.gif ta moteriske kur renka pinigus uz gelias viska pati ir daro, ten beje netik geles buvo, bet ir daugybe zvakiu, niekad neteko matyti graziau papuostos baznycios (patikekit neperdedu) . O del pinigu paties kunigo isanksto paklausem kiek reikes, tai jis pasake, kad nuo 200, mes davem 300, nes sutuoke skubos tvarka, nei vienoj kitoj baznycioj nesutiko to padaryti...Tai gi apie Vytauto baznycia tik geriausi prisiminimai wub.gif Dar mano pusbrolis tuokesi vasara Prisikelimo baznycioj irgi mokejo 300.
Atsakyti
o mes sia vasara taip pat tuokemes Vytauto baznycioje, tai kai paklausio kunigo kiek cia kainuos tai pasake kad NUO mad.gif 250lt ir krikstynos NUO mad.gif 70lt. Nes mes kartu krikstijome ir tuokemes. tas zodelis nuo g.gif tai kaip cia pasakius.mes tiek ir davem 250 ir 70. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2006 10 27, 14:51)
O as kaip tik VYtauto baznycia likau labai patenkinta, uz gelias mokejaom 40lt bet papuosta buvo tikrai nuostabiai  thumbup.gif ta moteriske kur renka pinigus uz gelias viska pati ir daro, ten beje netik geles buvo, bet ir daugybe zvakiu, niekad neteko matyti graziau papuostos baznycios (patikekit neperdedu) . O del pinigu paties kunigo isanksto paklausem kiek reikes, tai jis pasake, kad nuo 200, mes davem 300, nes sutuoke skubos tvarka, nei vienoj kitoj baznycioj nesutiko to padaryti...Tai gi apie Vytauto baznycia tik geriausi prisiminimai  wub.gif Dar mano pusbrolis tuokesi vasara Prisikelimo baznycioj irgi mokejo 300.

nu man vytautauto baznycioje per drauges vestuves tai irgi grazei buvo papuosta ir pati ten norejau tuoktis, bet kadangi bandysim praslysti be kursu kadangi mes ne lt tai tuoksimes kaimo baznyteleje toje pat kur mano teveliai sumaine savo ziedus ( nes ju 25 metai bus po savaites )man tai labai patiko sita mamos mintis juk taip romantiska teveliai ten prisieke mylet amzinai vienas kita , o po 25 metu ir ju dukra ten pat senoje kaimo koplyteleje wub.gif wub.gif wub.gif gal taip ir nebutu jai jie butu kitokie, bet dabar ju gyvenimas kartu ir seimos pavyzdys yra tikrai mano idielas ir as tikiuosi tokio gyvenimo ir gal del to kad pries vestuves darausi labai sentimentali ax.gif 4u.gif
Atsakyti
oi apie Vytauto baznycia daug girdejau.. siaip ten megsta kunigelis lt, bet tuokiausi ten ir as.. ir siaip likau patebkinta, sumokejau 200lt + saldainiuku + 40lt uz papuosima. siaip tokias sumas girdejau is kitu tai tiek ir davem, kunigas nesiskunde biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarė M. @ 2006 10 01, 15:19)
PRITARIU  lotuliukas.gif
reiketu pasirinkti is naujo baznycia - tikrai rinkciausi ne Prisikelimo, rinkciausi paprastesne ir nepopuliaria baznycia!  mirksiukas.gif



šokas...o aš pasiruošusi jau Prisikėlimo bažnyčioj tuoktis, kol kas pasakė, kad stafkė 200lt g.gif , tai čia be jokių vargonų ir t.t ane?
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2007 01 17, 20:58)
šokas...o aš pasiruošusi jau Prisikėlimo bažnyčioj tuoktis, kol kas pasakė, kad stafkė 200lt g.gif , tai čia be jokių vargonų ir t.t ane?


kiek girdejus tai cia minimum tiek ir be jokiu priedu, o tik auka baznyciai.. smile.gif
Atsakyti
Kai vedėmės aukojom 100 lt.
Atsakyti
Nu jo... pasižiūriu čia kaineles... nuo 250Lt doh.gif absurdas kažkoks, iš viso bažnyčioje, negali būti jokių stafkių, auka ir yra auka, o ne mokęstis, nes duoda kas kiek gali! Mes pernai aukojom 100Lt ir viskas buvo čiki (su vargonais)
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2007 01 20, 15:00)
Nu jo... pasižiūriu čia kaineles... nuo 250Lt  doh.gif  absurdas kažkoks, iš viso bažnyčioje, negali būti jokių stafkių, auka ir yra auka, o ne mokęstis, nes duoda kas kiek gali! Mes pernai aukojom 100Lt ir viskas buvo čiki (su vargonais)



nu vat cia ziuru su tom aukom, ci ajau ne aukos o mekostis gaunasi.. as kai pazymos i viena baznycia ejau kunigas ir uz ja tiesiai sviesiai "aukos" paprase..
Atsakyti
na nors uzmusk bet man nepriimti baznycioj tos stafkes doh.gif
na kiek gali tiek paaukoji ..na tegu tik mano apsirinktos baznycios kunigelis uzkukuoja kad toks ir toks mokestis yra ..iskart pro duris iseisiu..man tai nesisieja su baznycia ir jos sventumu sad.gif
Atsakyti
Beskaitinedama cia pagalvojau, kad na pikta istikruju,kai ta geranoriska auka baznyciai yra sitaip isreikalaujama kunigu, kai pasakoma - auka pas mus nuo tiek ir tiek litu doh.gif tai jau gaunasi mokestis, ne auka. Be kita vertus, kiek is jusu reguliariai vaiksto i baznycia ir paremia ja finansiskai (kas, kaip manau zinote, yra kiekvieno tikincio parapijiecio pareiga, juk baznycia negauna jokio kito finansavimo)? As tai tikrai nedaznai nueinu blush2.gif tai jeigu saziningai mastant, tureciau nemazai nors per vestuves paaukoti...
Atsakyti
Pati su tuo dar nesu susidūrusi, bet žinau, kad kunigai dabar tikslias sumas pasako ir jas pavadina aukom. Šiaip pati planuoju tuoktis šią vasarą prisikėlimo bažnyčioje Kaune ir man įdomu kada reikia tą "auką" duoti.
Atsakyti