Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(zuikelee @ 2006 09 18, 15:16)
o kazi kokia stafke Kauno Anatno baznycioj g.gif gal kas zinot kaip ten kas? ax.gif



Ir man butu idmu suzinoti apie ta baznycia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 26, 12:18)
Na mes po pietų.. smile.gif Na neesmė.. nei ginčų.. nei muštynių ten nebuvo..  doh.gif Tik tiek, kad su užklijuotu vokeliu neišdegė..  lotuliukas.gif dry.gif
Man nebuvo paslaptis, kad kunigas ten tokios aukos užsiprašo.. ir eidami ten žinojom, kad greičiausiai tiek ir reikės pakloti.. tik tiek abydna.. kad jei negauna tų savo 200 litų... juos bet kuriuo atveju VIS TIEK išsimuša...  unsure.gif



O as dar norejau tuoktis Vytauto baznycioje cry.gif Aciu mergaites uz tokia idomia informacija nes dabar as ten ne uz ka neisiu ir da drauge atkalbesiu nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 09 22, 19:32)
O as dar norejau tuoktis Vytauto baznycioje  cry.gif Aciu mergaites uz tokia idomia informacija nes dabar as ten ne uz ka neisiu ir da drauge atkalbesiu nono.gif

Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 09 22, 21:53)
O kam dar tiem dviem atskirai?
g.gif


Nes ką davėm kunigui, tai jis ir pasiėmė biggrin.gif
Atsakyti
Mes davėm ga 150Lt.
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2006 08 20, 16:08)
Na, negaliu ir aš neparašyt apie Kauno Prisikėlimo bažnyčią doh.gif Praeitą šeštadienį sesuo tekėjo, tai buvau pakraupus nuo tokio plėšikavimo  blink.gif
Pirmiausia savaitę prieš ceremoniją reikėjo susimokėt 150 Lt. už bažnyčios puošimą ir 100 Lt. už vargonus ir giedojimą + dar 150 Lt. auka, bet ne bažnyčiai, o kunigui (taip buvo parašyta ant voko, į kurį sudėjo pinigus  blink.gif Viso gavosi 400 Lt.  unsure.gif
Ir kaip jūs galvojat, kaip buvo papuošta bažnyčia už tuos 150 Lt., kuriuos surenka nuo kiekvienos poros g.gif O jų ten tuokiasi daug, tikras konvejeris, panašiai kaip ir rotušėj  verysad.gif Taigi ant kiekvieno suolo buvo padėta po vazonėlį baltų gėlių ir pora puokščių prie altoriaus ten, kur sėdėjo jaunieji  tongue.gif Na, iš tolo bažnyčia atrodė tikrai labai gražiai, bet kai pagalvoji, kad tuos pačius vazonėlius jie stato ant suolų turbūt visą vasarą, tai ką aš žinau ar verti jie tų 150 Lt.  g.gif
O išvis gražiausia buvo po ceremonijos, kai visi svečiai norėjo pasikelti ant bažnyčios terasos mirksiukas.gif Jaunieji turėjo tokį leidimą, su kuriuo svečiai gali nemokamai pasikelti ant stogo, bet... pasirodo laiptais  biggrin.gif Į liftą įleido tik jaunuosius, net senelius, kuriems virš 85 metų išvarė. Taigi teko sumokėt už kiekvieną svečią po 5 Lt., taigi "uždirbo" dar 150 Lt.  doh.gif Juokingai graudu, kai įėjus į bažnyčia pamatai užrašą KASA lotuliukas.gif

ps.: Čia grynai mano įspūdžiai, galbūt jauniesiems atrodė kitaip  ax.gif



PRITARIU lotuliukas.gif
reiketu pasirinkti is naujo baznycia - tikrai rinkciausi ne Prisikelimo, rinkciausi paprastesne ir nepopuliaria baznycia! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarė M. @ 2006 10 01, 13:19)
PRITARIU  lotuliukas.gif
reiketu pasirinkti is naujo baznycia - tikrai rinkciausi ne Prisikelimo, rinkciausi paprastesne ir nepopuliaria baznycia!  mirksiukas.gif


Kas siais metais tekejo gal galetu apie kainas biggrin.gif Kauno archikatedroje truputi papasakoti 4u.gif
Atsakyti
mes tuokems Bernardinu baznycioje vln. kadangi buvau prisikaicius sm, kad reikia duoti 200 lt, tai taip ir davem.bet kunigelis nelabai norejo imti:) klause ar mes saves nenusiskriadziam:) santuokos ceremonija truko 40 minuciu,pamosklas sujaudino netik mus, bet ir visus susirinkusius bigsmile.gif kiti jaunieji nelipo ant kulnu:) kunigelis l.jaunas buvo:) taip kad manu yra ir geru vietu:)
beskaitant jusu atsiliepimus dziaugiuosi savo pasirinkimu blush2.gif
Atsakyti
Nu siaubas kazkoks,kosmaras,lupikai bash.gif. Pakraupau net....
O gal kas zinot kaip Gertrudos baznytelej?smile.gif
Atsakyti
As papasakosiu savo istorija. Numatem data per adventa. Galvojom, gal aplamai netaiko praktikos tokiu metu tuokti. Puse metu iki vestuviu pasikalbejom su kunigu - sako sutuoksiu, jokiu poroblemu, tik vargonai negros. Mums gerai. Susitikom kita karta, susitarem laika, nunesem reikalingus ten kriksto ir kitokius liudijimus. Paukojome 150 Lt (iki vestuviu buvo 4 menesiai). Liko dabar maziau nei du menesiai. Vaziavom dar karta paskutiniems susiderinimams. Sako - netuoksiu, kodel cia jus taip susimastet ir pan. O jis viso to rajono kunigas-dekanas. I kita baznytelke nenueisi... Nieks nenori savo vadui priestaraut. O vestuvem jau praktiskai visakas suruosta. Prisiklausai apie lupikavimus ir dar kai pacia paveda, tai bet koks noras baznycioj tuoktis praeina.
Atsakyti
QUOTE(Ciep @ 2006 10 26, 11:01)
As papasakosiu savo istorija. Numatem data per adventa. Galvojom, gal aplamai netaiko praktikos tokiu metu tuokti. Puse metu iki vestuviu pasikalbejom su kunigu - sako sutuoksiu, jokiu poroblemu, tik vargonai negros. Mums gerai. Susitikom kita karta, susitarem laika, nunesem reikalingus ten kriksto ir kitokius liudijimus. Paukojome 150 Lt  (iki vestuviu buvo 4 menesiai). Liko dabar maziau nei du menesiai. Vaziavom dar karta paskutiniems susiderinimams. Sako - netuoksiu, kodel cia jus taip susimastet ir pan. O jis viso to rajono kunigas-dekanas. I kita baznytelke nenueisi... Nieks nenori savo vadui priestaraut. O vestuvem jau praktiskai visakas suruosta. Prisiklausai apie lupikavimus ir dar kai pacia paveda, tai bet koks noras baznycioj tuoktis praeina.

nepyk už mano nuomonę...bet kunigas teisus (aišku, nesuprantu kaip anksčiau jis žadėjo sutuokti ir kodel jis tuos pinigus prieme - juk aukojama ta pacia diena kaip ir vestuvių ceremonija g.gif ). Nes adventas - tai susilaikymas nuo linksmybių, susikaupimo metas...tai apie vestuvių šventę jau nekalbu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2006 10 26, 11:07)
nepyk už mano nuomonę...bet kunigas teisus (aišku, nesuprantu kaip anksčiau jis žadėjo sutuokti ir kodel jis tuos pinigus prieme - juk aukojama ta pacia diena kaip ir vestuvių ceremonija g.gif ). Nes adventas - tai susilaikymas nuo linksmybių, susikaupimo metas...tai apie vestuvių šventę jau nekalbu... g.gif



Vestuves galima pazymeti ramiai, be alkoholio, pabunant artimu zmoniu rate. Ne visi jas svencia supertrankiai. Kaip teko suzinoti pasikonsultavus su Arkivyskupija, nereikalinga "rimta priezastis", kad santuoka butu sudaroma Advento metu. Tik iskilmes buna be vargonu ir maziau iskilmingos. Viskas priklauso nuo poziurio.
Atsakyti