Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(Diksė @ 2006 08 26, 17:36)
Nu jioooo...  blink.gif  doh.gif


ir taip sakęs kunigas ne iš kokio didmiesčio buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 26, 14:18)
Na mes po pietų.. smile.gif Na neesmė.. nei ginčų.. nei muštynių ten nebuvo..  doh.gif Tik tiek, kad su užklijuotu vokeliu neišdegė..  lotuliukas.gif dry.gif
Man nebuvo paslaptis, kad kunigas ten tokios aukos užsiprašo.. ir eidami ten žinojom, kad greičiausiai tiek ir reikės pakloti.. tik tiek abydna.. kad jei negauna tų savo 200 litų... juos bet kuriuo atveju VIS TIEK išsimuša...  unsure.gif

jo...baisu ir man verysad.gif as irgi viska zinojau, tiesiog bandziau suzaisti ir mums pavyko, bet nera cia kuo didziuotis doh.gif nuo to kunigas nepasikeite verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmona @ 2006 08 11, 19:24)
labutis, norejiau paklausti o kokioj jus baznycioj tuoketes? ir kokiam mieste? ax.gif laukiu atsakymo

atsiprasau, kad tik dabar atsakau, buvau pamirsus sia tema... blush2.gif
Mes tuokemes vilniuj, Dievo Gailestingumo sventovej, pas kuniga Vaida Vaisvila smile.gif labai fainas kunigas smile.gif
Atsakyti
Gal kuri tuoketes Nemunaicio baznycioje, Alytaus rajone? Mes ten tuoksimes kita vasara, butu smagu isgirsti kitu ispudzius.
Atsakyti
Mes tuokemes Kretingos baznycioje, kuri yra prie vienuolyno, sumokejom 100 lt, nors tereikejo 50 uz uz pacia ceremonija ir 30lt uz vargonus
Atsakyti
o kazi kokia stafke Kauno Anatno baznycioj g.gif gal kas zinot kaip ten kas? ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

mes zaksą darysim šiauliuose, o bažnyčią kelmės rajone, nes iš ten mano vyrelis kilęs. kai nuėjom pas kunigą, apsidžiaugėm, jaunas, fainas, pajuokino. nereikalavo jokių pažymėjimų, krikšto ir taip toliau. patiko, kad taip lengvai praslydom, nes man būtų reikėję į kitą galą lietuvos važiuoti.pasiimti. va, šeštadienį nuėjom galutinai suderint pačią ceremoniją, tai po visko užsiprašė 220-230 litų, iš jų zakristijonui ir vargoninkui duos kažkiek pats. geriausias gabalas, kai paklausėm dėl papuošimų, tai sako "galit iš vakaro pasipuošti". kai paklausiau ar kas nors prieš mus tuoksis, sako jo. bliamba, kodėl aš turiu kitiems puošti bažnyčią. tai dar gerai, kad mano žvakučių nesunaudos, zakristijonas sudės prieš pat mums atvažiuojant. bet vis tiek mes nežadam penktadienį vakare puošti, tegu zakristijonas puošia, jei jau tokią sumą klebonas nori gauti doh.gif

o pačiuose šiauliuose, tai tik katedroj stavkė 200 lt, kitur užtenka 100
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2006 08 20, 15:08)
Na, negaliu ir aš neparašyt apie Kauno Prisikėlimo bažnyčią doh.gif Praeitą šeštadienį sesuo tekėjo, tai buvau pakraupus nuo tokio plėšikavimo  blink.gif
Pirmiausia savaitę prieš ceremoniją reikėjo susimokėt 150 Lt. už bažnyčios puošimą ir 100 Lt. už vargonus ir giedojimą + dar 150 Lt. auka, bet ne bažnyčiai, o kunigui (taip buvo parašyta ant voko, į kurį sudėjo pinigus  blink.gif Viso gavosi 400 Lt.  unsure.gif
Ir kaip jūs galvojat, kaip buvo papuošta bažnyčia už tuos 150 Lt., kuriuos surenka nuo kiekvienos poros g.gif O jų ten tuokiasi daug, tikras konvejeris, panašiai kaip ir rotušėj  verysad.gif Taigi ant kiekvieno suolo buvo padėta po vazonėlį baltų gėlių ir pora puokščių prie altoriaus ten, kur sėdėjo jaunieji  tongue.gif Na, iš tolo bažnyčia atrodė tikrai labai gražiai, bet kai pagalvoji, kad tuos pačius vazonėlius jie stato ant suolų turbūt visą vasarą, tai ką aš žinau ar verti jie tų 150 Lt.  g.gif
O išvis gražiausia buvo po ceremonijos, kai visi svečiai norėjo pasikelti ant bažnyčios terasos mirksiukas.gif Jaunieji turėjo tokį leidimą, su kuriuo svečiai gali nemokamai pasikelti ant stogo, bet... pasirodo laiptais  biggrin.gif Į liftą įleido tik jaunuosius, net senelius, kuriems virš 85 metų išvarė. Taigi teko sumokėt už kiekvieną svečią po 5 Lt., taigi "uždirbo" dar 150 Lt.  doh.gif Juokingai graudu, kai įėjus į bažnyčia pamatai užrašą KASA lotuliukas.gif

ps.: Čia grynai mano įspūdžiai, galbūt jauniesiems atrodė kitaip  ax.gif


Mes taip pat tuokemes Kaune Prisikelimo baznycioje. Aukojome 100 Lt.
Galima buvo pasirinkti ar vargonai su giedotoja ar tik vienas is dveiju. Pasirinkom vargonus, sumokejom 60 Lt, bet per ceremonija vistiek buvo visas "komplektas" biggrin.gif
Dar tvarkant dokumentus is kunigelio gavom floristes vizitine (atseit su ja susitart del papuosimu musu ceremonijai). Neskambinau. Pagalvojom tiek to - nereikia. Ceremonijos diena baznycia vistiek buvo papuosta (tikriausiai tais paciais krepseliais ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 23, 14:52)
Na ką.. galiu ir aš jau pasireikšt šiuo klausimu.. dry.gif  Žodžiu jūsų pamokinta irgi nutariau paduoti vokelį kunigui.. tiksliau mūsų liudininkas įdėjo 100 litų į voką.. (nes nutarėm.. kad užteks ir tiek po tokių PASKAIČIAVIMŲ)... tai vo... po ceremonijos nunešė tą užklijuotą vokelį ir įteikė.. pasiėmė dokumentus ir t.t.
O mes dar likom pasifotkinti prie bažnyčios... ir ką jūs manot..  blink.gif Mums besifotkinant atlekia plevesuodamas kunigas... ir praneša.. kad mes turbūt jį ne taip supratom.. ir kad auka ne 100 litų.. o NUO 200 litų.. (anksčiau mums sakė.. kad nuo 250 lt prasideda.. dry.gif )... ir liepė atnešti jam likusius pinigus..  blink.gif Pasakėm.. kad su savim neturim.. sako tai galit vėliau užnešti... ir dar saldainių nepamirškit...  blink.gif Ajatus marijana... nu normaliai galvoju... ir ką.. teko VIS TIEK susimokėti jam tuos 200 litų... dry.gif
Man jų NEGAILA tikrai bažnyčiai.... bet kai tokie briedai dedasi... tai jau principo reikalas..  unsure.gif
Na... bent jau gėlės, kaip kažkas minėjot, nepabrango.. ir papuošimas kainuoja tuos pačius 40 litų.. o čia irgi bajeris.. neturėjom kada nuvežt tas babkes iš anksto.. tai sakėm šeštadienį normaliai nunešim.. nes ta gėlininkė visą dieną šeštadieniais būna (mūsų vestuvės penktadienį).. tai ką jūs galvojat..?? Ketvirtadienį ryte SKAMBINA toji gėlininkė... ir klausia kada atnešim jai pinigus..  doh.gif Tai šeštadienį jai netiko.. liepė pasiimt su savo pinigus be grąžos... ir išėjus iš bažnyčios priėjo prie mūsų... ir susimokėjom...  unsure.gif
Tei va.... tokios naujienos ir Vytauto bažnytėlės... dry.gif

kosmaras blink.gif blink.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2006 09 20, 16:44)
Mes taip pat tuokemes Kaune Prisikelimo baznycioje. Aukojome 100 Lt.
Galima buvo pasirinkti ar vargonai su giedotoja ar tik vienas is dveiju. Pasirinkom vargonus, sumokejom 60 Lt, bet per ceremonija vistiek buvo visas "komplektas" biggrin.gif
Dar tvarkant dokumentus is kunigelio gavom floristes vizitine (atseit su ja susitart del papuosimu musu ceremonijai). Neskambinau. Pagalvojom tiek to - nereikia. Ceremonijos diena baznycia vistiek buvo papuosta (tikriausiai tais paciais krepseliais ax.gif ).

Vat būtent, kad jie dar ir apgaudinėja mirksiukas.gif Ar sumoki ar ne už puošimą, vistiek būna papuošta taip pat, tas pats ir su giedojimu blink.gif Gaila, kad iš anksto to nežinojom unsure.gif
Atsakyti
Mes kunigui davėm 300 Lt. Bei zakristijonui ir vargonininkei atskirai dar.
Atsakyti
QUOTE(-Dange- @ 2006 09 22, 18:20)
Mes kunigui davėm 300 Lt. Bei zakristijonui ir vargonininkei atskirai dar.


O kam dar tiem dviem atskirai?
g.gif
Atsakyti