Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(nerigus @ 2006 08 20, 14:29)
žinau, kad tema apie vestuvių  įkainius, tačiau pasakysiu. neperskaičiau visos temos ir nežinau ar buvo čia minimi Kėdainiai, taigi kaip minejau nelabai tai vestuves liečia. šiais metais mirė seneli, o uzperkant mišias jis tiesiai šviesiai pasakė kaina - 150 lt, cia tik laidotuvėm, o kas liečia keturnedeli mokam atsikirai...  doh.gif

nu nieko sau, jau ir uz laidotuves siatip plesia... mano kaime tai ima 100 uz laidotuves... ir tai man tragiskai daug atrodo... doh.gif
Atsakyti
Na, negaliu ir aš neparašyt apie Kauno Prisikėlimo bažnyčią doh.gif Praeitą šeštadienį sesuo tekėjo, tai buvau pakraupus nuo tokio plėšikavimo blink.gif
Pirmiausia savaitę prieš ceremoniją reikėjo susimokėt 150 Lt. už bažnyčios puošimą ir 100 Lt. už vargonus ir giedojimą + dar 150 Lt. auka, bet ne bažnyčiai, o kunigui (taip buvo parašyta ant voko, į kurį sudėjo pinigus blink.gif Viso gavosi 400 Lt. unsure.gif
Ir kaip jūs galvojat, kaip buvo papuošta bažnyčia už tuos 150 Lt., kuriuos surenka nuo kiekvienos poros g.gif O jų ten tuokiasi daug, tikras konvejeris, panašiai kaip ir rotušėj verysad.gif Taigi ant kiekvieno suolo buvo padėta po vazonėlį baltų gėlių ir pora puokščių prie altoriaus ten, kur sėdėjo jaunieji tongue.gif Na, iš tolo bažnyčia atrodė tikrai labai gražiai, bet kai pagalvoji, kad tuos pačius vazonėlius jie stato ant suolų turbūt visą vasarą, tai ką aš žinau ar verti jie tų 150 Lt. g.gif
O išvis gražiausia buvo po ceremonijos, kai visi svečiai norėjo pasikelti ant bažnyčios terasos mirksiukas.gif Jaunieji turėjo tokį leidimą, su kuriuo svečiai gali nemokamai pasikelti ant stogo, bet... pasirodo laiptais biggrin.gif Į liftą įleido tik jaunuosius, net senelius, kuriems virš 85 metų išvarė. Taigi teko sumokėt už kiekvieną svečią po 5 Lt., taigi "uždirbo" dar 150 Lt. doh.gif Juokingai graudu, kai įėjus į bažnyčia pamatai užrašą KASA lotuliukas.gif

ps.: Čia grynai mano įspūdžiai, galbūt jauniesiems atrodė kitaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2006 08 20, 16:08)
Na, negaliu ir aš neparašyt apie Kauno Prisikėlimo bažnyčią doh.gif Praeitą šeštadienį sesuo tekėjo, tai buvau pakraupus nuo tokio plėšikavimo  blink.gif
Pirmiausia savaitę prieš ceremoniją reikėjo susimokėt 150 Lt. už bažnyčios puošimą ir 100 Lt. už vargonus ir giedojimą + dar 150 Lt. auka, bet ne bažnyčiai, o kunigui (taip buvo parašyta ant voko, į kurį sudėjo pinigus  blink.gif Viso gavosi 400 Lt.  unsure.gif
Ir kaip jūs galvojat, kaip buvo papuošta bažnyčia už tuos 150 Lt., kuriuos surenka nuo kiekvienos poros g.gif O jų ten tuokiasi daug, tikras konvejeris, panašiai kaip ir rotušėj  verysad.gif Taigi ant kiekvieno suolo buvo padėta po vazonėlį baltų gėlių ir pora puokščių prie altoriaus ten, kur sėdėjo jaunieji  tongue.gif Na, iš tolo bažnyčia atrodė tikrai labai gražiai, bet kai pagalvoji, kad tuos pačius vazonėlius jie stato ant suolų turbūt visą vasarą, tai ką aš žinau ar verti jie tų 150 Lt.  g.gif
O išvis gražiausia buvo po ceremonijos, kai visi svečiai norėjo pasikelti ant bažnyčios terasos mirksiukas.gif Jaunieji turėjo tokį leidimą, su kuriuo svečiai gali nemokamai pasikelti ant stogo, bet... pasirodo laiptais  biggrin.gif Į liftą įleido tik jaunuosius, net senelius, kuriems virš 85 metų išvarė. Taigi teko sumokėt už kiekvieną svečią po 5 Lt., taigi "uždirbo" dar 150 Lt.  doh.gif Juokingai graudu, kai įėjus į bažnyčia pamatai užrašą KASA lotuliukas.gif

ps.: Čia grynai mano įspūdžiai, galbūt jauniesiems atrodė kitaip  ax.gif

Martyna, tu visiskai teisi del prisikelimo baznycios. jie lupikautojai ir plesikai, cia jau tikrai gal grieztai skamba, nu bet kad taip yra. tikrai tie vazoneliai nemanau kad verti tokiu pinigu... juk jei per diena sutuokia 10 poru, tai uz tuos vazonus 1500lt? blink.gif tie pinigai gi nueina ne baznyciai islaikyti, manau... baznycios islaikymui klebonas paprase vyriausybes 50 milijonu jei gerai atsimenu... na, kazkiek ten desimciu milijonu, bet man atrodo, 50... tipo, aplinkai... tai kiek vien is vestuviu prirenka, tos paskolos po metu atsidedant vis is jaunuju paimtus pinigus, nereiketu... schmoll.gif bet musu baznycia prarado savo vertybes, ir pagarba tuo paciu... verysad.gif
Atsakyti
Mes tuokemes Alytuje, Šv. Mergelės Marijos krikščionių pagalbos bažnyčioje, ir paaukojome 200 Lt. Kunigas patenkintas buvo...smile.gif)) ok.gif
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(Martyna @ 2006 08 20, 16:08)
Na, negaliu ir aš neparašyt apie Kauno Prisikėlimo bažnyčią doh.gif Praeitą šeštadienį sesuo tekėjo, tai buvau pakraupus nuo tokio plėšikavimo  blink.gif
Pirmiausia savaitę prieš ceremoniją reikėjo susimokėt 150 Lt. už bažnyčios puošimą ir 100 Lt. už vargonus ir giedojimą + dar 150 Lt. auka, bet ne bažnyčiai, o kunigui (taip buvo parašyta ant voko, į kurį sudėjo pinigus  blink.gif Viso gavosi 400 Lt.  unsure.gif
Ir kaip jūs galvojat, kaip buvo papuošta bažnyčia už tuos 150 Lt., kuriuos surenka nuo kiekvienos poros g.gif O jų ten tuokiasi daug, tikras konvejeris, panašiai kaip ir rotušėj  verysad.gif Taigi ant kiekvieno suolo buvo padėta po vazonėlį baltų gėlių ir pora puokščių prie altoriaus ten, kur sėdėjo jaunieji  tongue.gif Na, iš tolo bažnyčia atrodė tikrai labai gražiai, bet kai pagalvoji, kad tuos pačius vazonėlius jie stato ant suolų turbūt visą vasarą, tai ką aš žinau ar verti jie tų 150 Lt.  g.gif
O išvis gražiausia buvo po ceremonijos, kai visi svečiai norėjo pasikelti ant bažnyčios terasos mirksiukas.gif Jaunieji turėjo tokį leidimą, su kuriuo svečiai gali nemokamai pasikelti ant stogo, bet... pasirodo laiptais  biggrin.gif Į liftą įleido tik jaunuosius, net senelius, kuriems virš 85 metų išvarė. Taigi teko sumokėt už kiekvieną svečią po 5 Lt., taigi "uždirbo" dar 150 Lt.  doh.gif Juokingai graudu, kai įėjus į bažnyčia pamatai užrašą KASA lotuliukas.gif

ps.: Čia grynai mano įspūdžiai, galbūt jauniesiems atrodė kitaip  ax.gif

Nu as pakraupus doh.gif zinau, kad ten tokie pinigai vartosi, bet kazkaip stengies negtalvoti...bet matau, kad cia vertybiu pagrindas yra susmukes... verysad.gif man labai liudna...nes as esu tikrai tikinti ir tokie dalykai mano sirdziai skaudus
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2006 08 20, 11:59)
Sveikos mergaites,
mes jau po savo vestuviu  ax.gif tai noriu pasakyti del tu aukojimu...ech, skaudus reikalas...mes VYtauto baznycioj, ceremonija buvo super...ir siaip kaip anksciau minejau jis mane pazista, destytojas mano buvo, tai ten visaip pagrasino, kad retai tuokia studentus, o dar gerus... ax.gif tai jau dziaugemes labai..bet kas liecia pinigelius doh.gif mes is kart savo liudininkams padavem vokeli, specialiai su 150lt tongue.gif ir ant voko uzklijuoto buvo parasyta, kad tai Auka VYtauto Didziojo Baznyciai, tai sake jis nekantravo atplesti...bet paskui susigedo ir taip liko nepaziurejes...tai nezinau, turbut po ceremonijos spjaude ant tos studentes tongue.gif



QUOTE(Ausrytia @ 2006 08 20, 13:13)
saunuole, labai gerai padarei!!! spjaude, neabejoju  lotuliukas.gif nu bet saunuole tu. o kunigelis tai jau pasimoke manau ir sakys sekantiems jauniesiems - jokiu vokeliu, tiesiai pinigais - na, kad paskaiciuot iskart galetu  lotuliukas.gif



Na ką.. galiu ir aš jau pasireikšt šiuo klausimu.. dry.gif Žodžiu jūsų pamokinta irgi nutariau paduoti vokelį kunigui.. tiksliau mūsų liudininkas įdėjo 100 litų į voką.. (nes nutarėm.. kad užteks ir tiek po tokių PASKAIČIAVIMŲ)... tai vo... po ceremonijos nunešė tą užklijuotą vokelį ir įteikė.. pasiėmė dokumentus ir t.t.
O mes dar likom pasifotkinti prie bažnyčios... ir ką jūs manot.. blink.gif Mums besifotkinant atlekia plevesuodamas kunigas... ir praneša.. kad mes turbūt jį ne taip supratom.. ir kad auka ne 100 litų.. o NUO 200 litų.. (anksčiau mums sakė.. kad nuo 250 lt prasideda.. dry.gif )... ir liepė atnešti jam likusius pinigus.. blink.gif Pasakėm.. kad su savim neturim.. sako tai galit vėliau užnešti... ir dar saldainių nepamirškit... blink.gif Ajatus marijana... nu normaliai galvoju... ir ką.. teko VIS TIEK susimokėti jam tuos 200 litų... dry.gif
Man jų NEGAILA tikrai bažnyčiai.... bet kai tokie briedai dedasi... tai jau principo reikalas.. unsure.gif
Na... bent jau gėlės, kaip kažkas minėjot, nepabrango.. ir papuošimas kainuoja tuos pačius 40 litų.. o čia irgi bajeris.. neturėjom kada nuvežt tas babkes iš anksto.. tai sakėm šeštadienį normaliai nunešim.. nes ta gėlininkė visą dieną šeštadieniais būna (mūsų vestuvės penktadienį).. tai ką jūs galvojat..?? Ketvirtadienį ryte SKAMBINA toji gėlininkė... ir klausia kada atnešim jai pinigus.. doh.gif Tai šeštadienį jai netiko.. liepė pasiimt su savo pinigus be grąžos... ir išėjus iš bažnyčios priėjo prie mūsų... ir susimokėjom... unsure.gif
Tei va.... tokios naujienos ir Vytauto bažnytėlės... dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 23, 14:52)
Na ką.. galiu ir aš jau pasireikšt šiuo klausimu.. dry.gif  Žodžiu jūsų pamokinta irgi nutariau paduoti vokelį kunigui.. tiksliau mūsų liudininkas įdėjo 100 litų į voką.. (nes nutarėm.. kad užteks ir tiek po tokių PASKAIČIAVIMŲ)... tai vo... po ceremonijos nunešė tą užklijuotą vokelį ir įteikė.. pasiėmė dokumentus ir t.t.
O mes dar likom pasifotkinti prie bažnyčios... ir ką jūs manot..  blink.gif Mums besifotkinant atlekia plevesuodamas kunigas... ir praneša.. kad mes turbūt jį ne taip supratom.. ir kad auka ne 100 litų.. o NUO 200 litų.. (anksčiau mums sakė.. kad nuo 250 lt prasideda.. dry.gif )... ir liepė atnešti jam likusius pinigus..  blink.gif Pasakėm.. kad su savim neturim.. sako tai galit vėliau užnešti... ir dar saldainių nepamirškit...  blink.gif Ajatus marijana... nu normaliai galvoju... ir ką.. teko VIS TIEK susimokėti jam tuos 200 litų... dry.gif

vajezus marija!!! blink.gif blink.gif blink.gif nu dar to svietas nemate! akivaizdus reketas! kur nustatyta, kiek kas kam turi duoti? reikejo paprasyt to atsiprasant kunigo kad atnestu vyskupo patvirtinta nutarima, kuriame jis butu nustates auku dydzius...
specialiai nuejau pas saviski, papasakojau jam sita situacija ir sakau - ka tu butum sakes tam kunigui tada? zinau, kad jis priesiskai nusiteikes pries kunigus.... tai jis ismete man toki zvilgsni blink.gif doh.gif o paskui sako: "ciuozk gerai is kur kur atejes!" nu tai supratau, kad cia ne man, o kunigeliui jis butu taip pasakes lotuliukas.gif paskui sako - buciau paprases dokumento, parodancio, kiek reikia moketi. nes sako pasakyciau - kiek noriu, tiek moku, cia auka, o jei yra patvirtinti ikainiai - tai banke susimoketi reikia, nes jei imat pinigus o niekur ju nerodot, tai kaip cia pas jus - juodoji buhalterija? lotuliukas.gif sakau - negi tu taip ir pasakytum ant sventoriaus? o jis man - jei kunigas gali taip ant sventoriaus, ir as taip galiu. zinokit, as jam pritariu. pati mielai tokiam kunigeliui uzmesciau keleta repliku. aisku, gal per vestuves kitiems ir nesinoretu tokiu incidentu, bet as tai turbut net laiminga buciau, nusodinus i vieta toki atsiprasant dvasiski cool.gif
Atsakyti
100 lt pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 23, 14:52)
Na ką.. galiu ir aš jau pasireikšt šiuo klausimu.. dry.gif  Žodžiu jūsų pamokinta irgi nutariau paduoti vokelį kunigui.. tiksliau mūsų liudininkas įdėjo 100 litų į voką.. (nes nutarėm.. kad užteks ir tiek po tokių PASKAIČIAVIMŲ)... tai vo... po ceremonijos nunešė tą užklijuotą vokelį ir įteikė.. pasiėmė dokumentus ir t.t.
O mes dar likom pasifotkinti prie bažnyčios... ir ką jūs manot..  blink.gif Mums besifotkinant atlekia plevesuodamas kunigas... ir praneša.. kad mes turbūt jį ne taip supratom.. ir kad auka ne 100 litų.. o NUO 200 litų.. (anksčiau mums sakė.. kad nuo 250 lt prasideda.. dry.gif )... ir liepė atnešti jam likusius pinigus..  blink.gif Pasakėm.. kad su savim neturim.. sako tai galit vėliau užnešti... ir dar saldainių nepamirškit...  blink.gif Ajatus marijana... nu normaliai galvoju... ir ką.. teko VIS TIEK susimokėti jam tuos 200 litų... dry.gif
Man jų NEGAILA tikrai bažnyčiai.... bet kai tokie briedai dedasi... tai jau principo reikalas..  unsure.gif
Na... bent jau gėlės, kaip kažkas minėjot, nepabrango.. ir papuošimas kainuoja tuos pačius 40 litų.. o čia irgi bajeris.. neturėjom kada nuvežt tas babkes iš anksto.. tai sakėm šeštadienį normaliai nunešim.. nes ta gėlininkė visą dieną šeštadieniais būna (mūsų vestuvės penktadienį).. tai ką jūs galvojat..?? Ketvirtadienį ryte SKAMBINA toji gėlininkė... ir klausia kada atnešim jai pinigus..  doh.gif Tai šeštadienį jai netiko.. liepė pasiimt su savo pinigus be grąžos... ir išėjus iš bažnyčios priėjo prie mūsų... ir susimokėjom...  unsure.gif
Tei va.... tokios naujienos ir Vytauto bažnytėlės... dry.gif

As apakus doh.gif man cia jau nebejuokinga visai verysad.gif Jus tuoketes ta pacia diena kaip ir mes, nes kaip matau 08.11? tai kelinta val.cia tas incidentas toks ivyko?man kraupu...bijau, kad susivemsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2006 08 26, 11:28)
As apakus doh.gif man cia jau nebejuokinga visai verysad.gif Jus tuoketes ta pacia diena kaip ir mes, nes kaip matau 08.11? tai kelinta val.cia tas incidentas toks ivyko?man kraupu...bijau, kad susivemsiu verysad.gif


Na mes po pietų.. smile.gif Na neesmė.. nei ginčų.. nei muštynių ten nebuvo.. doh.gif Tik tiek, kad su užklijuotu vokeliu neišdegė.. lotuliukas.gif dry.gif
Man nebuvo paslaptis, kad kunigas ten tokios aukos užsiprašo.. ir eidami ten žinojom, kad greičiausiai tiek ir reikės pakloti.. tik tiek abydna.. kad jei negauna tų savo 200 litų... juos bet kuriuo atveju VIS TIEK išsimuša... unsure.gif
Atsakyti
na Dikse, mane tavo pasakojimas tiesiog pritrenkė rolleyes.gif

nors mama pasakojo, kad mano tėčio mama, kai antrą kartą tuokėsi, kunigas irgi nerealių pinigų užsiprašė doh.gif o ši jam ir pasakė - KUNIGĖLI, TAI KAD AŠ 3 VAIKUS TURIU, MAN JUOS REIKIA AUGINTI, NETURIU TIEK PINIGŲ unsure.gif o tas kunigėlis - JEI NETURI PINIGŲ, TAI EIK PAS MANE Į KŪTĘ GYVENTI (prie kiaulių tipo unsure.gif mat turėjo jis didelius tvartus), O NE ŽENYKIS...

va taip va...
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 26, 16:29)
na Dikse, mane tavo pasakojimas tiesiog pritrenkė  rolleyes.gif

nors mama pasakojo, kad mano tėčio mama, kai antrą kartą tuokėsi, kunigas irgi nerealių pinigų užsiprašė  doh.gif o ši jam ir pasakė - KUNIGĖLI, TAI KAD AŠ 3 VAIKUS TURIU, MAN JUOS REIKIA AUGINTI, NETURIU TIEK PINIGŲ  unsure.gif o tas kunigėlis - JEI NETURI PINIGŲ, TAI EIK PAS MANE Į KŪTĘ GYVENTI (prie kiaulių tipo  unsure.gif mat turėjo jis didelius tvartus), O NE ŽENYKIS...

va taip va...



Nu jioooo... blink.gif doh.gif
Atsakyti