Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

As ir pasipiktinusi nustatytomis "aukomis". Mes su savo busimuoju, jau seniai nusprendem, kad norim tuokti Vytauto baznycioj. Bet tokios "aukos" labai nuotaika gadina sad.gif Mums dar tik zakristijonas anketas uzpilde, nes kunigo irgi nebuvo, bet jau irgi pareiske, kad saldainiu per vestuves tai uzsidirbo, ir dar liepe ateiti pas kunigeli pasikalbeti konkreciau del vestuviu. Na tai dabar tik ir reikia nusiteikti, kad pasakys kokia auka paaukoti. Na mes ir taip butume aukoje 200 litu, bet tas pasakymas "pas mus aukos nuo ..." taip ir norisi duoti tik 100.
Atsakyti
o vat idomu kas turi mokėti bažnyčioje, ar jaunikis, ar piršliai? vieni sako vienaip, kiti antraip, o kaip iš tikrųjų yra gal kas žinote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 08 11, 02:58)
o vat idomu kas turi mokėti bažnyčioje, ar jaunikis, ar piršliai? vieni sako vienaip, kiti antraip, o kaip iš tikrųjų yra gal kas žinote? g.gif

o čia nėra griežtai pasakyta, kad tik taip ir ne kitaip - kaip susitarsite taip ir bus.
Pagal tradiciją, seniau, tai tikrai mokėdavo piršliai, bet dabar dauguma jaunųjų viską moka už piršlius - tai ir už bažnyčią susimoka jaunieji.
Atsakyti
QUOTE(Renaataa @ 2006 07 30, 16:25)
O kai mes tuokemės kunigas pasakė"duok tiek kiek vertini savo sužadėtinę" Labai buvo nesmagu doh.gif


ot sugalvojo KAIP... cool.gif NU NIEKO SAU doh.gif išvis nieko nebūčiau davusi, sakyčiau neįkainojama JI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2006 07 30, 08:21)
as irgi taip dariau, ir dar pinigus daviau per patarnautoja, bet kai susitikom, sake, kad nereikejo tiek daug, klause, ar saves labai nenuskriaudem. o del papuosimu, tai isvis mums pasake, kad tokia diena (kai ka nors tuokia) baznycia ir taip puosiama yra, tai kam mums pinigelius svaistyt... smile.gif  sake, kad "jauna seima tikrai ras, kur naudingiau juos isleisti"... smile.gif

labutis, norejiau paklausti o kokioj jus baznycioj tuoketes? ir kokiam mieste? ax.gif laukiu atsakymo
Atsakyti
mes tuokėmės Anykščiuose, kur maniškio tėvai gyvena.. tai ten reikia atskirai visiems duoti pinigus.. kainų nėra nustatyta, galima ir išvis neduot, bet..
bažnyčiai davėm 100 litų, zakristijonui 20 litų (už tai jis visą ceremoniją stovėjo prie altoriaus ir sakė kada ką daryti, ko niekad nedaro šiaip, išeina iš kambariuko kai reikia ir viskas), vargonininkui 40 litų (aš labai norėjau kad kai eisim grotų ave maria, tai vargonininkas susitarė su kažkokia panele, kad ateitų per ceremoniją ir sugrotų) ir dar 10 litų kad nušluotų žiedlapius (būtume nesisitarę, tai nebarstytume, bo kažkaip nekaip būtų šiukšles prie bažnyčios palikti prieš pat vakaro mišias).
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 07 24, 20:26)
ka tik klausiau drauges, kuri tuokesi 06 10 ant prisikelimo baznycios stogo kaune, kiek mokejo kunigui. sake, ne kunigui, o jo sekretorei dave 200lt, tai ji idejo i atskira voka, o uz tai, kad grotu vargonais, sumokejo dar 80lt tai sekretorei, tai ji irgi i atskira voka isidejo ir uzsirase viska, ka jie dave. tai va, prasau - jau 280lt  blink.gif nu man tai jau cia daug. tos koplycios jie nepuose visai, bet kai atejom, ant jaunuju klaupto buvo dvi mazos puoksteles is abieju pusiu padeta.


laba sudomino tavo pasisakymas, mes irgi planuojam dar ir baznycioje susituokti, tai nutarem ant prisikelimo baznycios stogo, viska zinom kas kaip ir kiek kainuoja, tik va nzn ar reikia duoti tuos 100 lt uz papuosima, nes manau bus kokia viena puokste ir viskas , o jeigu neduosim gal is vis nieko nebus vien suolai tusti? g.gif
nu net nzn gal ka zinot?
Atsakyti
Gal kuri nors iš Jūsų žino, kaip yr su Vilniaus Arkikatedros puošimu? Ar reikia mokėtiuž tai, ar kiekviena pora sau atskirai puošiasi?smile.gif Mūsų kunigėlis į užsienį išvykęs, tai nėra kaip paklausti:)
Atsakyti
QUOTE(Mazulikee^ @ 2006 08 19, 14:11)
laba sudomino tavo pasisakymas, mes irgi planuojam dar ir baznycioje susituokti, tai nutarem ant prisikelimo baznycios stogo, viska zinom kas kaip ir kiek kainuoja, tik va nzn ar reikia duoti tuos 100 lt uz papuosima, nes manau bus kokia viena puokste ir viskas , o jeigu neduosim gal is vis nieko nebus vien suolai tusti?  g.gif
nu net nzn gal ka zinot?


ten nera labai kazkokiu suolu, tik keli jei neklystu sonuose prie sienu sveciams susesti. taciau jaunieji ir pulkas visa ceremonija stovi ir beveik uzstoja tuos svecius ir tuos suolus taigi tu suolu nesimato tikrai ir manau i ju puosima demesio kreipt visai nereikia. o mano drauge uz baznycios papuosima nemokejo nieko, ji pasake, kad tegul koplycia buna tokia, kokia yra, nes jai ir tokia ji labai grazi. tai skao, kad nebutu perkrauta, tai man nepuoskit, man grazu ir taip. tai vestuviu diena ant jaunuju klaupto, kur klaupiasi jaunieji kai kunigas laimina ju santuoka vistiek buvo is abieju sonu padetos nedideles splavingos gyvu geliu puoksteles. kuklios, bet labai grazios ir negadino vaizdo. beje, ir demesio labai neatkreipe i save, nes nebuvo jos kazkokios isskirtines, taciau man jos patiko. tai va, manau, kad tas puoksteles bet kokiu atveju padeda, ar mokesi uz papuosima ar ne. aisku, jei mokesi, tai klausk, kaip papuos, bet man tai ir taip ta koplycia pati nors maza, bet didinga tokia, grazi, tai kam dar apsikrauti kokiom zvakutem ar geliu puokstem, kai nebus kur tada stoveti zmonems, nes visi papuosimai uzims tikrai kazkiek vietos...
Atsakyti
Sveikos mergaites,
mes jau po savo vestuviu ax.gif tai noriu pasakyti del tu aukojimu...ech, skaudus reikalas...mes VYtauto baznycioj, ceremonija buvo super...ir siaip kaip anksciau minejau jis mane pazista, destytojas mano buvo, tai ten visaip pagrasino, kad retai tuokia studentus, o dar gerus... ax.gif tai jau dziaugemes labai..bet kas liecia pinigelius doh.gif mes is kart savo liudininkams padavem vokeli, specialiai su 150lt tongue.gif ir ant voko uzklijuoto buvo parasyta, kad tai Auka VYtauto Didziojo Baznyciai, tai sake jis nekantravo atplesti...bet paskui susigedo ir taip liko nepaziurejes...tai nezinau, turbut po ceremonijos spjaude ant tos studentes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2006 08 20, 12:59)
Sveikos mergaites,
mes jau po savo vestuviu  ax.gif tai noriu pasakyti del tu aukojimu...ech, skaudus reikalas...mes VYtauto baznycioj, ceremonija buvo super...ir siaip kaip anksciau minejau jis mane pazista, destytojas mano buvo, tai ten visaip pagrasino, kad retai tuokia studentus, o dar gerus... ax.gif tai jau dziaugemes labai..bet kas liecia pinigelius doh.gif mes is kart savo liudininkams padavem vokeli, specialiai su 150lt tongue.gif ir ant voko uzklijuoto buvo parasyta, kad tai Auka VYtauto Didziojo Baznyciai, tai sake jis nekantravo atplesti...bet paskui susigedo ir taip liko nepaziurejes...tai nezinau, turbut po ceremonijos spjaude ant tos studentes tongue.gif

saunuole, labai gerai padarei!!! spjaude, neabejoju lotuliukas.gif nu bet saunuole tu. o kunigelis tai jau pasimoke manau ir sakys sekantiems jauniesiems - jokiu vokeliu, tiesiai pinigais - na, kad paskaiciuot iskart galetu lotuliukas.gif
Atsakyti
žinau, kad tema apie vestuvių įkainius, tačiau pasakysiu. neperskaičiau visos temos ir nežinau ar buvo čia minimi Kėdainiai, taigi kaip minejau nelabai tai vestuves liečia. šiais metais mirė seneli, o uzperkant mišias jis tiesiai šviesiai pasakė kaina - 150 lt, cia tik laidotuvėm, o kas liečia keturnedeli mokam atsikirai... doh.gif
Atsakyti