Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

mes Vilniuj pamokeles per 1diena perejome, Zveryno baznycioj. 10ryte prasideda sestadieniais ir 3 po pietu baigiasi. ir kainuoja apie 25litus.
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 07 28, 10:52)
Na ką.. vakar PAGALIAU pavyko nusigauti iki Vytauto bažnyčios.. ir prie to pačio rasti net ir kunigą..  bigsmile.gif  lotuliukas.gif Nes būdavo, kad jei jau susipakuojam ir nuvažiuojam.. tai nėra kunigo.. arba tą dieną mišių nėra.. ir dėl to nėra kunigo.. arba dar koks kosmosas.. dry.gif

Na bet žodžiu viskas gerai..  rolleyes.gif Užpildė ten tas anketas, tas.. na kaip jis ten..  g.gif Na tas kunigėlio "pagalbininkas"..  lotuliukas.gif Paskui kunigas nusivedė jau mus į bažnyčią.. aprodė ten viską.. papasakojo kas ir kaip.. na labai fainai.. ir pranešė.. kad "aukelė pas mus prasideda nuo 250 litų".. žodžiu viskas brungsta.. bažnyčia irgi..  doh.gif  biggrin.gif

O papuošimas 40 litų, kaip ir pernai.. tai kas sakėt, kad Vytauto bažnyčioj šiemet 200 litų.. tai tikrai nesąmomė..  schmoll.gif Ir kad už vargonus peša berods 80 litų.. irgi briedas.. nes vargonai.. (groja įeinant.. paskui ceremonijos metu.. ir išeinant..) įeina į tą pačią "aukelės" kainą..  ax.gif

Tei va.. tokios tos šviežiausios naujienos..  rolleyes.gif

sakai, kad 200lt tai cia jau atgyvena? g.gif nezinau..man nieko is vis nesake kai pildziau anketas, nors mane pazitsa ir tikrai jis butu ka nors pasakes..o va mano drauge izteka 08,18 taijai pasake, kad auka nuo 200lt..bet kas kiek galit ax.gif
Atsakyti
oho, kiek cia visi aukoja! blink.gif mes davem 100 lt, ir tai sake, kad labai daug... (tuokemes vilniaus Dievo gailestingumo sventovej) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2006 07 28, 17:57)
oho, kiek cia visi aukoja! blink.gif  mes davem 100 lt, ir tai sake, kad labai daug... (tuokemes vilniaus Dievo gailestingumo sventovej) smile.gif


Nu turbūt nesuklysiu sakydama.. kad ne savo noru tokias sumeles aukoja.. g.gif Patys kunigai jas įvardina.. blink.gif


O kaži kas būtų, jei tik 100 litų (TIK.. kaip juokinga būtų, jei nebūtų graudu.. doh.gif dry.gif ) paaukotume..?? Ar neatiduotų liudijimų? O gal daugiau pareikalautų..? g.gif Ir keista.. kad vienai pasakė 200 litų.. o pvz. mums 250 litų.. gal mes studentais būdami jam labai bagoti atrodome..?? Kažkoks kosmosas... unsure.gif
Atsakyti
Turint laiko, tokius dalykus reikėtų paviešinti g.gif nėra jokio įstatymo kiek turėtum duoti už vestuvių ceremoniją ar kitas apeigas. Čia yra AUKA ir kas kiek gali tas ir aukoja. Reikėtų matyt kunigams paiškinti žodžio- AUKA reikšmę g.gif
Atsakyti
paprasytu manes tokios aukeles.... Nu ragas ir naglumas siais laikais, ir kaip jiem negeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 07 29, 09:25)
paprasytu manes tokios aukeles.... Nu ragas ir naglumas siais laikais, ir kaip jiem negeda  g.gif


Na jis tik prasitarė.. kad aukelė prasideda NUO tokios sumos.. t.y. 250 litų.. doh.gif lotuliukas.gif O tokią frazę.. kaip kad "arba kiek išgalite paaukoti" arba kažkas panašaus.. išvis pamiršo paminėti.. dry.gif

Na nesvarbu.. iš tikrųjų, kiek turėsime tą dieną.. tiek jam ir nunešime.. ruošiuosi pati jam paduoti, tai ir pasišnekėsiu.. bus matyt žodžiu.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2006 07 24, 13:11)
lotuliukas.gif sunku ir labai, nes jokios ten naudingos informacijos neduoda. Nu nebent labai jaunuciai tuokiasi ir dar neturi gyvenimo patirties  g.gif



aš irgi tokią nuomonę susidariau cool.gif
Atsakyti
mes sumokejom uz vargonus 30 lt ir paaukojom 70lt uz pacia ceremonija, ir dar vienuolis paklause ar nenusiskriaudem saves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 07 29, 14:55)
Na jis tik prasitarė.. kad aukelė prasideda NUO tokios sumos.. t.y. 250 litų.. doh.gif  lotuliukas.gif O tokią frazę.. kaip kad "arba kiek išgalite paaukoti" arba kažkas panašaus.. išvis pamiršo paminėti.. dry.gif

Na nesvarbu.. iš tikrųjų, kiek turėsime tą dieną.. tiek jam ir nunešime.. ruošiuosi pati jam paduoti, tai ir pasišnekėsiu.. bus matyt žodžiu..  rolleyes.gif

O as tai kaip tik nusprendziau ne pati duoti, o, kad liudininkai paduotu... ax.gif galvoju, jei prades kazka sakyti, tai bent as negirdesiu ir nepasislykstesiu, nes kitaip... doh.gif
Atsakyti
aš įdėjau 100 Lt ir voką užklijavau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 07 29, 21:39)
aš įdėjau 100 Lt ir voką užklijavau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as irgi taip dariau, ir dar pinigus daviau per patarnautoja, bet kai susitikom, sake, kad nereikejo tiek daug, klause, ar saves labai nenuskriaudem. o del papuosimu, tai isvis mums pasake, kad tokia diena (kai ka nors tuokia) baznycia ir taip puosiama yra, tai kam mums pinigelius svaistyt... smile.gif sake, kad "jauna seima tikrai ras, kur naudingiau juos isleisti"... smile.gif
Atsakyti