Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(vitaskina @ 2006 07 23, 23:09)
Na as lankau tuos kursus ir tikrai nesigailiu,truputi naudingos informacijos papasakoja.Beto negi sunku 4 vakarus po viena valanda paaukot?

Gerai kai jum 4, o mum prisikelimo baznycioj liepe 4 kartus eit i seimos centra ir 6 kartus i vilniaus gatve, tai viso 10kartu. Mes kai uzsieme zmones tai tikrai labai sunku buvo derinti.
Atsakyti
Mes ejom kursus norvegijoj, ir nuvezem angliska pazyma Prisikelimo baznycios kunigui, tai jis prieme su mielu noru, tik paklause ar patiko kursai, ir lietuvoj daugiau niekur nereikejo eiti ar tuo labiau moketi kam nors, as ir manau kad 500lt nera mazi pinigai.
Mums asmeniskai kursai labai patiko, kunigas su mums dviems visas temas ispasakojo, snekejom kaip sakoma akis i aki.Jei reiktu pakartoti mielai eitumem ir dar karteli (kunigas buvo labai malonus, gaizdamas laika su mumis)
Atsakyti
ka tik klausiau drauges, kuri tuokesi 06 10 ant prisikelimo baznycios stogo kaune, kiek mokejo kunigui. sake, ne kunigui, o jo sekretorei dave 200lt, tai ji idejo i atskira voka, o uz tai, kad grotu vargonais, sumokejo dar 80lt tai sekretorei, tai ji irgi i atskira voka isidejo ir uzsirase viska, ka jie dave. tai va, prasau - jau 280lt blink.gif nu man tai jau cia daug. tos koplycios jie nepuose visai, bet kai atejom, ant jaunuju klaupto buvo dvi mazos puoksteles is abieju pusiu padeta.
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2006 07 24, 20:31)
Mes ejom kursus norvegijoj, ir nuvezem angliska pazyma Prisikelimo baznycios kunigui, tai jis prieme su mielu noru, tik paklause ar patiko kursai, ir lietuvoj daugiau niekur nereikejo eiti ar tuo labiau moketi kam nors, as ir manau kad 500lt nera mazi pinigai.
Mums asmeniskai kursai labai patiko, kunigas su mums dviems visas temas ispasakojo, snekejom kaip sakoma akis i aki.Jei reiktu pakartoti mielai eitumem ir dar karteli (kunigas buvo labai malonus, gaizdamas laika su mumis)

Mums kursai irgi labai patiko thumbup.gif negaliu sakyti, ka dnauju dalyku pasake, bet senus uzmirstus pakartojo ir tai buvo -lux smile.gif tuo labiau, kad buvo uzduociu ir klausimu kuriuos paskui sau galejom dviese spresti ir dar geriau pazinti vienas kita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre5 @ 2006 07 21, 09:14)
Mes birzeli tuokemes Vytauto baznycioje, tai davem kunigeliui 200lt, plius baznycios papuosimas 40lt ir tai dar kunigas paeme pasiziurejo kiek duodam  smile.gif  sako nu uzteks, bet dar turesit saldainuku pazadeti  smile.gif  Nu siaip man tai negaila tikrai butumem atnese ir tu saldainiu, bet tokie pasisakymai  blink.gif


Mums irgi taip pat buvo doh.gif

QUOTE(Forgete @ 2006 07 24, 14:28)
Gerai kai jum 4, o mum prisikelimo baznycioj liepe 4 kartus eit i seimos centra ir 6 kartus i vilniaus gatve, tai viso 10kartu. Mes kai uzsieme zmones tai tikrai labai sunku buvo derinti.


Man teko "garbė" irgi tuos 10 kartų atklausyt doh.gif Ir dar vienai, be vyro doh.gif Oi, kaip jis man skolingas liko lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as jau geriau pavaiksciosiu i tas paskaiteles,nei uz nieka moket 500 lt.Na bet jei neturit kur det pinigu tai galit svaistyt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2006 07 25, 09:03)
Mums irgi taip pat buvo  doh.gif
Man teko "garbė" irgi tuos 10 kartų atklausyt  doh.gif Ir dar vienai, be vyro  doh.gif  Oi, kaip jis man skolingas liko  lotuliukas.gif

Tai ar jau atidave skolas? lotuliukas.gif
Atsakyti
mes tuokemes A.Panemunes baznycioje, aukojome 200Lt., bet taip norejome mes patys, ir niekas nei zodeliu neuzsimine apie aukos dydi. Tik vargonininkas labai naglai prisistate ir issiprase dar 40Lt. :)Baznycios papuosimu rupinausi pati, tai visa tai man kainavo dar 100Lt. Ceremonija buvo be galo grazi ir negaila nei vieno isleisto lito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2006 07 27, 17:17)
mes tuokemes A.Panemunes baznycioje, aukojome 200Lt., bet taip norejome mes patys, ir niekas nei zodeliu neuzsimine apie aukos dydi. Tik vargonininkas labai naglai prisistate ir issiprase dar 40Lt. :)Baznycios papuosimu rupinausi pati, tai visa tai man kainavo dar 100Lt. Ceremonija buvo be galo grazi ir negaila nei vieno isleisto lito smile.gif

Tai Jus man paaiskinkit kaip tada "atsikratyti" tais vargonininkais? g.gif nes per mano vestuves mielai sutinka groti mano kriksto tetis... ax.gif
Atsakyti
oi, sunki uzduotis...gal geriau su kunigu kalbeti...nes mes ji pirma karta pamateme tik pries pat ceremonija
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2006 07 27, 18:40)
oi, sunki uzduotis...gal geriau su kunigu kalbeti...nes mes ji pirma karta pamateme tik pries pat ceremonija

Tai taip ir bandysiu padaryti...ryt vezu pinigelius gelininkei, o pabandysiu prigriebti kuniga su keliais rupimais klausimais iki vestuviu, kad ta diena man nebutu jokiu suprise schmoll.gif
Atsakyti
Na ką.. vakar PAGALIAU pavyko nusigauti iki Vytauto bažnyčios.. ir prie to pačio rasti net ir kunigą.. bigsmile.gif lotuliukas.gif Nes būdavo, kad jei jau susipakuojam ir nuvažiuojam.. tai nėra kunigo.. arba tą dieną mišių nėra.. ir dėl to nėra kunigo.. arba dar koks kosmosas.. dry.gif

Na bet žodžiu viskas gerai.. rolleyes.gif Užpildė ten tas anketas, tas.. na kaip jis ten.. g.gif Na tas kunigėlio "pagalbininkas".. lotuliukas.gif Paskui kunigas nusivedė jau mus į bažnyčią.. aprodė ten viską.. papasakojo kas ir kaip.. na labai fainai.. ir pranešė.. kad "aukelė pas mus prasideda nuo 250 litų".. žodžiu viskas brungsta.. bažnyčia irgi.. doh.gif biggrin.gif

O papuošimas 40 litų, kaip ir pernai.. tai kas sakėt, kad Vytauto bažnyčioj šiemet 200 litų.. tai tikrai nesąmomė.. schmoll.gif Ir kad už vargonus peša berods 80 litų.. irgi briedas.. nes vargonai.. (groja įeinant.. paskui ceremonijos metu.. ir išeinant..) įeina į tą pačią "aukelės" kainą.. ax.gif

Tei va.. tokios tos šviežiausios naujienos.. rolleyes.gif
Atsakyti