Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

Tevai mum tik po to kai mes paukojom pasake, kad jie paukojo.O jei butumem zinoje, kad tos dideles puokstes stovi ten ir nemokejus 200lt trikrai butumem nemokeje ne lito.bet dabar zinosim ir kitiem patarsim. o suolu as ir nenorejau puosti ten irtaip grazu ir iskilminga.
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2006 07 22, 00:01)
Suprantu apie ka kalbi, nes pati tuoksiuos Vytautinej g.gif

Apie pinigus negaliu nieko pasakyt unsure.gif , bet Vytautinė yra neparapijinė bažnyčia - kurioje apskritai tuokiama tik gavus vyskupo leidimą, na tas sakramentas paprastai teikiamas tik parapijinėse bažnyčiose. Čia tik tarp kitko...
Patys susituokėm kaip tik čia, ale jau seniai. tongue.gif Nes sava jin. Ne nuosavybės prasme aišku tongue.gif
Atsakyti
Jei kam įdomu Vilniaus Katedroje bazilikoje pernai draugai aukojo 300, mes irgi tiek pat. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2006 07 23, 20:12)
Tevai mum tik po to kai mes paukojom pasake, kad jie paukojo.


nepasikuklina kunigėliai tongue.gif ima kiek duoda biggrin.gif
Atsakyti
Paskaiciau ir pasiurpau ohmy.gif Negi tiek daug reikia aukot baznyciau?As isteku Klaipedos Kristaus karaliaus baznycioj,bet kunigas nieko nesake keik reiks aukot,o as galvojau,kad kiek kas nori tas tiek aukoja.O cia rasot,kad patys kunigai nurodo sumas....Apiplesimas ph34r.gif Reikia visus tokius kunigus gun_bandana.gif
Papasakokit kokios kainos Klaipedos baznycioj... fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 07 22, 12:27)
Mano pazystamu pazystami tuokes birzelio 3d vytauto baznycioj ir kunigas uz vargonus paprase 300lt. Jie sako - kaip cia suprast, tegul tada mum negroja. Ir vistiek grojo.

Nu dar cia graziausia doh.gif as pasakysiu, kad man nereikia jokiu grojimu jeigu taip vyksta viskas schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Patieška @ 2006 07 23, 20:24)
Apie pinigus negaliu nieko pasakyt  unsure.gif , bet Vytautinė yra neparapijinė bažnyčia - kurioje apskritai tuokiama tik gavus vyskupo leidimą, na tas sakramentas paprastai teikiamas tik parapijinėse bažnyčiose. Čia tik tarp kitko...
Patys susituokėm kaip tik čia, ale jau seniai.  tongue.gif Nes sava jin. Ne nuosavybės prasme aišku tongue.gif

Siaip Vytautine rinkomes del to, kad tkaune man tai pati graziausia baznycia o ir K.Rugevicius mano destytojas, todel nieko nezinau, kad ji neparapijine g.gif bet juk del to, negali buti nustatyta "stafke"kiek imti uz Sakramenta schmoll.gif
Atsakyti
Siaip va su saviskiu pakalbejom kad galetu visoj lietuvoj nustatyt vienodas stafkes, nes jau nesamone, kiek kas nori tiek tas praso. Ai dar tiek kur Vytaute zeninos, tai jiem aiskiai pasake - nenorit lankyt kursu - 500Lt.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 07 23, 22:39)
Siaip va su saviskiu pakalbejom kad galetu visoj lietuvoj nustatyt vienodas stafkes, nes jau nesamone, kiek kas nori tiek tas praso. Ai dar tiek kur Vytaute zeninos, tai jiem aiskiai pasake - nenorit lankyt kursu - 500Lt.

Tai va toj pacioj Vytautinej savaitgali vaikystes draugas tuokesi, jie is anglijos grizo siam reikalui, tai zinoma, be jokiu kursu praejo...bet del to suplojo 1000lt doh.gif
Atsakyti
nu tikrai nesamone tokius pinigus moket vien baznyciai,o juk kitur dar kiek reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaskina @ 2006 07 23, 22:50)
nu tikrai nesamone tokius pinigus moket vien baznyciai,o juk kitur dar kiek reikia g.gif

Na jei gali sau leisti tai gerai. As irgi tikrai buciau nejus tu kursu (vien del laiko gaisimo), bet jei reikia tai reikia, 500 man dideli pinigai wink.gif
Atsakyti
Na as lankau tuos kursus ir tikrai nesigailiu,truputi naudingos informacijos papasakoja.Beto negi sunku 4 vakarus po viena valanda paaukot?
Atsakyti
QUOTE(vitaskina @ 2006 07 23, 23:09)
Na as lankau tuos kursus ir tikrai nesigailiu,truputi naudingos informacijos papasakoja.Beto negi sunku 4 vakarus po viena valanda paaukot?



lotuliukas.gif sunku ir labai, nes jokios ten naudingos informacijos neduoda. Nu nebent labai jaunuciai tuokiasi ir dar neturi gyvenimo patirties g.gif
Atsakyti