Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

[quote=_caramele_,2006 07 19, 12:30]
Prisikėlimo bažnyčioj sakė papuošimai, vargonai ri t.t. kainavo 200 Lt, manau kad normaliai dar visai. g.gif

Manau tave suklaidino, arba pati netaip supratai, mes tuokemes liepos 7 d ir uz vargonus mokejome 60lt uz giesmininke 40lt. o papuosimai visai atskirai dar + 200lt(2 dideles puokstes ir po 2 mazas ant klauptu) arba + 400lt jei nori ir tu puoksciu ir suolus papuost.
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2006 07 19, 14:10)
Mum tai taip idomiai su ta prisikelimo baznycia buvo. Mus atvaziavo kitas kunigas is vilkaviskio tuokti (musu pageidavimu). na ir nuejom ta diena kai reikejo uz viska moketi. Ta bobyte sako - vargonai 100 Lt, kunigui auka privaloma bet aukojate kiek norit  na as taip nustebau (visas gyvenimas esu pripratus kad auga baznyciai buna), sakau - o tai kunigui, ne baznyciai? Ji - kunigui. as - tai kad mus kitas kunigas tuoks. O ji taip susimete pavarte popierius - aaaa nu jo, o jus su juo atsiskaitysit. Tai as - be abejo. Tai tada ji sako - nereikia. Bet per pacias vestuves tai pagrindines durys buvo neatidarytos, reikejo ieit ir iseit per sonines biggrin.gif Gal ir geriau, nes foto tos durys uzdaros graziai atrodo. O be to daug sveciu i terasa kilo tai gal 200Lt sumokejom uz lifta smile.gif Tai va taip va smile.gif Ir musiskis kunigas sako - ai viskas cia uz pinigus....


nu mums taip neivardino, kad kunigui, ir tuoke prisikelimo baznycios kunigas, musu tik paklause kiek aukosim, padavem pinigus, jie uzsirase i kniga ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driuska: 19 liepos 2006 - 18:16
Zinokit, mane tie "ikainiai" gasdina... g.gif net sakyciau, pykdo...juk tai yra auka, kiek kas gali... ax.gif
Atsakyti
Na ir as pritariu, kad ikainiai baznycioje yra nesamone. Juk kiek zmogus nori tiek aukoja, butent kad cia yra auka, o ne koks nustatytas mokestis. Mes birzeli tuokemes Vytauto baznycioje, tai davem kunigeliui 200lt, plius baznycios papuosimas 40lt ir tai dar kunigas paeme pasiziurejo kiek duodam smile.gif sako nu uzteks, bet dar turesit saldainuku pazadeti smile.gif Nu siaip man tai negaila tikrai butumem atnese ir tu saldainiu, bet tokie pasisakymai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre5 @ 2006 07 21, 08:14)
Na ir as pritariu, kad ikainiai baznycioje yra nesamone. Juk kiek zmogus nori tiek aukoja, butent kad cia yra auka, o ne koks nustatytas mokestis. Mes birzeli tuokemes Vytauto baznycioje, tai davem kunigeliui 200lt, plius baznycios papuosimas 40lt ir tai dar kunigas paeme pasiziurejo kiek duodam  smile.gif  sako nu uzteks, bet dar turesit saldainuku pazadeti  smile.gif  Nu siaip man tai negaila tikrai butumem atnese ir tu saldainiu, bet tokie pasisakymai  blink.gif

Suprantu apie ka kalbi, nes pati tuoksiuos Vytautinej g.gif man ten viskas taip patinka, taip grazu, bet va sitie kunigo pasisakymai pinigu atzvilgiu schmoll.gif nezinau...nesinori gadintis sau nuotaikos, bet, kad tai tikra nesamone-pasakyti "stafke", tai tada ir pinigu gavimo orderi turi israsyti lotuliukas.gif
Atsakyti
mes davem 100 lt ax.gif
Atsakyti
doh.gif 400 lt uz prisikelimo baznycios puosima jei jau kam yra normalu, tai tegu jiems buna, bet normaliems zmonems tai yra apiplesimas. juk tuos pacias puokstes bobulytes laiko visa diena, o tuokiasi bent 10 poru ir jei nuo kiekvienos po 400 tai gaunasi 4000 jau uz tokius pinigus galima is geliu kilima nupinti o ne keles puokstes padeti. apsurdas kazkoks.
Atsakyti
manau 100lt yra labai tinkama suma ir nesvarbu, ar paprasta mazute kaimo baznytele, ar didziausia lietuvos katedra. na, jei turi pinigu ir nori aukoti daugiau, maximum 200lt. didesnes sumos yra absoliuti nesamone, va tokia mano kategoriska nuomone. tegu kunigai islenda is viesnamiu, nustoja prostitutes i viesbucio kambarius uzsakinet, ilsetis kuboje vietoj to, kad vaziuotu i privalomus susirinkimus vatikane, ir nereikes plest taip is zmoniu! kur jus galvojat, sueina jusu suaukoti pinigai? gal baznycios stogo remontui? biggrin.gif o gal tam, kad kunigelis irengtu vandentiekio sistema statomame name priemiestyje? greiciau jau pastarasis variantas. bjauriai pasnekejau, ir aisku, negalima taip sakyti apie visus. bet siek tiek zinau, ka kalbu, todel taip ir sakau. beje - kai viena vakara klube prasokau su vienu jaunu graziu vaikinuku, kuris mane lydejo namo, pirko kokteilius ir tt, o savaitgali pamaciau ta vaikinuka su sutana laiminant mano drauges santuoka, galvojau, apalpsiu is pasislykstejimo, gedos, pykcio... todel kategoriskai manau ir tikrai taip darysiu - baznyciai jaunieji turi aukoti ne daugiau 100lt. ir taip cia jau nemaza suma...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 22 liepos 2006 - 10:36
tiksliai nzn, rodos pirsliai mokejo 100, cia kacerginej
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2006 07 22, 00:01)
Suprantu apie ka kalbi, nes pati tuoksiuos Vytautinej g.gif man ten viskas taip patinka, taip grazu, bet va sitie kunigo pasisakymai pinigu atzvilgiu schmoll.gif nezinau...nesinori gadintis sau nuotaikos, bet, kad tai tikra nesamone-pasakyti "stafke", tai tada ir pinigu gavimo orderi turi israsyti lotuliukas.gif

Mano pazystamu pazystami tuokes birzelio 3d vytauto baznycioj ir kunigas uz vargonus paprase 300lt. Jie sako - kaip cia suprast, tegul tada mum negroja. Ir vistiek grojo.
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 07 22, 00:08)
mes davem 100 lt ax.gif



o mes paaukosim 100 litų ax.gif ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2006 07 18, 18:37)
Sveikutes dabar jau ir as galiu pasidalinti patirtim su jumis.Tuokemes Kaune Prisikelimo baznycioje.Kunigo bendravimu nesiskundziu, visai maloniai su mumis bendravo.
Aukos: mano teveliai - 100lt.
as su vyru - 200lt. + 60lt vargonai, + 40lt choro dainininke.
Papuosimai - 200lt uz 2 dideles puokstes salia kunigo, ir lygtai po 2 mazytes puoksteles ant tu kur klaupem.
+ 200lt us suolu papuosimus juostomis ir po mazyte gelyte ant kiekvieno suolo.(sio papuosimo mes nenorejome)

uz viska baznyciai paaukojome - 500lt mes ir 100lt mano teveliai.
Bet apie jokia stavke mums niekas neuzsimine.

Tikiuosi kamnors padejau.



šakės blink.gif doh.gif mano galva, žiauriai daug, tiek nei galėčiau, nei norėčiau sau leisti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2006 07 18, 18:37)
Sveikutes dabar jau ir as galiu pasidalinti patirtim su jumis.Tuokemes Kaune Prisikelimo baznycioje.Kunigo bendravimu nesiskundziu, visai maloniai su mumis bendravo.
Aukos: mano teveliai - 100lt.
as su vyru - 200lt. + 60lt vargonai, + 40lt choro dainininke.
Papuosimai - 200lt uz 2 dideles puokstes salia kunigo, ir lygtai po 2 mazytes puoksteles ant tu kur klaupem.
+ 200lt us suolu papuosimus juostomis ir po mazyte gelyte ant kiekvieno suolo.(sio papuosimo mes nenorejome)

uz viska baznyciai paaukojome - 500lt mes ir 100lt mano teveliai.
Bet apie jokia stavke mums niekas neuzsimine.

Tikiuosi kamnors padejau.


Cia tai ziauriai. Nesuprantu kam tevai atskirai turejo aukot ir tada kam jus? O jus buvot pakele akis i vargonus ar buvo ten vargoninke ir soliste atskirai? Nes mes kai buvom tai buvo vargoninke+soliste viename asmenyje, ir paeme 100Lt. Papuosimu tai irgi neemem, nes buvo prie altoriaus tos dvi puokstes (kurios buna visada) ir pati baznycia pakankamai puosni. Man isviso toj prisikelimo baznycioj toks aferizmas. Anksciau kaip rasiau del aukos kunigui. Paskui del floristes, ta boba kisha kazkokios floristes telefona. O gal as noriu savo gelem puostis? O kas paskui buna su tom gelem kurios kainuoja tiek simtu? Tipo yr floriste ir jau viskas. Lupa kiek kas netingi.
Atsakyti