Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

Gal kas nors tuokėtės Petrašiūnų bažnyčioje? Kiek aukojote? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2006 03 22, 16:18)
Gal kas nors tuokėtės Petrašiūnų bažnyčioje? Kiek aukojote?  rolleyes.gif


Įkišiu ir aš savo trigrašį, nors ir nesituokiau Petrašiūnuiose, bet buvau ten laisvo stovio pažymos pasiimti blush2.gif

Man toookį didelį įspūdį paliko kunigas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Jei nebūčiau kitur jau sutarusi, tikrai ten norėčiau tuoktis... blush2.gif Kol parašė man pažymą, pašnekėjom kaip su senu geru pažįstamu, nors pirmą kartą jį mačiau thumbup.gif Na vienu žodžiu labai geru žodžiu jį prisimenu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2006 03 22, 16:54)
Įkišiu ir aš savo trigrašį, nors ir nesituokiau Petrašiūnuiose, bet buvau ten laisvo stovio pažymos pasiimti  blush2.gif

Man toookį didelį įspūdį paliko kunigas  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Jei nebūčiau kitur jau sutarusi, tikrai ten norėčiau tuoktis... blush2.gif Kol parašė man pažymą, pašnekėjom kaip su senu geru pažįstamu, nors pirmą kartą jį mačiau  thumbup.gif  Na vienu žodžiu labai geru žodžiu jį prisimenu wub.gif


Aš ten krikštyta buvau, todėl mes vieną dieną nuvažiavom ten pasiimti mano krikšto ir laisvo stovio pažymos. Kunigas mums abiems padarė labai gerą įspūdį. Toks mielas ir gerietis pasirodė, kad mes, nors ir buvom nutarę tuoktis kitoje bažnyčioje, labai greit apsigalvojome ir pasirinkome Petrašiūnų bažnyčią savo jungtuvėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(n-e-r-i @ 2006 03 10, 14:08)
O as manau, kad pats per visa ta jauduli nei tu zvakiu matai, nei tu vargonu girdi. Rupi kaip tik cia to ziedo su ilgais nagais neismetus... biggrin.gif



QUOTE(n-e-r-i @ 2006 03 10, 15:49)
biggrin.gif Mat kaip biggrin.gif O as ir nezinojau biggrin.gif Kaip tycia savo vestuvem uzsiauginau super ilgus savo naturalius nagus biggrin.gif Tik va problema ta ir buvo, zieda paimti nuo lekstutes jo neismetant biggrin.gif



QUOTE(lijo @ 2006 03 12, 21:32)
va va lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif reiks pasitreniruoti

Na jei kam pravers, tai pamokinsiu, kaip imant is lekstutes neismesti ziedelio. mirksiukas.gif
Jei jus ilgais nagais, imkite smiliu ikisdamos i zieduko vidu, tada ji truputi paverskite paspausdamos briaunele, ziedukas tarsi uzsimaus jums. O jau turedamos rankose galesit pasitaisyti ir kita ranka. Jei imsite dviem pirstais kaip pincetu, tai didele tikimybe ismesti doh.gif , arba sugrabalioti tik is penkto karto biggrin.gif . Jau tie nagai biggrin.gif , vienos problemos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2006 03 23, 12:16)
Aš ten krikštyta buvau, todėl mes vieną dieną nuvažiavom ten pasiimti mano krikšto ir laisvo stovio pažymos. Kunigas mums abiems padarė labai gerą įspūdį. Toks mielas ir gerietis pasirodė, kad mes, nors ir buvom nutarę tuoktis kitoje bažnyčioje, labai greit apsigalvojome ir pasirinkome Petrašiūnų bažnyčią savo jungtuvėms  4u.gif


O mano vyras norėjo tuoktis kitoje bažnyčioje, tai neperkalbėjau blush2.gif

Jus sveikinu su labai geru pasirinkimu mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2006 03 23, 14:42)
O mano vyras norėjo tuoktis kitoje bažnyčioje, tai neperkalbėjau  blush2.gif

Jus sveikinu su labai geru pasirinkimu  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


ačiū mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kas tuokėtės Vilniuje bernardinuose, kiek mokėjote, tiesiog labai įdomu?
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2006 03 29, 09:54)
Merginos, kas tuokėtės Vilniuje bernardinuose, kiek mokėjote, tiesiog labai įdomu?



verysad.gif Tai nera kas tuokėsi bernardinuose verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2006 03 29, 09:54)
Merginos, kas tuokėtės Vilniuje bernardinuose, kiek mokėjote, tiesiog labai įdomu?


Mes greitai ten tuoksimės bigsmile.gif Bet dar nenusprendėme kiek aukosime..turbūt liudininkai aukos ir mums bus paslaptis tongue.gif
Bet manau 100-150 lt. Praeitais metais Sv. Onos pazistami tuokes tai 100 lt aukojo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 03 30, 08:02)
Mes greitai ten tuoksimės   bigsmile.gif  Bet dar nenusprendėme kiek aukosime..turbūt liudininkai aukos ir mums bus paslaptis  tongue.gif
Bet manau 100-150 lt. Praeitais metais Sv. Onos pazistami tuokes tai 100 lt aukojo  blink.gif


Ačiū labai už atsakymą biggrin.gif
nu aišku, mes irgi galvojame apie panašią sumą, tik nebuvom tikri ar užtektų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa@: 30 kovo 2006 - 08:45
mes buvom dave 100lt.
ir dar uz papuosimus 40lt.baznycia buvo nuostabiai papuosta smile.gif
Atsakyti
Gal žinot kiek plešia Vytauto bažnytėlėj, Kaune? g.gif Kiek supratau, tai kunigas mėgėjas savo kainą jau iškart pasakyt.. biggrin.gif O kada jis ją pasako..? Kada tuos pinigėlius jau jam įduot..? g.gif Gal kuri konkrečiai žinote...? g.gif
Atsakyti