Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

na tie, kurie taškosi pinigais į kairę ir į dešinę gali ir 1 000 Lt duot tongue.gif man tai kas? na, bet jei pasitaikys 2-3 turčiai, kurie po 1 000 Lt paaukos, tai kitą kartą kunigėlis tikriausiai pamanys, kad geresni laikai atėjo ir dabar TIEK ir REIKIA prašyt doh.gif

Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 02 22, 19:40)
man ir keista,kai žmonės išleidžia tūkstančius visai šventei, o Bažnyčiai pagaili..
arba už Bažnyčios puošimą floristams sumoka 400, o pačiai Bažnyčiai paaukoja 100...


Niu čia tai pritariu drinks_cheers.gif Man negaila bažnyčiai ir kelių šimtų litukų, ypač kai vestuvių išlaidos skaičiuojamos tūkstančiais, bet KIEK aš turiu aukoti, vistiek negražu nurodyti schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Niu sakykit ką norit blush2.gif Tai tada oficialiai kažkur tegul skelbia ar ant durų galų gale pakabina kainas, tai visi žinos ir nepyks lotuliukas.gif Aukos dydis vistiek neturi būti nurodomas protest.gif
Atsakyti
Paskaičiau aš čia jūsų pasisakymus ir natūraliai kyla klausimas, o kiek iš jūsų tikrai tikinčių ir sekmadieniais dalyvaujančių šv. mišiose? Verkiam, kad kunigai tokie ir šokie, bet tikėjimas visiškai nesusijęs su kunigais. Jei nors kiek domitės santuokos sakramentu, tai turbūt žinote, kad santuokos sakramentą teikia vienas kitam sužadėtiniai, o kunigas yra tik liudytojas to sakramento Dievo akyse.
Mums net nekilo jokių svarstymų, kad va bažnyčiai duosime mažiau ir taip pataupysime, kad galėtume kažką ten daugiau sau leisti.
Dėl žiedlapių, tai visus į vietas sustatė ir paaiškino ką daryti mūsų operatorius. Kol mes priiminėjome sveikinimus iš visų, jis sustatė poras (žiedlapius bėrė porininkai ir mūsų draugai). Po to dar mus fotografas nupaveikslavo ir mes išėjom iš bažnyčios kai jau visi svečiai buvo lauke ir laukė mūsų pasirodančių. Jokio chaoso nebuvo.
Mes kai atvažiavome į bažnyčią (atvažiavome 30 minučių anksčiau), tai per tą laiką svečiai susėdo į vietas, poros mūsų laukė prie bažnyčios durų, o mes nuėjome su piršliais į zakrastiją. ten su brangiausiuoju turjėome laiko pasiskaityti savo tekstus iš Šv. Rašto (juos patys skaitėme per sutuoktuvių šv. mišias) ir tada mes patys ( o ne piršliai) paaukojome bažnyčiai. Paskui prieš ceremoniją nuėjome į bažnyčios gal, kur mūsų laukė poros ir mus kunigas skambant vargonų muzikai įvedė į bažnyčią. Už mūsų ėjo piršliai ir poros pagal eiliškumą. Porininkai sėdėjo pirmuose suoluose, o mums ir piršliams buvo paruoštos kėdės prie altoriaus. Mums dešinėje altoriaus pusėje, o piršliaims- kairėje. Tad mums nereikėjo stovėti šv. mišių metu. Įkelsiu foto iš mūsų sutuoktuvių ceremonijos, joje gerai matosi altorius..
Atsakyti
QUOTE(n-e-r-i @ 2006 02 21, 21:34)

Dėl mokeščio bažnyčiai. Jei man kunigas būtų pasakęs kiek reikės mokėti - būčiau rinkusis kitą bažnyčią. Dabar tuokėmės Šiauliuose šv. Jurgio bažnyčioje. Likome labai patenkinti. O kunigui mokėjome tik po santuokos (200Lt nors prieš tai planavome 100Lt). Žinoma, jei leidžiate limuzinams, tai galite ir bažnyčią labiau palepinti... ir kunigui brendžio nupirkti... tongue.gif Na bent tą dieną tikrai norėsite išlaidauti...

Apie žiedlapius ir salės puošybą. Bent Šiauliuose tai floristės papuoš už 400Lt. Tik va tai tikrai reiktų paderinti su klebonu.




IR mes nusprendeme tuoktis Šiauliuose šv. Jurgio bažnyčioje, nes labai dideli ispudi daro klebonas Egidijus. Papasakok jei gali , kokia buvo ceremonija, ar buvo papuosta baznycia. Labai idomu visos smulkmenos. bigsmile.gif
P.S. Jei nesunku parasyk man i AZ, nes cia bus ne i tema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taya: 26 vasario 2006 - 13:30
QUOTE(Vaiduze @ 2006 02 26, 01:06)
Paskaičiau aš čia jūsų pasisakymus ir natūraliai kyla klausimas, o kiek iš jūsų tikrai tikinčių ir sekmadieniais dalyvaujančių šv. mišiose? Verkiam, kad kunigai tokie ir šokie, bet tikėjimas visiškai nesusijęs su kunigais. Jei nors kiek domitės santuokos sakramentu, tai turbūt žinote, kad santuokos sakramentą teikia vienas kitam sužadėtiniai, o kunigas yra tik liudytojas to sakramento Dievo akyse.
Mums net nekilo jokių svarstymų, kad va bažnyčiai duosime mažiau ir taip pataupysime, kad galėtume kažką ten daugiau sau leisti.
Dėl žiedlapių, tai visus į vietas sustatė ir paaiškino ką daryti mūsų operatorius. Kol mes priiminėjome sveikinimus iš visų, jis sustatė poras (žiedlapius bėrė porininkai ir mūsų draugai). Po to dar mus fotografas nupaveikslavo ir mes išėjom iš bažnyčios kai jau visi svečiai buvo lauke ir laukė mūsų pasirodančių. Jokio chaoso nebuvo.
Mes kai atvažiavome į bažnyčią (atvažiavome 30 minučių anksčiau), tai per tą laiką svečiai susėdo į vietas, poros mūsų laukė prie bažnyčios durų, o mes nuėjome su piršliais į zakrastiją. ten su brangiausiuoju turjėome laiko pasiskaityti savo tekstus iš Šv. Rašto (juos patys skaitėme per sutuoktuvių šv. mišias) ir tada mes patys ( o ne piršliai) paaukojome bažnyčiai. Paskui prieš ceremoniją nuėjome į bažnyčios gal, kur mūsų laukė poros ir mus kunigas skambant vargonų muzikai įvedė į bažnyčią. Už mūsų ėjo piršliai ir poros pagal eiliškumą. Porininkai sėdėjo pirmuose suoluose, o mums ir piršliams buvo paruoštos kėdės prie altoriaus. Mums dešinėje altoriaus pusėje, o piršliaims- kairėje. Tad mums nereikėjo stovėti šv. mišių metu. Įkelsiu foto iš mūsų sutuoktuvių ceremonijos, joje gerai matosi altorius..



taip, Vaiduže, man TIKĖJIMAS ir dalyvavimas Šv. mišiose sekmadieniais visiškai nesusiję dalykai schmoll.gif jūs gi duodami bažnyčiai pinigus patys nusistatėte tą sumą, kurią galite aukoti smile.gif ? žadu duot tiek, kiek galiu ir manau esant tikslinga...
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 02 27, 19:48)
taip, Vaiduže, man TIKĖJIMAS ir dalyvavimas Šv. mišiose sekmadieniais visiškai nesusiję dalykai  schmoll.gif jūs gi duodami bažnyčiai pinigus patys nusistatėte tą sumą, kurią galite aukoti  smile.gif ? žadu duot tiek, kiek galiu ir manau esant tikslinga...


cool.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 02 27, 19:48)
taip, Vaiduže, man TIKĖJIMAS ir dalyvavimas Šv. mišiose sekmadieniais visiškai nesusiję dalykai  schmoll.gif jūs gi duodami bažnyčiai pinigus patys nusistatėte tą sumą, kurią galite aukoti  smile.gif ? žadu duot tiek, kiek galiu ir manau esant tikslinga...


Nenoriu dėl to diskutuoti, bet tikinčiam žmogui, tai du neatsiejami dalykai..
O tuoktis bažnyčioje tik dėl mados ir gražių nuotraukų tai jau išvis pasityčiojimas iš tikėjimo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2006 02 27, 23:39)
Nenoriu dėl to diskutuoti, bet tikinčiam žmogui, tai du neatsiejami dalykai..
O tuoktis bažnyčioje tik dėl mados ir gražių nuotraukų tai jau išvis pasityčiojimas iš tikėjimo..  doh.gif


TIKĖJIMAS, mano požiūriu, neapsiriboja vien vaikščiojimu į bažnyčią ir aukų dalybomis... likau nesupratusi, kaip JŪS nusprendėtė aukoti tiek, kiek paaukojote blink.gif ?
Papildyta:
QUOTE(kulka @ 2006 02 27, 21:12)



drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Musu vestuves bus kuklios, be jokiu baliu...Baznyciai manau duosime 100 lt ir saldainiu dezute kunigeliui...Manau, kad tai normali auka...Kiekvienas duoda pagal savo isgales, juk nuo pinigeliu sumos nepriklauso tikejimo stiprumas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Siandra @ 2006 02 28, 13:54)
Musu vestuves bus kuklios, be jokiu baliu...Baznyciai manau duosime 100 lt ir saldainiu dezute kunigeliui...Manau, kad tai normali auka...Kiekvienas duoda pagal savo isgales, juk nuo pinigeliu sumos nepriklauso tikejimo stiprumas  tongue.gif




NEPRIKLAUSO drinks_cheers.gif arba bent jau turėtų nepriklausyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 02 28, 16:22)
NEPRIKLAUSO  drinks_cheers.gif arba bent jau turėtų nepriklausyti  mirksiukas.gif




Tikrai neturetu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Siandra @ 2006 02 28, 17:26)
Tikrai neturetu  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif



rolleyes.gif
Atsakyti