Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(irmaliet @ 2005 10 10, 14:49)
Aš sutinku, kad  kas kiek nori tas tiek aukoja bažnyčiai... Mes aukojome 200 lt, nes buvo šv. Mišios.

Tik del visu buteliu su alkoholiu, tai...
Dalyvavau viename pokalbyje su kunigu, kuomet jis dalinosi savo patirtimi, kai pulkai dovanoja po buteli.. "tai jei tais metais daug vestuviu, - sako-  isivaizduokit, ką man su tais buteliais veikti?! Nors imk ir siūsk ką nors į turgų parduoti. "

Pagalvokim apie tai, kad kunigui reikia ir atlyginimus tarnautojams mokėti. Negi buteliais mokės?



...jo, man buteli dovanot kunigui irgi nekilo mintis... ne santechnikas gi koks... tongue.gif
Atsakyti
sutinku, kad aukojama tiek kiek norima. Mes aukojome 200 lt. nes šv. Mišios buvo. Be to mums norėjosi tiek.

O dėl alkoholio, tai...
Teko pries keleta metu dalyvauti pokalbyje su kunigu, kai jis dalinosi savo patirtimi: "įsivaizduokite,kai vienais metais parapijoje tuokėsi daug porų ir dauguma aukojo buteliais ir saldainiais. Ką tuomet daryt reikėjo su tais buteliais... Nors imk ir keliauk į turgų parduoti..." doh.gif

Pagalvokim apie tai, kad parapijos turi išsilaikyti. Jos turi tarnautojų, kuriems reikia bent kažkaip atsidėkoti už pastangas ir t.t.
Be to kiek iš mūsų aukoja bažnyčiai per metus ? g.gif
Ne manau kad labai daug... o save laikom baznycios nariais...
Tad bent galėtume paremti...
Bet čia žinoma kiekvieno reikalas. smile.gif
Sėkmės
Atsakyti
Zziuriu kainos sukasi apie 100Lt, uz ceremonija su misiomis 200 Lt. O man kai kas sake , kad Siauliu katedroje uz ceremonija su misiomis reikia moketi maziausiai 500 Lt. Cia neperdaug??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 09 26, 10:28)
Kunigas per visą ceremoniją viską šnekėjo mintinai, iš jokių knygų neskaitė,


Del skaitymo, tai man buvo kiles toks klausimas: nugi moka jie ten atmintinai, ko dar i tas knygas ziuri? Bet dede kunigas paaiskino, kad nors jie ir moka visas misias atmintinai, bet privalo skaityti is knygos. Tokios taisykles sake mirksiukas.gif
Paziuresiu kaip per musu vestuves bus biggrin.gif
O 100lt manau pakankamai.
Mums kyla problemu su baznycia, nes turim sava kuniga ir jis dirba ne Lietuvoje, tai kitas kunigas tures uzleisti mums savo baznycia. Todel greiciausiai teks tam kunigeliui duoti bent jau 100lt, kad uzleistu baznycia mums ir savam kunigui. Daugiau duoti nesiruosiu, nebent visai nesileis i kalbas del baznycios, o taip gali buti, zinant tenyksti kuniga... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
ni ni schmoll.gif 100 ir nedaugiau schmoll.gif man 2 dienas reikia dirbti, kad tuos pinigus uždirbt... esu tokių istorijų girdėjusi apie tai, kur kunigai aukas išleidžia, kad brrr smile.gif
Atsakyti
O mes aukojome 200 litų. Tiesa teko ilgokai pavargti, kol mes tuos pinigus įdavėme.. tik kai jau pasakėme, kad jei neims iš mūsų tiesiai, tai nunešime ir įmesime į aukų dėžutę, tada paėmė.. kunigas mūsų geras pažįstamas, apie tokį žmogų visi sako- Kunigas iš didžiosios raidės. Tad tikrai žinome, kad mūsų paaukoti pinigėliai nebus prauliavoti.. daugiau nenešėme jokių butelių ir jokių lauknešėlių..
Tiesa, mūsų vestuvės buvo su šv. Mišiomis ir buvo labai graži ceremonija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2006 02 19, 19:58)
O mes aukojome 200 litų. Tiesa teko ilgokai pavargti, kol mes tuos pinigus įdavėme.. tik kai jau pasakėme, kad jei neims iš mūsų tiesiai, tai nunešime ir įmesime į aukų dėžutę, tada paėmė.. kunigas mūsų geras pažįstamas, apie tokį žmogų visi sako- Kunigas iš didžiosios raidės. Tad tikrai žinome, kad mūsų paaukoti pinigėliai nebus prauliavoti.. daugiau nenešėme jokių butelių ir jokių lauknešėlių..
Tiesa, mūsų vestuvės buvo su šv. Mišiomis ir buvo labai graži ceremonija ax.gif



o ar ilgai ta proga mišios vyksta ax.gif ?
Atsakyti
Sveikos

Aš taip vis galvoju, o kada geriau duoti tuos pinigėlius? g.gif

Draugė pasakojo, kad davė kunigui pinigų, kai paskutinį kartą ėjo pas jį prieš vestuves, o vestuvių dieną buvo kitas kunigas ir po ceremonijos pasikvietė piršlius ir paprašė paaukoti!!!
Piršlei buvo nustebę, bet davė 20Lt.

Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 02 19, 20:02)
o ar ilgai ta proga mišios vyksta  ax.gif ?


Vyko 40- 45 min.





Papildyta:
QUOTE(Renatuxx @ 2006 02 19, 22:12)
Sveikos

Aš taip vis galvoju, o kada geriau duoti tuos pinigėlius? g.gif

Draugė pasakojo, kad davė kunigui pinigų, kai paskutinį kartą ėjo pas jį prieš vestuves, o vestuvių dieną buvo kitas kunigas ir po ceremonijos pasikvietė piršlius ir paprašė paaukoti!!!
Piršlei buvo nustebę, bet davė 20Lt.



Mes buvom pas kunigą nuėję išvakarėse aptarti paskutinių ceremonijos detalių ir tada norėjom paaukoti, bet iš mūsų nepamėmė- pasakė neduokit iš anksto, nes kaip bus jei iki to laiko numirsiu tongue.gif Tai mes davėme pinigėlius prieš tuoktuves, o iki tol niekam nebuvom aukoję nė cento (apart įprastos aukos sekamdieniais per šv. mišias ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiduze: 19 vasario 2006 - 22:07
QUOTE(Vaiduze @ 2006 02 19, 20:58)
O mes aukojome 200 litų. Tiesa teko ilgokai pavargti, kol mes tuos pinigus įdavėme..


Jums gerai blush2.gif O mūsų tiesiai šviesiai pareikalavo duoti 200 Lt blink.gif blink.gif blink.gif Dar paskui kai piršlys nuėjo santuokos liudijimo po ceremonijos, tai dar 50 Lt nuplėšė blink.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2006 02 20, 08:43)
Jums gerai  blush2.gif  O mūsų tiesiai šviesiai pareikalavo duoti 200 Lt  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Dar paskui kai piršlys nuėjo santuokos liudijimo po ceremonijos, tai dar 50 Lt nuplėšė  blink.gif  bash.gif


oho, siaubas, mums tai tiesiai po ceremonijos visu akivaizdoje atiodave santuokos liudijimą.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2006 02 20, 09:43)
Jums gerai  blush2.gif  O mūsų tiesiai šviesiai pareikalavo duoti 200 Lt  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Dar paskui kai piršlys nuėjo santuokos liudijimo po ceremonijos, tai dar 50 Lt nuplėšė  blink.gif  bash.gif



na nesuprantu doh.gif duodi tiek, kiek išgali - tai yra auka... o čia jau bizniuku kvepia rolleyes.gif
Atsakyti