Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

Mielosios, gal zinote kokie ikainiai sv. Jonu baznycioje Vilniuje? g.gif
Atsakyti
Mes už 1h ilgio ceremoniją kartu su mišiomis aukojome 200Lt. Žinant kad tam reikalui buvo pakviestas kunigas iš kitos parapijos, kuris puikiai vedė visą ceremonija, nesigailim tiek nemažai paaukoję... biggrin.gif
Kaip kažkas sakė, kad per ilgai atsibos ir t.t. Man tas 1hikas taip greitai praėjo, džiaugiuosi kad tai truko ne 10-15min, kitaip būt atrodę: įeinam, užsimaunam žiedus, bučkis, parašai, šeinam... biggrin.gif
Atsakyti
Mes už labai gražią maždaug 40 min ceremoniją paaukojom 100 Lt. Manau nei daug nei mažai - kaip tik tiek kiek reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų už 15-20 min ceremoniją paprašė 200 Lt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvių ceremonija bažnyčioje (Šv. Trejybės bažnyčia, Miroslavas) taip pat vyko su mišiomis. Užtruko apie 1 val. Iš pat pradžių, kai planavom savo išlaidas vestuvėms, bažnyčiai buvom paskyrę tik 100 Lt, bet po nuostabaus pokalbio su kunigu buvo nebegaila ir žymiai daugiau. Kodėl? Už tai, kad paaiškino bažnytinės santuokos esmę ir t.t. Taigi, dėl riboto vestuvių biudžeto bažnyčiai paskyrėme tik 300 Lt (o norėjosi daug daugiau smile.gif)

Vestuvių ceremonija bažnyčioje buvo nuostabi, nors už ją mokėjome po ceremonijos ir kiti nežinojo, kiek aukosime. Prie jos gražumo labai prisidėjo jaunikio sesuo (grojo gitara ir giedojo), jaunikio mama - suorganizavo atnašavimo ceremoniją. Labai džiaugiuosi, kad Šv.Mišiose dalyvavo mūsų tėvai, broliai, seserys ir nuolatiniai draugai.

Ceremonija buvo didinga ne dėl to, kad truko 1 val., o dėl to, kad vyko širdžiai artimoje bažnyčioje bei tuo metu su mumis buvo artimiausi žmonės, kurie mums linkėjo nuostabaus gyvenimo.

Po poros savaičių dalyvavome vyro bendradarbio vestuvėse, kurios vyko Kauno Prisikėlimo bažnyčios koplytėlėje ant stogo. Ceremonija buvo be mišių, truko apie 15-20 min (tiesą sakant į laikrodį nežiūrėjau). Ji man taip pat buvo labai nuostabi, nors ir vyko trumpiau smile.gif

Linkiu visoms pajusti santuokos grožį wub.gif
Atsakyti
Mes tuokiames Garliavos baznycioje. Ceremonija truko apie 30-40 min. Likom labai suzaveti, nes musu nuostabai klebonas pats grojo gitara ir giedojo. Baznycia net be musu prasymo buvo papuosta baltais kaspinais prie suoliuku ir geliu puokstemis prie didziojo altoriaus. Aukojom po ceremonijos - 70 Lt.
Atsakyti
mes tuokemes Prisikelimo baznycioje tai kunigui aukojome 100lt ir plius mokejome vargonams ir giedotojai 100lt.buvo tiesiog nuostabu! thumbup.gif
Atsakyti
mes paaukojome 100 lt, jau kai neseme visus popierius mums kunigas pasake, kad mums aukoti reiktu iki 100 lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatulka @ 2005 09 01, 10:44)
tai jau taip, Vytauto baznycioj ir mums ta pati istorija su 200lt nutiko. bet dar kai taip konkreciai pasake:"pas mus aukele nuo 200lt prasideda, ir dar vos ne kiek negaila, tai suprantat, mes is 7 dalinames" tai sakiau reiks duot 210lt, kad pasidalintu visi po lygiai:smile.gif)) + dar atskirai 30lt uz papuosima ir 5lt uz zvakutes:smile.gif))


Sveikutės, šiaip aš vis nenustoju stebėtis, kaip tas pats žmogus su vinais kalba vienaip, su kitais kitaip. Jau kažkur rašiau, kad mes 2004 m. vasarą buvom liudininkais draugės vestuvėse, kurios buvo Vytauto bažnyčioje, tai kaip liudininkai davėm 100 Lt, jaunieji nieko nedavė. Iš mūsų daugiau nei cento nepaprašė ir dar paklausė ar tiktai galim tiek skirti. Tik sugėdino, kad saldainių neatnešėm, tai po ceremonijos ir jų nunešėm.

Šiais metais mes patys tuokėmės Vytauto bažnyčioje, pristatėm visus reikalaujamus dokumentus, o jų buvo nemažai, gavom vyskupo leidimą ir vsio. Lankėmės prieš santuoką pas kunigą ne vieną ir ne du kartus, nes mums kažkaip ilgai vis leidimo nedavė, nes kaip tik tuo metu vyko Popiežiaus laidotuvės, tai vyskupas buvo išvykęs, paskui atseit daug popierių jam susikaupę, nespėja pasirašinėti. Kai gavom leidimą, paskambino, kad viskas tvarkoj, galim ateiti galutinę anketą užsipildyti. Nei karto nedavėm nei cento ir jokių užuominų apie pinigų sumą, kurią turėsim sumokėti nebuvo. Mes prieš ceremoniją davėm vokelyje 100 Lt ir aišku saldainių maišiuką. Tarp mūsų ir kitos santuokos buvo 45 minučių tarpas, tai konvejerio nepajutau (ačiū Bagyriukei, kad ji savo santuoką perkėlė iš 13.30 į 13.45 val.) Kunigas per visą ceremoniją viską šnekėjo mintinai, iš jokių knygų neskaitė, stovėj nedideliu atstumu nuo jo, jis visą laiką žiūrėjo tai man, tai vyrui į akis ir šypsojosi, mes taip pat atsakėm šypsenom, dėl to paskui visi klausinėjo, ko mes ten prie altoriaus išsivėpę stovėjom. Kaip galima nesišypsoti žmogui, kuris žiūri tau į akis ir šypsosi????????/
Atsakyti
Geras... man dar neteko susidurt kad kazkokios kainos yra uz tam tikros trukmes ceremonija... Mes tuokemes Bernardinu baznycioj, ten kiek gali, tiek ir paaukoji. Mano sesuo kai tekejo, aukojo 50 lt, mes aukojom 100 lt. Ceremonija truko pusvalandi kazkur... Ir kadangi apskritai ten apie pinigus niekas nekalba, tai vargu ar cereminija nuo pinigeliu gali priklausyti... po visko prieini ir padekoji kunigui, paduodi pinigelius...
Atsakyti
mes kai nuejom i baznycia tai niekas nieko net neminejo apie kazkokias kainas.
bet mes patys (t.y. pirsliai) padave 100lt ir buteli su saldainiais.kas kiek gali tas tiek ir skiria siam reikalui.
Atsakyti
Aš sutinku, kad kas kiek nori tas tiek aukoja bažnyčiai... Mes aukojome 200 lt, nes buvo šv. Mišios.

Tik del visu buteliu su alkoholiu, tai...
Dalyvavau viename pokalbyje su kunigu, kuomet jis dalinosi savo patirtimi, kai pulkai dovanoja po buteli.. "tai jei tais metais daug vestuviu, - sako- isivaizduokit, ką man su tais buteliais veikti?! Nors imk ir siūsk ką nors į turgų parduoti. "

Pagalvokim apie tai, kad kunigui reikia ir atlyginimus tarnautojams mokėti. Negi buteliais mokės?
Atsakyti