Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(maza:) @ 2005 08 23, 15:08)
Kaip man skauda širdį dėl tos bažnyčios... cry.gif
Kažkaip rinkausi rinkausi ir taip nusirinkau man tokį SVARBŲ dalyką....... cry.gif  cry.gif

Pasistenk ne taip imti į širdį, jei jau vėlu ką nors keisti console.gif
Geriau žiūrėti į teigiamus dalykus: bažnyčia bus graži, gražiai papuošta, o juk svarbiausia, kad jūs prisieksite vienas kitam. Linkiu, kad nejustum konvejerio ir kad justum ir aplinkos, ir to momento iškilmingumą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 08 23, 14:13)
Pasistenk ne taip imti į širdį, jei jau vėlu ką nors keisti console.gif
Geriau žiūrėti į teigiamus dalykus: bažnyčia bus graži, gražiai papuošta, o juk svarbiausia, kad jūs prisieksite vienas kitam. Linkiu, kad nejustum konvejerio ir kad justum ir aplinkos, ir to momento iškilmingumą  4u.gif


Panašiai save ir raminu, nes pakeisti nieko negaliu... nors tyliai keikiu save,kad nenuėjau prieš tai pasižiūrėti tos ceremonijos, nes turėjau beveik visą vasarą (su Vytauto bažnyčios kunigu tarėmes tik liepos pabaigoje).

O įsijausti per 10 min. man tikrai nepavyks...save žinau...be to nuo mažumės svajojau apie ceremoniją kuri trunka bent jau pusvalandį... cry.gif

Bet kaltinti galiu tik save...
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2005 08 21, 21:59)
O mes ruošiamės duoti kunigui 50 litų, mes tuoksimės Kaune, Palemono bažnyčioje. Labai graži bažnyčia.  wub.gif Kiek girdėjau, tai ten kiek duodi, tiek gerai. Niekas nekabina akių, kiek gali, tiek ir duodi. ax.gif  thumbup.gif

Taip, tai tiesa, mes ten pat susituokėm, ir apie jokias sumas kalbos nebuvo, net patys klausėm, kada gi ir kiek, tai sako bet kada, galit prieš ceremoniją ar po jos, net jei būtumėm nedavę, vistiek būtų nieko nesakę smile.gif nes per tą jaudulį tai tik po ceremonijos nunešėm, ir tai vos prisiminėm blush2.gif blush2.gif blush2.gif Aišku bažnyčia nebuvo labai papuošta, bet ji pati yra labai graži. Ir tą dieną buvome mes vieninteliai, todėl nebuvo jokio konvejerio, niekas niekur neskubėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALMUŠKA: 23 rugpjūčio 2005 - 15:16
QUOTE(maza:) @ 2005 08 23, 15:31)
Panašiai save ir raminu, nes pakeisti nieko negaliu... nors tyliai keikiu save,kad nenuėjau prieš tai pasižiūrėti tos ceremonijos, nes turėjau beveik visą vasarą (su Vytauto bažnyčios kunigu tarėmes tik liepos pabaigoje).

O įsijausti per 10 min. man tikrai nepavyks...save žinau...be to nuo mažumės svajojau apie ceremoniją kuri trunka bent jau pusvalandį... cry.gif

Bet kaltinti galiu tik save...

o gal kaip tik jums pasiseks ir ta ceremonija bus pusvalandzio, gal kaip tik ta diena bus nedaug jaunuju. O kuria diena jus tuoksites? doh.gif doh.gif paskui tik pastebejau paraste doh.gif doh.gif Manau del jaudulio nepastebesi ceremonijos trukmes ir ji tau bus nuostabi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnelev: 23 rugpjūčio 2005 - 15:29
QUOTE(Valentinka @ 2005 08 11, 20:46)
Taip buvo ir mūsų atvėju Vytauto bažnyčioje Kaune, kunigas pasake: "Na jūs žinote, kad reikia paaukoti bažnyčiai nuo 200 lt ir daugiau, jau kiek jūs nuspręsit skirti... "ir t.t.  blink.gif
Planavome duoti 100 lt, tai buvau apakus kai taip pasakė.  Davėmė 200 lt -maniškis nepasikuklino, o aš tai neduočiau  schmoll.gif


Mums irgi taip pat buvo doh.gif blink.gif Nervuoja, kai įvardijamos konkrečios sumos mad.gif bash.gif Nu ką darysi, paaukojom... unsure.gif Beje, kai piršlys po ceremonijos nuėjo santuokos liudijimo pasiimti, tai dar 50 Lt nulupo ir saldainių bash.gif Reketavimo viršūnė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 08 30, 10:42)
Mums irgi taip pat buvo  doh.gif  blink.gif Nervuoja, kai įvardijamos konkrečios sumos  mad.gif  bash.gif  Nu ką darysi, paaukojom... unsure.gif  Beje, kai piršlys po ceremonijos nuėjo santuokos liudijimo pasiimti, tai dar 50 Lt nulupo ir saldainių bash.gif  Reketavimo viršūnė  unsure.gif

buvom mes šią savaitę sveikint draugų, kurie tuokesi Vytauto bažnyčioj, tai man taip nepatiko, toks falšyvas kunigas pasirodė schmoll.gif doh.gif ... ačiū dievui, kad neprieme jis mūsų... nes savo ceremonijos katedroje nuoširdumo gyvenime nepamiršiu nei aš nei tie kurie dalyvavo... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 08 30, 10:07)
buvom mes šią savaitę sveikint draugų, kurie tuokesi Vytauto bažnyčioj, tai man taip nepatiko, toks falšyvas kunigas pasirodė  schmoll.gif  doh.gif


o kodėl jis tau falšyvas atrodė? g.gif
man jis kaip tik labai nuoširdus!
Atsakyti
Gal kas tuokiates Bernardinu ar sv Onos bažnyčioje?...kaip ten su pinigėliais?

Tiesa, mane labai suglumino,kad Bernardinų b-je koplyčioje negroja niekas...kaip čia galima suderinti..laiko visai mažai, bet kažką daryti reikia..patarkit, kaip dėl muzikytės???
Atsakyti
tai jau taip, Vytauto baznycioj ir mums ta pati istorija su 200lt nutiko. bet dar kai taip konkreciai pasake:"pas mus aukele nuo 200lt prasideda, ir dar vos ne kiek negaila, tai suprantat, mes is 7 dalinames" tai sakiau reiks duot 210lt, kad pasidalintu visi po lygiai:smile.gif)) + dar atskirai 30lt uz papuosima ir 5lt uz zvakutes:smile.gif))
Atsakyti
Na mes tuokėmės Kauno katedroje - nepamirštama ir nepakartojama ceremonija... wub.gif Mus tuokė kun. Evaldas Vitulskis - nuostabus žmogus, taip gražiai pakalbėjo...Net neįsivaizduoju, kiek laiko užtruko - mama sakė, kad apie pusvalandį...Ech...
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 08 30, 16:53)
o kodėl jis tau falšyvas atrodė?  g.gif
man jis kaip tik labai nuoširdus!

nuoširdus doh.gif doh.gif ... bent jau kalbant apie pinigų sumą,- tai jo nuoširdumas labiausiai išryškėja .mad.gif mad.gif bash.gif .. Va mus tai nuoširdus kunigas tuokė.... ligi šiol atsidžiaugt negalim, kad tuokėmės būtent pas jį... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, mes Druskininkų bažnyčios kunigui :ihi: davėm 100 Lt. Manau, kad tikrai pakankamai uz 20 minučių. thumbup.gif hi.gif hi.gif
Atsakyti