Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

Na mums katedroj nieks nedr5so pasakyti nuo kiek yra "aukojama" unsure.gif
Atsakyti
Nu aš tai apšalus, jei sumos 300-500 Litų ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
Na tikrai apie sumos dydi niekas neuzsimine Katedroje! Padavem pries ceremonija 100 lt ir saldainiu deze didele. Ir ne ka blogiau sutuoke nei kitus - tiesa pasakius labai graziai wink.gif
Zinoma, jei buciau turejus, tai 500 nepagaileciau!
Atsakyti
O mes ruošiamės duoti kunigui 50 litų, mes tuoksimės Kaune, Palemono bažnyčioje. Labai graži bažnyčia. wub.gif Kiek girdėjau, tai ten kiek duodi, tiek gerai. Niekas nekabina akių, kiek gali, tiek ir duodi. ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Buvau ir aš šeštadienį nuėjus į Vytauto bažnyčią pasižiūrėti.... ax.gif
Aišku, bažnyčia papuošta be priekaištų... bet........ jaunuosius sutuokė per 12 min. schmoll.gif verysad.gif
Atleistik, bet man tai kvepia CMB........ schmoll.gif cry.gif nespėjau pajusti ceremonijos iškilmingumo, o jaunieji jau sutuokti atgal ėjo...
Esu nusivylusi....... cry.gif
Nesakau, kad ten reikia valandą stovėti...bet 12 min.??? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 08 22, 10:16)
Buvau ir aš šeštadienį nuėjus į Vytauto bažnyčią pasižiūrėti.... ax.gif
Aišku, bažnyčia papuošta be priekaištų... bet........ jaunuosius sutuokė per 12 min. schmoll.gif  verysad.gif
Atleistik, bet man tai kvepia CMB........ schmoll.gif  cry.gif nespėjau pajusti ceremonijos iškilmingumo, o jaunieji jau sutuokti atgal ėjo...
Esu nusivylusi....... cry.gif
Nesakau, kad ten reikia valandą stovėti...bet 12 min.??? blink.gif  blink.gif

Keista blink.gif
Na, maza:), tikiuosi, kad tiek mano, tiek tavo ceremonijos Vytauto bažnyčioje truks ilgiau nei 12 min drinks_cheers.gif
O šiaip tai jei nori nebūti konvejeryje, tai reikia rinktis arba savo parapijos, arba kokią nedidelio miestelio ar kaimo bažnytėlę, kur tą dieną gal net tik jus vienus tuoktų.
Vytauto bažnyčia labai populiari, ką jau padarysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 08 22, 09:23)
Keista blink.gif
Na, maza:), tikiuosi, kad tiek mano, tiek tavo ceremonijos Vytauto bažnyčioje truks ilgiau nei 12 min drinks_cheers.gif
O šiaip tai jei nori nebūti konvejeryje, tai reikia rinktis arba savo parapijos, arba kokią nedidelio miestelio ar kaimo bažnytėlę, kur tą dieną gal net tik jus vienus tuoktų.
Vytauto bažnyčia labai populiari, ką jau padarysi ax.gif


...čia ir padariau esminę klaidą...gaila,tik kad taip vėlai apsižiūrėjau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 08 22, 10:35)
...čia ir padariau esminę klaidą...gaila,tik kad taip vėlai apsižiūrėjau... doh.gif

o mes tuokemes Kauno katedroje.. aukojome 100 Lt.. bet ceremonija buvo nereali, likau sužavėta wub.gif .. mano svečiai taip pat, mat mus tuoke kunigas A. Žygas... neįsivaizduoju, kad galėtų būti dar šiltesnė ceremonija.. iš to žmogaus tikrai spinduliuoja šviesa... clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 08 23, 12:18)
o mes tuokemes Kauno katedroje.. aukojome 100 Lt.. bet ceremonija buvo nereali, likau sužavėta  wub.gif .. mano svečiai taip pat, mat mus tuoke kunigas A. Žygas... neįsivaizduoju, kad galėtų būti dar šiltesnė ceremonija.. iš to žmogaus tikrai spinduliuoja šviesa... clap.gif  clap.gif

Na jo A.P.Zygas nuostabus zmogus thumbup.gif thumbup.gif mes irgi norejome, kad jis mus sutuoktu, bet ji sunku buvo pagauti, tai tada nusprendem Vytauto baznycioje.
Atsakyti
Tuokemės tik bažnyčioje, dėja teko tai daryti Ignalinoje, nes kiti kunigai mūsų nepriėmė, tipo reikia savo parapijoje tai daryti. Ceremonija labai nusivylėm, nors kažko ypatingo ir nesitikėjome, nes žinojome kas per kunigas. Davėm 100 lt, daugiau toje bažnyčioje nesilankėm.
Labai nemalonu buvo susidurti su situacija, kad ne gali rinktis bažnyčios, turi kaip valstybiėje įstaigoje eiti pagal gyvenamąją vietą unsure.gif
kiek žinau ignalinos kunigo kiti prisibijo ir todėl nedrįsta tuokti porų iš jo parapijos... jis pagarsėjo santykių aiškinimusi laiduotuvių metų. Stlėkė į kapines ir pakėlė skandalą, kad ne jį, o kitą kunigą paprašė...
ai, po vestuvių nusivyliau juo dar labiau...
Atsakyti
Nu ir kainos! doh.gif Mes prieš metus tuokėmės Kauno Katedroje, paaukojom 50lt, piršliai davė saldainių ir butelį biggrin.gif visi buvo patenkinti, o ir ceremonija buvo nereali, viskas truko apie pusvalandį, oprieš tai mes irgi norėjom tuoktis Vytauto bažnyčioje, bet kunigas net į kalbas nesileido... doh.gif matyt norėjo iškart pinigų...
Atsakyti
Kaip man skauda širdį dėl tos bažnyčios... cry.gif
Kažkaip rinkausi rinkausi ir taip nusirinkau man tokį SVARBŲ dalyką....... cry.gif cry.gif
Atsakyti