Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(Smailiukas @ 2005 07 26, 11:42)
Beje ten pinigelius ima uz darba ir gelytes, nes zvakides katedros, o pacios zvakes ne ka te kainuoja.

Jeigu kas gali sau leisti - labai grazu bus ir iskilminga wink.gif As praeita sestadieni buvau pasiziureti  kaip viskas vyksta, tai ir nusiziurejau, labai patiko. Bet turbut teks apseiti  sad.gif

o tai, kada tavo vestuvės, gal tikrai rastume kompanjonų? Kviečiu kooperuotis tuos, kas tuokiasi katedroje 08/13????
Atsakyti
Tiksliai, bandykit kooperuotis...Sėkmės 4u.gif Aš deja ne ten tuokiuosi, mielai prisijungčiau blush2.gif
Atsakyti
O Vytauto bažnyčioje ta moteriškė klausia kaip norėtum, kad būtų papuošta? Ar kaip jau jin papuoš, tai taip ir bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 07 26, 13:33)
O Vytauto bažnyčioje ta moteriškė klausia kaip norėtum, kad būtų papuošta? Ar kaip jau jin papuoš, tai taip ir bus?  g.gif

man atrodo ji pati puosia, bet kiek as maciau tai labai graziai papuosia, bent jau as neturejau priekaistu tam vaizdui kuri pamaciau. Jei nori paziureti, nulekit sestadieni i baznycia, vis tiek vestuviu bus ir pamatysit kaip papuosta, be to su ja pacia galesit pasikalbeti nes ji dazniausiai buna. Kiek kartu ejau ten, tvarkydama visus dokumentus, tiek ja buvau susitikus.
Atsakyti
QUOTE(Agnelev @ 2005 07 26, 12:43)
man atrodo ji pati puosia, bet kiek as maciau tai labai graziai papuosia, bent jau as neturejau priekaistu tam vaizdui kuri pamaciau. Jei nori paziureti, nulekit sestadieni  i baznycia, vis tiek vestuviu bus  ir pamatysit kaip papuosta, be to su ja pacia galesit pasikalbeti nes ji dazniausiai buna. Kiek kartu ejau ten, tvarkydama visus dokumentus, tiek ja buvau susitikus.


Esu ir aš buvusi šeštadienį per vestuves, tai visą laiką skirtingai buvo pauošta. Bet šiaip labai gražiai atrodė. wub.gif
O tos moteriškės niekad nesu mačius, nors buvau pa skunigą nemažai kartų.
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2005 07 22, 17:28)
O Vilniaus Arkikatedra???? is kur cia zinoti parapijine ar ne?

manau, parapijinė, juk ji visų bažnyčių motina!!!!!!!!!!
.... na, aš taip girdėjau.... blush2.gif
Atsakyti
Dėl puošimų mano tokia nuomonė: jei tuokiamasi senoje, tikroje bažnyčioje (ta prasme, ne maldos namuose, kurių dabar l. daug), tai ji jau pati graži. Arkos, seni paveikslai, žvakidės, mozaika..... visa tai puošia...
Iš pradžių labai "parinausi" dėl papuošimo, bet, užgriuvus dar didesniems rūpesčiams, pasakiau sau: jei turėsiu laiko, pasipuošiu. Šv. Onos bažnyčia ir taip labai graži, mūsų papuošimai nei labai pagerino vaizdą, nei pablogino ax.gif
Atsakyti
tuokiausi Garliavos bažnyčioj labai gražiai buvo papuošta, nors specialiai nieko neprašiau....ten visada priekyje būna per vestuves dirbtinių baltų gėlių puokštės ant aukštų stovų, prie suolų kaspinai...tik dar buvo prie tų kaspinų gėlyčių gyvų pririšta.
o aukojom viso 300lt: 200 piršlys ir 100 jaunikis ax.gif
Atsakyti
O kaip Kauno Katedra ar Prisikelimo bažnyčią puošia kas nors ar patiems teks ax.gif Nors galėčiau ir pati, bet nelabai įsivaizduoju kaip per pusvalandį galima tenai suspėti, na nebent su tos dienos visais besituokiančiaisiais susitarti angel_sadangel.gif
Atsakyti
mes tai davem 100 lt
Atsakyti
o mes net nepastebejom, kad nebuvo specialiai uzsakytu papuosimu, nors labai norejom. ne tas rupejo ax.gif
Atsakyti
Pas mus tai 50lt. duodama už krikštynas, 0 100 litų - už vestuves.Nors , kiek girdėjau, Pasvalio rajone Saločių miestelyje kunigas už vestuves pats paprašo konkrečios sumos - 200litų, o už krikštynas - 100litų.Ir jo nuostata yra ta, kad jei nenori čia tuoktis, tuokis kitur.Buvo tikrai labai daug pasipiktinusių žmonių.
Atsakyti