Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

Nu tikrai kad brangoka, bet gal teks paaukot g.gif Jei yra gelininke, tai nemau, kad leis patiems zvakutes deliotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 26, 10:31)
ačiū už info... ir dar vienas kalausimėlis... tai tarkim tuos 200 LT kiekviena pora moka atskirai, ar padalija ant jaunųjų tą dieną? Nes šiaip tai,- man rodos labai jau brangu... Tai gal galima tada patiems tų žvakių prisipirkt ir pasipuošt???


Na mes katedroje nesituokiame, bet pasakysiu kaip yra Vytauto bažnyčioje rolleyes.gif Aš irgi tikėjausi, kad papuošimo sumą padalija iš jaunųjų skaičiaus doh.gif Pasirodo nesvarbu, ar tu vienas ta dieną ženijiesi, ar keliolika porų... blink.gif Moki 35 litus ir taškas unsure.gif Tai nemanau, kad ir katedroje būtų kitaip... schmoll.gif Tikiuosi klystu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 07 26, 09:59)
Na mes katedroje nesituokiame, bet pasakysiu kaip yra Vytauto bažnyčioje  rolleyes.gif Aš irgi tikėjausi, kad papuošimo sumą padalija iš jaunųjų skaičiaus  doh.gif Pasirodo nesvarbu, ar tu vienas ta dieną ženijiesi, ar keliolika porų... blink.gif Moki 35 litus ir taškas  unsure.gif Tai nemanau, kad ir katedroje būtų kitaip... schmoll.gif  Tikiuosi klystu... blush2.gif


me2za, va pergyvenai, kad tau reikia net 35 Lt mokėti už papuošimą, o katedroje net 200 Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 07 26, 09:59)
Na mes katedroje nesituokiame, bet pasakysiu kaip yra Vytauto bažnyčioje  rolleyes.gif Aš irgi tikėjausi, kad papuošimo sumą padalija iš jaunųjų skaičiaus  doh.gif Pasirodo nesvarbu, ar tu vienas ta dieną ženijiesi, ar keliolika porų... blink.gif Moki 35 litus ir taškas  unsure.gif Tai nemanau, kad ir katedroje būtų kitaip... schmoll.gif  Tikiuosi klystu... blush2.gif

nu, tada aš iš vis nesipuošiu.... jei jau toks reketas, mano santuokos vertė nesumažės, jei bažnyčia nepuošta bus... o mes čia dėjavom, kad visi užsikelia kosmines kainas, vos tik išgirdę, kad vestuvės... bet jau bažnyčia tai lenkia visus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 07 26, 11:03)
me2za, va pergyvenai, kad tau reikia net 35 Lt mokėti už papuošimą, o katedroje net 200 Lt  blink.gif


blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 26 liepos 2005 - 09:19
QUOTE(žvarba @ 2005 07 26, 11:10)
nu, tada aš iš vis nesipuošiu.... jei jau toks reketas, mano santuokos vertė nesumažės, jei bažnyčia nepuošta bus... o mes čia dėjavom, kad visi užsikelia kosmines kainas, vos tik išgirdę, kad vestuvės... bet jau bažnyčia tai lenkia visus... doh.gif


Tu vistiek pasidomėk, gal katedroje kitaip g.gif Bet kad lupikauja visi vestuvių proga, tai ir aš įsitikinau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 07 26, 10:21)
Tu vistiek pasidomėk, gal katedroje kitaip  g.gif  Bet kad lupikauja visi vestuvių proga, tai ir aš įsitikinau  sad.gif

savaitgalį lėksim su kunigu pasikalbėt, tai ir pasiklausiu kaip ten yra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 26, 09:22)
savaitgalį lėksim su kunigu pasikalbėt, tai ir pasiklausiu kaip ten yra... g.gif


Parasyk kai suzinosi tiksliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 07 26, 10:49)
Parasyk kai suzinosi tiksliai mirksiukas.gif

ok rolleyes.gif
Atsakyti
Tuokėmės Palemono bažnyčioje, buvome vienintelė pora tą dieną, grojo su vargonais, papuošta buvo neįspūdingai, galima sakyti kad visai nebuvo papuošta, tik netoli altoriaus buvo dvi didelės gėlių puokštės. Bet man pati bažnyčia labai graži, tai manau daug ir nereikėjo, ir taip buvo gražu. Tai aukojome po ceremonijos 100 Lt. Niekas mums nesakė nei kiek, nei už ką, nei kodėl, tiesiog bendra auka ir viskas, tiek nusprendėm aukoti, tiek ir paaukojom.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 26, 09:31)
ačiū už info... ir dar vienas kalausimėlis... tai tarkim tuos 200 LT kiekviena pora moka atskirai, ar padalija ant jaunųjų tą dieną? Nes šiaip tai,- man rodos labai jau brangu... Tai gal galima tada patiems tų žvakių prisipirkt ir pasipuošt???


Aga, mes ir taip galvojom. Na gelininke labai maloni ir dave suprast kad gal butu galima koperuotis su kitom porom, nes tuos papuosimus juk palieka. Aisku jai tai ne biznis. Bet tas gal zinot toks....labai silpnas, kaip jus kitas poras rasit???
As taip pat buciau uz jeigu ta suma is kokiu 4 pasidalintu blush2.gif
Atsakyti
Beje ten pinigelius ima uz darba ir gelytes, nes zvakides katedros, o pacios zvakes ne ka te kainuoja.

Jeigu kas gali sau leisti - labai grazu bus ir iskilminga wink.gif As praeita sestadieni buvau pasiziureti kaip viskas vyksta, tai ir nusiziurejau, labai patiko. Bet turbut teks apseiti sad.gif
Atsakyti