Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

Zvarba, o kaip jus puosite? Kiek zinau tavo vestuves katedroj? Gal jau ka snekejot su kunigeliu?
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 07 25, 10:52)
Zvarba, o kaip jus puosite? Kiek zinau tavo vestuves katedroj? Gal jau ka snekejot  su kunigeliu?

varysim sekmadienį, jau kursus būsim pabaigę, tai nunešim visus likusius popierius ir tada viską susitarsim... manau yra ten kas puošia, tai sumokesim pinigelius ir vsio... mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai nezinau ar yra kaedroj kas puosia... tai kai suzinosi, butinai parasyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 07 25, 11:13)
Reikia gerai pamąstyti, kaip Tu pasipuoštum už 35 Lt ir kaip galima papuošti už
N x 35 Lt.

Vėlgi... tai Jūsų pasirinkimas smile.gif Aš tai nežinau, kiek bažnyčios papuošimas kainuos mūsų vestuvėms. Mes tądien vieninteliai tuoksimės toje bažnyčioje. Papuošimu ir muzika bažnyčioje rūpinsis vyro sesuo... thumbup.gif


Per daug jau tu tą kunigą gini... g.gif blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 07 25, 11:05)
Per daug jau tu tą kunigą gini... g.gif  blink.gif  biggrin.gif


Šiaip man tas kunigas nepatinka, nes kaip anksčiau minėjau, mums su juo nepavyko susitarti, be to ir kitų situacijų žinau, kurios ne prie širdies. Bet į viską stengiuos žiūrėti objektyviai.
Atsakyti
Tai gerai tada drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 07 25, 11:04)
As tai nezinau ar yra kaedroj kas puosia... tai kai suzinosi, butinai parasyk mirksiukas.gif

sutarta... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes tuokėmės Vilniuje Šv. Jonų bažnyčioje. Kunigui davėme 200 Lt, vargoninikui 70 Lt. Nemanau, kad per daug, nes vestuvės buvo, švelniai tariant, ne iš kukliųjų. O kunigas, kuris mus sutuokė, yra pats tikriausias kunigas, kokį kada nors esu sutikusi. Yra kunigų, kurie žmones atbaido nuo bažnyčios (mano parapijos kunigas atvirai pareikalavo susimokėti už leidimą tuoktis kitoje parapijoje...), o yra tokių, kurie žmones pritraukia į bažnyčią. Toks yra ir šis. Linkiu visoms pas tokius tuoktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva S: 25 liepos 2005 - 19:03
Gal kas gali pasakyt pries kiek laiko reik uzsiregistruoti baznytinei santuokai?
Atsakyti
QUOTE(enjoy @ 2005 07 25, 22:05)
Gal kas gali pasakyt pries kiek laiko reik uzsiregistruoti baznytinei santuokai?


Pageidautina pirmą kartą apsilankyti ("paduoti užsakus") prieš tris mėnesius.
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 07 25, 11:04)
As tai nezinau ar yra kaedroj kas puosia... tai kai suzinosi, butinai parasyk mirksiukas.gif


Puosia gelininke. Altorius visada buna papuostas, o visa kita reikia uzsakineti. Gali padaryti nuo zvakidziu puostu lelijom iki arkos ir pan. O mus domino 10 zvakidziu patatomu ant zemes papuostu lelijom, po 5 is kiekvienos puses, tai kaina 200 lt. Na vienos zvakides kaina 20 lt. taciau maziau kaip 10 neapsimoka deti, grozio nesimato. O vat su jom tai super.
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2005 07 25, 22:31)
Puosia gelininke. Altorius visada buna papuostas, o visa kita reikia uzsakineti. Gali padaryti nuo zvakidziu puostu lelijom iki arkos ir pan. O mus domino 10 zvakidziu patatomu ant zemes papuostu lelijom, po 5 is kiekvienos puses, tai kaina 200 lt. Na vienos zvakides kaina 20 lt. taciau maziau kaip 10 neapsimoka deti, grozio nesimato. O vat su jom tai super.

ačiū už info... ir dar vienas kalausimėlis... tai tarkim tuos 200 LT kiekviena pora moka atskirai, ar padalija ant jaunųjų tą dieną? Nes šiaip tai,- man rodos labai jau brangu... Tai gal galima tada patiems tų žvakių prisipirkt ir pasipuošt???
Atsakyti