Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(Helianta @ 2005 07 22, 11:05)
me2za, o tu jau gal buvai susisiekus su ta jų gėlininke-puošėja ir mokėjai pinigėlius? Aš tai kažkaip neprisiruošiu, rugpjūčiui atidedu vis.
O kad išpuošia gražiai, tai tikrai  thumbup.gif


Tik skambinomės jai, pasakė, kad būna beveik visom dienom, ateini ir susimoki ax.gif Vis irgi atidėliojam, bet žiūriu, kad pats laikas jau susigriebt, tik 2 savaitės beliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 22, 09:36)
nu tai ir sakau, kad nesamonės... jei tos bažnyčios neparapijinės ir joms sunku išsilaikyt, tai kas čia dar per duoklės parapijinėms bažnyčioms... suprantu, kad tai jų vidaus taisyklės, bet ir kalbam apie tai kad kunigų bendrija viena iš labiausiai supuvusių ir moralės ten nelabai.... Atleiskit, jei įžeidžiau ką.. bet ir tie kursai privalomi, man primena labai tarybinius laikus, kai nebūdamas spaliuku ar pionierium,- buvai neigiamai vertinamas... doh.gif


Turbūt apie bažnytinius kursus kalbi? Pati kursų idėja, manau, yra gera. Galbūt dėl turinio galima būtų diskutuoti. Tik šioje srityje aš nekompetetinga, nes bažnytinių kursų nelankiau - tuokiamės Alytaus rajone, o ten vietoj bendrų kursų išklausėm kunigėlio pamąstymus prie arbatos puodelio, kurie labai mums patiko. Šeštadienį važiuosim dar kartą pabendrauti su kunigu santuokos tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 07 22, 10:19)
Turbūt apie bažnytinius kursus kalbi? Pati kursų idėja, manau, yra gera. Galbūt dėl turinio galima būtų diskutuoti. Tik šioje srityje aš nekompetetinga, nes bažnytinių kursų nelankiau - tuokiamės Alytaus rajone, o ten vietoj bendrų kursų išklausėm kunigėlio pamąstymus prie arbatos puodelio, kurie labai mums patiko. Šeštadienį važiuosim dar kartą pabendrauti su kunigu santuokos tema smile.gif

jums gerai , o va mes vaikštom į 10 paskaitų... jau vakar maniau nebeištvęrsiu, kai tas dedelė pradėjo pasakot, kad jei augini tik 2 vaikus,- tai esi blogas katalikas, esą reikia tiek kiek dievas duos, saugotis negalima.. nes jei dievas duoda vaiką, tai ir duonos bei viso kito jam užteks...... žadėjau jau klaust, ką jis mano apie iš bado mirštančius vaikus Indijoje, Kinijoje Afrikoje, kodėl ten nekrenta mana iš dangaus... o gal todėl, kad dievas jų kitas??? blink.gif blink.gif Ai, nebekibirkščiuosiu čia... bet jau jei paskaitos privalomos, tai bent jau ten neskleistų erezijų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 22, 10:41)
jums gerai , o va mes vaikštom į 10 paskaitų... jau vakar maniau nebeištvęrsiu, kai tas dedelė pradėjo pasakot, kad jei augini tik 2 vaikus,- tai esi blogas katalikas, esą reikia tiek kiek dievas duos, saugotis negalima.. nes jei dievas duoda vaiką, tai ir duonos bei viso kito jam užteks...... žadėjau jau klaust, ką jis mano apie iš bado mirštančius vaikus Indijoje, Kinijoje Afrikoje, kodėl ten nekrenta mana iš dangaus... o gal todėl, kad dievas jų kitas??? blink.gif  blink.gif Ai, nebekibirkščiuosiu čia... bet jau jei paskaitos privalomos, tai bent jau ten neskleistų erezijų...  unsure.gif

Katalikų bažnyčia draudžia kontracepciją ir liepia naudotis natūraliais planavimo metodais. Tai jie kursuose ir negali kitaip kalbėti.
Aš tam irgi nepritariu, nes žinau nemažai atvejų, kaip tuo natūraliu planavimu šeimoje auga 5 ar 6 vaikai. Taigi vieną nuodėmę visada turėsiu, kol bažnyčios požiūris nepasikeis.
Na bet čia truputį nukrypom nuo temos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 07 22, 11:45)
Katalikų bažnyčia draudžia kontracepciją ir liepia naudotis natūraliais planavimo metodais. Tai jie kursuose ir negali kitaip kalbėti.
Aš tam irgi nepritariu, nes žinau nemažai atvejų, kaip tuo natūraliu planavimu šeimoje auga 5 ar 6 vaikai. Taigi vieną nuodėmę visada turėsiu, kol bažnyčios požiūris nepasikeis.
Na bet čia truputį nukrypom nuo temos  ax.gif

reikėtų ir man ko gero į viską ramiau reaguot g.gif , bet ot užsispyrus esu,- tikra ožkaragė,- tai vis ragais į sieną... wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 22, 12:20)
reikėtų ir man ko gero į viską ramiau reaguot  g.gif , bet ot užsispyrus esu,- tikra ožkaragė,- tai vis ragais į sieną... wub.gif  blush2.gif

Aš tai žuvytė, tai jei kas nepatinka, tiesiog apiplaukiu ir viskas rolleyes.gif
Tiesiog jei tikrai žinau, kad kažko negaliu pakeisti, tai arba pasitraukiu, arba priimu kaip duotybę, jei labai reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 07 22, 13:20)
reikėtų ir man ko gero į viską ramiau reaguot  g.gif , bet ot užsispyrus esu,- tikra ožkaragė,- tai vis ragais į sieną... wub.gif  blush2.gif


Aš irgi ožkaragė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 07 22, 09:32)
Kauno katedra parapijinė. 100 Lt gali pakakti.


O Vilniaus Arkikatedra???? is kur cia zinoti parapijine ar ne?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 07 22, 08:55)
Mes tuoksimės Vytauto bažnyčioje, tai mums kunigas tiesiai šviesiai pasakė ir net užrašė kiek reikės mokėti, tfu, aukoti... doh.gif  200 litų + bažnyčios papuošimas 35 litai  doh.gif  Apiplėšimas vidury baltos dienos  unsure.gif  fear.gif

mes irgi tuoksimes Vytauto baznycioje, bet kunigas dar nei karto nepaminejo kiek pinigu aukoti ir visalaik labai maloniai bendravo. O papildomi 35 lt eina ne jam, o tai moteriskei kuri puos baznycia ir uz tuos pinigus pirks geles bei zvakutes.
Atsakyti
QUOTE(Agnelev @ 2005 07 24, 00:02)
mes irgi tuoksimes Vytauto baznycioje, bet kunigas dar nei karto nepaminejo kiek pinigu aukoti ir visalaik labai maloniai bendravo. O papildomi 35 lt eina ne jam, o tai moteriskei kuri puos baznycia ir uz tuos pinigus pirks geles bei zvakutes.


Kad 35 litai eina moteriškei, kuri puošia bažnyčia, tai čia žinom ax.gif Bet vistiek apiplėšimas, puošia tai tom pačiom gėlėm, kurios tikriausiai visą dieną bažnyčioje būna, o iš kiekvienos poros ima atskirai blush2.gif

O kodėl mums pasakė konkrečią sumą, nu niekaip negaliu suprasti doh.gif doh.gif doh.gif
Kiek girdėjau, tai niekam nesako, o mums va pasakė g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 07 25, 09:37)
Kad 35 litai eina moteriškei, kuri puošia bažnyčia, tai čia žinom  ax.gif Bet vistiek apiplėšimas, puošia tai tom pačiom gėlėm, kurios tikriausiai visą dieną bažnyčioje būna, o iš kiekvienos poros ima atskirai  blush2.gif



Reikia gerai pamąstyti, kaip Tu pasipuoštum už 35 Lt ir kaip galima papuošti už
N x 35 Lt.

Vėlgi... tai Jūsų pasirinkimas smile.gif Aš tai nežinau, kiek bažnyčios papuošimas kainuos mūsų vestuvėms. Mes tądien vieninteliai tuoksimės toje bažnyčioje. Papuošimu ir muzika bažnyčioje rūpinsis vyro sesuo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 07 22, 14:45)
Aš irgi ožkaragė  drinks_cheers.gif

laugh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti